Kérjük jelentkezz be!

Xbox, Xbox 360, Xbox One

A Microsoft konzoljai
#723436 szupersanyi 2012. november. 17. 17:04
szupersanyi
Végül megkaptam a black ops 2-t ( az első pályán kívül nagyon tetszik), de nem értem, hogy a az öcsémmel osztott képernyőn akarok játszani, szerintem minden fegyver megvan. Hogyan lehet beállítani, hogy ne max. szintről induljak? Vagy alapból a multiban a max szintrol indulunk? Am nincs live-om még ingyenes sem, ha azt megcsinálom kezdhetem az elejérol? Mert nem szeretném max. szintrol kezdeni. Vagy valaki elmondja, hogy van ez?
#723399 lenincat 2012. november. 16. 18:16
lenincat
#723392 :: wildstorm (2012. november. 16. 17:32)
Ha már Paradise, itt is megáll az autó 270 km/h-ról 50 méteren?
Az árkád egy elég tág kategória...
#723392 wildstorm 2012. november. 16. 17:32
wildstorm
#723365 :: lenincat (2012. november. 16. 08:37)
Talán akkor TDU, bár én azzal nem játszottam. Fesztiválhangulatból meg annyira csillagos ötös, hogy a MS Pacific Rift szintjét is simán hozza. Év autós játéka nálam, ez biztos. Tökéletesen meg van oldva az autók osztályozása és ezek alapján a versenyzés. Ez mondjuk GT5-ben brutálisan el volt baszva, máig nem értem hogy lehettek ennyire szerencsétlenek a Polyphony-nál. Gondolom Motorsport-ból vette át, de itt is működik. Pont ahogy a fizika. Árkádosabb, de érezni az autót, a súlyát és hatalmas különbségek vannak köztük. Normális belső nézet is van, Coloradó hihetetlenül gyönyörű, ahogy a grafika is úgy általában. Ilyennek kellett volna lennie minimum az NFS-nek. Eddig nem is találtam Midnight Club L.A.-hez és Burnout Paradise-hoz méltó árkád autós játékot.
Ha már Paradise, itt is megáll az autó 270 km/h-ról 50 méteren?
-.-
#723365 lenincat 2012. november. 16. 08:37
lenincat
#723349 :: wildstorm (2012. november. 15. 21:51)
Horizon jófajta? Ha muszáj lenne, melyik korábbi autós játékhoz tudnád hasonlítani?
Talán akkor TDU, bár én azzal nem játszottam. Fesztiválhangulatból meg annyira csillagos ötös, hogy a MS Pacific Rift szintjét is simán hozza. Év autós játéka nálam, ez biztos.

Tökéletesen meg van oldva az autók osztályozása és ezek alapján a versenyzés. Ez mondjuk GT5-ben brutálisan el volt baszva, máig nem értem hogy lehettek ennyire szerencsétlenek a Polyphony-nál. Gondolom Motorsport-ból vette át, de itt is működik. Pont ahogy a fizika. Árkádosabb, de érezni az autót, a súlyát és hatalmas különbségek vannak köztük. Normális belső nézet is van, Coloradó hihetetlenül gyönyörű, ahogy a grafika is úgy általában.

Ilyennek kellett volna lennie minimum az NFS-nek. Eddig nem is találtam Midnight Club L.A.-hez és Burnout Paradise-hoz méltó árkád autós játékot.
#723353 Landser. 2012. november. 15. 22:28
Landser.
Forza majdnem ugyanaz mint a Test Drive U. kis DiRT érzéssel. Jó játék volt, de semmiféle képen sem valami nagy szám. Idén szerintem csak 2 játék született, ami maradéktalanul megérte az árát. Darksiders II és AC 3. FC 3-ban nem hiszek annyira, hogy ütne, ellenben a Hitmannel, aminek még érkeznie kell. (idénre már csak ez a két cím maradt azt hiszem). Én tuti Hitmanre raknám le a voksom.
#723349 wildstorm 2012. november. 15. 21:51
wildstorm
#723336 :: szupersanyi (2012. november. 15. 20:37)
Annyira, mégsem más az izlésem mint nektek. A far cry 3-at mindenképp veszem ( én már odaadtam neki az év játéka címet ) , a forza horizon már meg is van , a skyrimot meg a boxhoz adják letölthetőben. És az ac3 meg ha még 1-2 játékot kaphatnék az lenne az egyik. Akkor még döntök a cod és a halo között. Holnap meglesz a gép a skyrimmal. Ja, és a tavaszi játék is megvan amit majd vesze : gta 5
Horizon jófajta?
Ha muszáj lenne, melyik korábbi autós játékhoz tudnád hasonlítani?
-.-
#723336 szupersanyi 2012. november. 15. 20:37
szupersanyi
Annyira, mégsem más az izlésem mint nektek. A far cry 3-at mindenképp veszem ( én már odaadtam neki az év játéka címet ) , a forza horizon már meg is van , a skyrimot meg a boxhoz adják letölthetőben. És az ac3 meg ha még 1-2 játékot kaphatnék az lenne az egyik. Akkor még döntök a cod és a halo között. Holnap meglesz a gép a skyrimmal. Ja, és a tavaszi játék is megvan amit majd vesze : gta 5
#723326 Simba 2012. november. 15. 19:40
Simba
#723323 :: lenincat (2012. november. 15. 19:37)
Nekem is. PC lesz belőle. FC3-ban viszont trágya a multi. Ennyi erővel meg akkor Skyrim. Ahhoz képest az FC nyílt világa faék.
Ja, nem is a multi miatt veszem év FPS-e gyanús, szép grafika, de a sztori az jobban érdekel, főleg a kellően zavarodott elméjű fő gonoszok érdekesek. De majd meglátjuk 8-9k-t minden esetre megér.
#723323 lenincat 2012. november. 15. 19:37
lenincat
#723322 :: Simba (2012. november. 15. 19:35)
Ha rám hallgatsz, akkor egy FC3-at veszel inkább. Bár vannak kételyeim ott is, de az legalább nem cső FPS, vagy egy AC3-at. No meg ha már box, akkor Forza Horizon.
Nekem is. PC lesz belőle. FC3-ban viszont trágya a multi.

Ennyi erővel meg akkor Skyrim. Ahhoz képest az FC nyílt világa faék.
#723322 Simba 2012. november. 15. 19:35
Simba
#723307 :: szupersanyi (2012. november. 15. 17:41)
Köszönöm, a segítséget, és tudom, hogy hülye vagyok......, ezért,............................................................................ a Halo-t választom D. Az osztott képernyővel meggyőztél És a halonak jó a multija? Meg a pályái mekkorák?
Ha rám hallgatsz, akkor egy FC3-at veszel inkább. Bár vannak kételyeim ott is, de az legalább nem cső FPS, vagy egy AC3-at. No meg ha már box, akkor Forza Horizon.
#723319 lenincat 2012. november. 15. 19:31
lenincat
#723307 :: szupersanyi (2012. november. 15. 17:41)
Köszönöm, a segítséget, és tudom, hogy hülye vagyok......, ezért,............................................................................ a Halo-t választom D. Az osztott képernyővel meggyőztél És a halonak jó a multija? Meg a pályái mekkorák?
Nagyobbak, mint CoD-ban, de nem akkorák, mint egy BF-ben.
#723307 szupersanyi 2012. november. 15. 17:41
szupersanyi
Köszönöm, a segítséget, és tudom, hogy hülye vagyok......, ezért,............................................................................ a Halo-t választom D. Az osztott képernyővel meggyőztél És a halonak jó a multija? Meg a pályái mekkorák?
#723306 lenincat 2012. november. 15. 16:43
lenincat
Bocs, de itt látszik igazán, mi a rákfenéje a játékiparnak és a fiatalabb játékosoknak. Ha FPS, akkor van CoD meg BF3. Mindkettő szar, de leginkább az első. A BF3 szimplán rossz konzolon, de PC-n is vannak vele súlyos gondok amik leginkább a fejlesztők hozzáállásából fakad. Miért? Mert ugye egyesek minden szar DLC-t megvesznek, lehúzhatják őket vele, mert anyuci megveszi. Gáz.

A Halo 4 minden téren veri ezt a kettőt. A CoD inkább egy nagyon buta Halo, még a 3. résznél is rosszabb és kevesebb a tartalom. Ezerszer jobb testreszabhatóság, az szóló mód is veri a CoD-ot (jézusom, még mindig kísért az 1. pálya abból a szarból).

Van osztott képernyő. Ha nem a Halo-t választod, buta vagy, bocs. Az meg, hogy szereted a CoD-ot nem annyira kifogás, mert a kettő alapja ugyan az. CoD fanatizmus, mint olyan igazából nem is nagyon lehet, mert az összes jobb mutlis FPS-nek hasonló az alapja csak szimplán több a tartalom és kevésbé übergagyi.

A CoD-ban egy valami eredeti, ami máshol nem nagyon van. Ez pedig az, hogy semmit nem fejlődik és lényegében szar. Ha valaki ezért imádja, hát legyen.
#723305 szupersanyi 2012. november. 15. 16:35
szupersanyi
Ja, és ott van még egy Halo 4 is Ezt lehet osztott képernyőn nyomni egymás ellen?
#723304 szupersanyi 2012. november. 15. 16:31
szupersanyi
Na, akkor:
1. én szeretem a cod-okat, ez is tetszene sztem nekem (lehet,hogy csak a multi, de az igen ) .
2. akkor, ha a cod ennyire , akkor milyen játékot vegyek xbox-ra, ami FPS, sok fegyverrel, fegyverek alakításával (pl. hangtompító, acog scope.... ) (elég csak multiban) és jó a multija, jó a grafikája, és lehet benne 2-en multizni (osztott képernyőn) egymás ellen.
Én a battlefield 3-ra gondoltam, a 4-et nem várom meg, sokára jön , de ebben nem lehet sztem 2-en multizni osztott képen mert nagyok a pályák és így élvezhetetlen. Szóval kéne valam más.
#723294 Landser. 2012. november. 15. 14:26
Landser.
dancsimano: Ha még nem szereztél HDMI kábelt, akkor azt mindenképpen kösd rá. Szerintem az a baj, hogy sima RGB-s kábellel próbálkozol. Sokat javít a látványon minden téren.

szupersanyi: KERÜLD EL MESSZIRŐL A BLACK OPS 2 NEVEZETŰ FÖRMEDVÉNYT. Nehogy megvásárold. Olyan brutálisan , hogy a legtöbb pályán csak fogtam a fejem, hogy mi történik éppen. Komikus az egész. (amikor lóhátról lelőttem rakétavetővel kb 6 helikoptert, és 8 tankot - minden túlzás nélkül). De vannak ennél rosszabbak is.
#723286 Simba 2012. november. 15. 00:04
Simba
#723283 :: lenincat (2012. november. 14. 22:12)
Pont elég ahhoz, hogy ne nézzen ki nevetségesen. És AA nélküli játékok jóval kevésbé néznek ki szarul, mint amik mondjuk 720p-ben futnak és nincs AA. Boxon mondjuk ritka, meg egyébként is. MLAA vagy más PP eljárás szinte mindig van, tehát a sírás az AA miatt elég gáz. A Black Ops meg borzasztó döntés volt. Repült fél óra után. gyerekes, röhejes történések. 1. pályán nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek. Szaladgálsz fel-alá egy csatatéren amin úgy 100 ellenséges katona van, fedezék nélkül rohannak a másik fél ellen, akik veled vannak. Te pedig közöttük ugrabugrálsz. És 5 méterre lévő ellenfelek észre sem vesznek. Vicc. Nagyon szar, de tényleg. 12 éveseknek készült, de én nem tudom, hogy hogy tudják ezt élvezni.
Hát részemről nem szeressük a túlzott AA-t mert csak szétken. A natív felbontásnak több értelme van egy kis AA-val megtámogatva pesze. A felskálázásra meg mondhatjuk, hogy egész jó, de a végeredmény szempontjából annyira nem nyerő. Sőt sosem lesz ugyan az.
#723283 lenincat 2012. november. 14. 22:12
lenincat
#723279 :: Simba (2012. november. 14. 21:18)
Azért a skálázás az kevéske. Persze TV-n messzebbről jó a 720 is.
Pont elég ahhoz, hogy ne nézzen ki nevetségesen. És AA nélküli játékok jóval kevésbé néznek ki szarul, mint amik mondjuk 720p-ben futnak és nincs AA. Boxon mondjuk ritka, meg egyébként is. MLAA vagy más PP eljárás szinte mindig van, tehát a sírás az AA miatt elég gáz.

A Black Ops meg borzasztó döntés volt. Repült fél óra után. gyerekes, röhejes történések. 1. pályán nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek. Szaladgálsz fel-alá egy csatatéren amin úgy 100 ellenséges katona van, fedezék nélkül rohannak a másik fél ellen, akik veled vannak. Te pedig közöttük ugrabugrálsz. És 5 méterre lévő ellenfelek észre sem vesznek. Vicc. Nagyon szar, de tényleg. 12 éveseknek készült, de én nem tudom, hogy hogy tudják ezt élvezni.
#723280 szupersanyi 2012. november. 14. 21:25
szupersanyi
Bocs, ezekben hülye vagyok. Mi a skálázás?
#723279 Simba 2012. november. 14. 21:18
Simba
#723276 :: lenincat (2012. november. 14. 20:58)
A box mindent skáláz 1080p-be egész jól a natív meg a motortól függ. Nyilván 1080p-re kevés az esély
Azért a skálázás az kevéske. Persze TV-n messzebbről jó a 720 is.
#723278 szupersanyi 2012. november. 14. 21:15
szupersanyi
De akkor én most nem értem. 720p-ben elmennek ezek a játékok a monitoromon? Mert annak is örülnék.
#723276 lenincat 2012. november. 14. 20:58
lenincat
#723272 :: Simba (2012. november. 14. 20:45)
720p a max szegény kis öreg box-nak.
A box mindent skáláz 1080p-be egész jól a natív meg a motortól függ. Nyilván 1080p-re kevés az esély
#723272 Simba 2012. november. 14. 20:45
Simba
#723269 :: szupersanyi (2012. november. 14. 20:24)
Na végül nem ac3, nem bl2 és nem is halo 4 hanem a cod bo2-t fogok venni. (Tudom az rosszabb ezeknél, meg a cod már lejárt, nincs benne új, de nekem tetszik minden cod, és ez is tetszeni fog, persze leginkább a multi miatt ) És még az a kérdésem, hogy ezen a monitoron mennek az xbox-os játékok (újjak, pl. black ops 2, far cry 3, skyrim, forza horizon, és majd a gta 5) 720-1080p-es felbontásban: Fujitsu Siemens ScenicView P19-2 (YENL12003 ?? És ahhoz hogy monitoromon játszak milyen kábeleket kell venni? És ahhoz hogy tv-n (van a tv-n hdmi) ?
720p a max szegény kis öreg box-nak.
#723269 szupersanyi 2012. november. 14. 20:24
szupersanyi
Na végül nem ac3, nem bl2 és nem is halo 4 hanem a cod bo2-t fogok venni. (Tudom az rosszabb ezeknél, meg a cod már lejárt, nincs benne új, de nekem tetszik minden cod, és ez is tetszeni fog, persze leginkább a multi miatt )
És még az a kérdésem, hogy ezen a monitoron mennek az xbox-os játékok (újjak, pl. black ops 2, far cry 3, skyrim, forza horizon, és majd a gta 5) 720-1080p-es felbontásban: Fujitsu Siemens ScenicView P19-2 (YENL12003 ??
És ahhoz hogy monitoromon játszak milyen kábeleket kell venni? És ahhoz hogy tv-n (van a tv-n hdmi) ?
#723261 dancsimano 2012. november. 14. 19:30
dancsimano
#722261 :: szupersanyi (2012. november. 02. 12:30)
A konfigom ott van az adatlapomnál. Akkor az ac3 kiesett. De nekem van olyan sandbox ami tetszik, mondjuk a gta, sleeping dogs és a far cry 3-ról meg tudom, hogy tetszeni fog. De az ac3 nem hiszem hogy annyira tetszene. Talán lehet, hogy a far cry 3 mellett a bl2-t és a halo 4-et is megvehetem.
Sziasztok! Most vettem egy xbox 360-at, kezdő vagyok a témában. A beállítások között ki lehet választani hogy Pal-50, vagy Pal-60 formátumban menjen. Ha 50-re állítom akkor szép a kép, viszont nem lehet elindítani a játékokat. Pal 60-on meg rosszabb minőségű a kép, a Tekken 6 szövegeit pl csak egy méterről tudom elolvasni, ami baromi zavaró.

Valami megoldás van rá esetleg?