Kérjük jelentkezz be!

Xbox, Xbox 360, Xbox One

A Microsoft konzoljai
#722261 szupersanyi 2012. november. 02. 12:30
szupersanyi
A konfigom ott van az adatlapomnál.
Akkor az ac3 kiesett. De nekem van olyan sandbox ami tetszik, mondjuk a gta, sleeping dogs és a far cry 3-ról meg tudom, hogy tetszeni fog. De az ac3 nem hiszem hogy annyira tetszene. Talán lehet, hogy a far cry 3 mellett a bl2-t és a halo 4-et is megvehetem.
#722217 lenincat 2012. november. 01. 22:07
lenincat
1. Nyilván ez egy sandbox játék. Azoknak készült akik szeretnek felfedezni és nem egyfolytában gyilkolászni. Főleg úgy, hogy egyébként is egy steath játék, tehát ha a hatalmas Frontier területen összefutsz pár járőr csapattal, akkor sem érdemes őket legyilkolni. És igen, a 2 város (Boston, New York) hatalmas, nyilván ott sem fogsz folyamatosan harcolni, a Frontier nevezetű óriási erdős területen, amin van asszem elszórtan 2 kis város (Lexington, Concorde), plusz pár erőd, rengeteget fogsz mászkálni, és rengeteget is kell. Közben tudsz maximum vadászni, meg a szokásos AC-s dolgok (viewpoint, gyűjthető cuccok).

Ha unalomba fullad neked ha mondjuk 20 percet császkálsz úgy, hogy egy patriot-ot, vagy vörösingest sem látsz akiket megölhetsz, ez nem a te játékot. És nem csak ez, hanem úgy egyik sandbox sem.

2. Ha leírod a konfigodat ezt ki tudjuk neked deríteni, de így nem nagyon.

Annyit tudok mondani, hogy Xboxon a framerate nagyon szar. 22 FPS simán egy 5 fős összecsapásban egy kevésbé zsúfolt utcában. Annyi, hogy nincs tearing és a játék viszonylag szép (nagyon jó AA (PS3-as játékosoknak is, juhé) SSAO).

Most egyébként azt kérdezed, melyik a legszebb? Borderlands 2-t nehéz így értékelni, annyira más stílusú. Halo 4 és AC3 egy szinten van, talán inkább a Halo, mert az nem megy át diavetítésbe egy nagy csatában (amiből lesz sok, Bunker Hill, Concorde).
#722212 szupersanyi 2012. november. 01. 21:57
szupersanyi
Még lenne pár kérdésem:
1. Az ac3 ugye nem lesz azért unalmas, mert mászkálni kell sokat, és néha kevés e miatt a harc?
2. A Revolution-ben nekem olyan volt mintha a játék le lenne lassítva, ez szerintem azért van, mert rossz a gépem vgy mert a játék direkt ilyen? És xbox-on az ac3 is ilyen lesz?
Xbox-ra a halo 4, borderlands 2 és az ac3 közül melyik kettőnek a legrosszabb grafikája?
#722189 lenincat 2012. november. 01. 19:26
lenincat
#722155 :: HOBA (2012. november. 01. 14:29)
Természetesen ingyenes, minden játék alapból letölti amikor kiadnak egy ilyen frissítést (el is lehet ugyan utasítani, csak olyankor lecsatlakoztat az Xbox LIve-ról). Hogy az AC III-hoz van-e, azt nem tudom.
Van. És anélkül játszhatatlan a framerate miatt. Még azzal is néha lemegy 20-22 FPS-re utcán egy 5 fős kis harcban. Viszont nincs tearing.
#722155 HOBA 2012. november. 01. 14:29
HOBA
Természetesen ingyenes, minden játék alapból letölti amikor kiadnak egy ilyen frissítést (el is lehet ugyan utasítani, csak olyankor lecsatlakoztat az Xbox LIve-ról). Hogy az AC III-hoz van-e, azt nem tudom.
#722153 szupersanyi 2012. november. 01. 14:17
szupersanyi
1. De ingyenes ugye?
2. És honnan lehet letölteni?
3. AC 3-hoz már van?
#722137 Landser. 2012. november. 01. 10:11
Landser.
Title Update, olyasmi, mint PC-n a patch.
#722136 szupersanyi 2012. november. 01. 09:47
szupersanyi
Mi az a TU? Bocsánat, de ezekben kicsit hülye vagyok
#722045 lenincat 2012. október. 31. 16:54
lenincat
ACIII zseniális, de TU nélkül borzalmas a framerate.
#721996 szupersanyi 2012. október. 31. 10:59
szupersanyi
Ezek elég jo értékelések 9-es átleg feletti. Tudtok pár borderland 2 értékelést? ( a pcguru-ét tudom )
#721903 Akosvagyok 2012. október. 30. 17:07
Akosvagyok
#721892 :: szupersanyi (2012. október. 30. 14:41)
Az ac3 áll nálam nyerésre. De azért megvárom a teszteket róla.
Eddig 3 értékelést láttam(az AC3-ról):
X360 Magazine – 9/10
OXM Italy – 10/10
Meristation – 8.5/10
#721892 szupersanyi 2012. október. 30. 14:41
szupersanyi
Az ac3 áll nálam nyerésre. De azért megvárom a teszteket róla.
#721879 wildstorm 2012. október. 30. 12:13
wildstorm
#721877 :: HOBA (2012. október. 30. 12:00)
Azt amúgy hozzátenném, hogy ugyan nem rossz a split screen móka sem, de a látóteret elég rendesen le tudja redukálni, meg persze kicsit az is zavaró, hogy egyszerre két különböző dolgot látsz a képernyőn. Ettől függetlenül az a sajátos élmény, hangulat megvan, csak nem épp a legkellemesebb. Esetleg nézz róla videókat.
Én az asszonnyal toltam végig a Modern Warfare 2 Spec Ops részét. Tudom mi a látótérveszteség.
Hamar meg lehet szokni.
-.-
#721877 HOBA 2012. október. 30. 12:00
HOBA
Azt amúgy hozzátenném, hogy ugyan nem rossz a split screen móka sem, de a látóteret elég rendesen le tudja redukálni, meg persze kicsit az is zavaró, hogy egyszerre két különböző dolgot látsz a képernyőn.

Ettől függetlenül az a sajátos élmény, hangulat megvan, csak nem épp a legkellemesebb. Esetleg nézz róla videókat.
#721873 Akosvagyok 2012. október. 30. 11:49
Akosvagyok
A Borderlands szerintem egyedül monoton tud lenni.
#721871 wildstorm 2012. október. 30. 11:41
wildstorm
#721868 :: kmnn. (2012. október. 30. 11:29)
az egészet.
Úú de zsír, akkor az megvevősnek tűnik.

Köszi a választ!
-.-
#721869 szupersanyi 2012. október. 30. 11:40
szupersanyi
Koszonom a segitséget mindenkinek. Még mindig nem tudom, hogy melyiket vegyem, ezert ha valaki meg tud valamit legyszives írja meg. (a borderlands 2-re lesz vagy van magyarítás?)
#721868 kmnn. 2012. október. 30. 11:29
#721867 wildstorm 2012. október. 30. 11:22
wildstorm
#721866 :: HOBA (2012. október. 30. 11:03)
Borderlands 2: Főként kooperatív móka (bár egyedül is tökéletesen játszható), max. 4 fővel (x360-on van osztott képernyős lehetőség is!), rengeteg legyilkolásra váró ellenséggel, kismillió fegyverrel, küldetéssel, fejlődéssel, szintlépéssel, hatalmas bejárható világgal, tényleg rengeteg órát lehet beleölni; bár ha nem vagy annyira a stílus imádója, akkor nem feltétlenül fog bejönni. A grafika kifejezetten szép, az irányítás nem nehéz, van bekapcsolható célzásrásegítés is. AC III: A sorozat harmadik számozott része, én kezdetben nem voltam elragadtatva tőle, de most már mindent megadnék azért, hogy végre a kezeim közt tudhassam. Azt mondjuk még nem tudni mennyire lett jó, mivel nem jelent meg hivatalosan és értékelések sincsenek még, azokat tényleg érdemes megvárni. Az irányítással nem lesznek problémák, könnyen tanulható, kényelmes, alapvetően gamepadre lett készítve, tehát konzolon főleg nem kell félni miatta.
Nem is tudtam, hogy Coop is van a BL 2-ben. A teljes sztorit végig lehet nyomni ketten vagy csak amolyan instant akcióra van opció, mint pl.: A Modern Warfare 2-ben?
-.-
#721866 HOBA 2012. október. 30. 11:03
HOBA
Borderlands 2: Főként kooperatív móka (bár egyedül is tökéletesen játszható), max. 4 fővel (x360-on van osztott képernyős lehetőség is!), rengeteg legyilkolásra váró ellenséggel, kismillió fegyverrel, küldetéssel, fejlődéssel, szintlépéssel, hatalmas bejárható világgal, tényleg rengeteg órát lehet beleölni; bár ha nem vagy annyira a stílus imádója, akkor nem feltétlenül fog bejönni. A grafika kifejezetten szép, az irányítás nem nehéz, van bekapcsolható célzásrásegítés is.

AC III: A sorozat harmadik számozott része, én kezdetben nem voltam elragadtatva tőle, de most már mindent megadnék azért, hogy végre a kezeim közt tudhassam. Azt mondjuk még nem tudni mennyire lett jó, mivel nem jelent meg hivatalosan és értékelések sincsenek még, azokat tényleg érdemes megvárni. Az irányítással nem lesznek problémák, könnyen tanulható, kényelmes, alapvetően gamepadre lett készítve, tehát konzolon főleg nem kell félni miatta.
#721863 JoMo 2012. október. 30. 10:38
JoMo
szupersanyi : Szerintem még várj egy napot , és aztán az értékelések szerint válassz !
#721861 Xandros 2012. október. 30. 10:13
Xandros
#721859 :: szupersanyi (2012. október. 30. 09:46)
Nem tudom eldönteni, hogy ez a 2 játék közül melyiket vegyem xboxra: borderlands 2, ac3. Légyszi indokoljátok pl. hogy melyik grafikája jobb, irányítása egyszerűbb, (a ac3-nak xboxon milyen az irányítása?) története jobb stb. Ja és ac3-ban szabadon választhatjuk ki, hogy milyen küldetést csináljunk, vagy meg van adva? Mert én inkább azokat a játékokat szeretem, amiben bejárhatjuk nagyjábol a világot.
szupersanyi írta:

Nem tudom eldönteni, hogy ez a 2 játék közül melyiket vegyem xboxra: borderlands 2, ac3. Légyszi indokoljátok pl. hogy melyik grafikája jobb, irányítása egyszerűbb, (a ac3-nak xboxon milyen az irányítása?) története jobb stb. Ja és ac3-ban szabadon választhatjuk ki, hogy milyen küldetést csináljunk, vagy meg van adva? Mert én inkább azokat a játékokat szeretem, amiben bejárhatjuk nagyjábol a világot.


Az AC3-ban is bejárhatod majd a világot ettől ne félj. Lesznek mellék küldetések is tömegével, ha pedig kóborolni akarsz majd akkor ott lesz a hatalmas erdő ahol állat prémekre is vadászhatsz majd. Szóval kb arra számíthatsz itt is mint a korábbi epizódokban már ha játszottál velük.
#721859 szupersanyi 2012. október. 30. 09:46
szupersanyi
Nem tudom eldönteni, hogy ez a 2 játék közül melyiket vegyem xboxra: borderlands 2, ac3. Légyszi indokoljátok pl. hogy melyik grafikája jobb, irányítása egyszerűbb, (a ac3-nak xboxon milyen az irányítása?) története jobb stb. Ja és ac3-ban szabadon választhatjuk ki, hogy milyen küldetést csináljunk, vagy meg van adva? Mert én inkább azokat a játékokat szeretem, amiben bejárhatjuk nagyjábol a világot.

Olvastad már? ×