Kérjük jelentkezz be!

24 - Huszonnégy

My name is Jack Bauer...
#215152 Pozandr 2008. május. 12. 23:36
Pozandr
#215150 :: insanity (2008. május. 12. 23:35)
Nem tudjátok véletlen mikor jön a 7-ik évad nagyjából?
2008 végén, 2009 elején...
Olvasni jó - a művelődés legjobb formája.
#215150 insanity 2008. május. 12. 23:35
insanity
Nem tudjátok véletlen mikor jön a 7-ik évad nagyjából?
#204593 Ragnos 2008. április. 19. 09:11
Ragnos
#197999 :: Pozandr (2008. április. 01. 18:14)
Én a Cool Tv-n kezdtem el nézni a sorozatot a harmadik évaddal. Most a negyediket nézem szintén a Cool-on. Amit eddig láttam belőle, az nagyon tetszik, tényleg izgalmas (megérdemelte a díjait), mindenesetre néhány dologban kiszámíthatónak tűnik. Szombatonként most két óra történéseit adják, ha jól számolom, június közepére/végére fejezik be a negyedik napot. Mindenesetre fogalmam sincs, hogy Jack Bauer eredeti hangja milyen, nekem tetszett a Selmeczi Roland féle szinkron. Ezért is tűnt először furcsának az új szinkronhang, de majd biztos megszokom. Szerintem kár, hogy Kim Bauer-t kitették a sorozatból, szerintem jól illeszkedett a sorozatba. Kiváncsi vagyok mit jelent az XPRESS ajánlójában az a mondat, hogy sorsfordító 24 óra előtt áll Jack Bauer. Majd meglátom az ötödik napon...
Selmeczi tényleg elég jó volt. De azért Kiefernek nyomába sem ér. (Dammit! Son of a bitch! XD ) Nézd meg valamelyik évad trailerét(amelyiket már láttad, vagy amelyikben már túl vagy az első részeken), és a hangot is megtapasztalhatod.
#198455 Rego 2008. április. 02. 19:09
Rego
#197999 :: Pozandr (2008. április. 01. 18:14)
Én a Cool Tv-n kezdtem el nézni a sorozatot a harmadik évaddal. Most a negyediket nézem szintén a Cool-on. Amit eddig láttam belőle, az nagyon tetszik, tényleg izgalmas (megérdemelte a díjait), mindenesetre néhány dologban kiszámíthatónak tűnik. Szombatonként most két óra történéseit adják, ha jól számolom, június közepére/végére fejezik be a negyedik napot. Mindenesetre fogalmam sincs, hogy Jack Bauer eredeti hangja milyen, nekem tetszett a Selmeczi Roland féle szinkron. Ezért is tűnt először furcsának az új szinkronhang, de majd biztos megszokom. Szerintem kár, hogy Kim Bauer-t kitették a sorozatból, szerintem jól illeszkedett a sorozatba. Kiváncsi vagyok mit jelent az XPRESS ajánlójában az a mondat, hogy sorsfordító 24 óra előtt áll Jack Bauer. Majd meglátom az ötödik napon...
Pozandr: A 2. évadot mindenképp pótold be, sztem az egyik legjobb évad(5, és a 3 után). Az első évad meg kinél hogy: én pl 2 részenként aludtam el rajta
#197999 Pozandr 2008. április. 01. 18:14
Pozandr
#187025 :: Chocho (2008. március. 07. 00:26)
Ez még egyelőre nem biztos, a Junkie is csak pletykaként kezelte. De ettől függetlenül szerintem sem jó ötlet annyita...
Én a Cool Tv-n kezdtem el nézni a sorozatot a harmadik évaddal. Most a negyediket nézem szintén a Cool-on. Amit eddig láttam belőle, az nagyon tetszik, tényleg izgalmas (megérdemelte a díjait), mindenesetre néhány dologban kiszámíthatónak tűnik. Szombatonként most két óra történéseit adják, ha jól számolom, június közepére/végére fejezik be a negyedik napot.
Mindenesetre fogalmam sincs, hogy Jack Bauer eredeti hangja milyen, nekem tetszett a Selmeczi Roland féle szinkron. Ezért is tűnt először furcsának az új szinkronhang, de majd biztos megszokom. Szerintem kár, hogy Kim Bauer-t kitették a sorozatból, szerintem jól illeszkedett a sorozatba.
Kiváncsi vagyok mit jelent az XPRESS ajánlójában az a mondat, hogy sorsfordító 24 óra előtt áll Jack Bauer. Majd meglátom az ötödik napon...

Olvasni jó - a művelődés legjobb formája.
#187025 Chocho 2008. március. 07. 00:26
Chocho
#187005 :: Johnnyman (2008. március. 06. 22:29)
Nemrég olvastam azt, hogy 24-ből 90 perces tévéfilmet csinálnak, és ez ősszel jön (mivelhogy a 7. évad idén már nem lesz). Ez a 6. és 7. évad közötti eseményt mutatja be. Háát nem tom hogy jó vagy rossz ötletnek tartsam. Annak lehet örülni, hogy végre viszontláthatjuk Bauert, és remélem, hogy a készítők fel tudják dobni az amúgy is alacsony színvonalat és nem rontják tovább a sorozatot.
Ez még egyelőre nem biztos, a Junkie is csak pletykaként kezelte. De ettől függetlenül szerintem sem jó ötlet annyita...
Gaming is believing.
#187005 Johnnyman 2008. március. 06. 22:29
Johnnyman
Nemrég olvastam azt, hogy 24-ből 90 perces tévéfilmet csinálnak, és ez ősszel jön (mivelhogy a 7. évad idén már nem lesz). Ez a 6. és 7. évad közötti eseményt mutatja be.
Háát nem tom hogy jó vagy rossz ötletnek tartsam. Annak lehet örülni, hogy végre viszontláthatjuk Bauert, és remélem, hogy a készítők fel tudják dobni az amúgy is alacsony színvonalat és nem rontják tovább a sorozatot.
#176349 Pozandr 2008. február. 13. 12:23
Pozandr
Otthagyja a 24et ötletgazdája...
Olvasni jó - a művelődés legjobb formája.
#176002 Chocho 2008. február. 11. 21:35
Chocho
Szerintem a 6. katasztrófálisan rossz volt. Semmi igazi 24 hangulat, nuku realizmus és "mámegin-a-kínaiak" jellemzi az egészet... A vége meg... Áhh, nem is tudom, sírjak-e, vagy nevessek a 7. évad késése miatt. Talán így észbe kapnak az írók.
Gaming is believing.
#174534 Ragnos 2008. február. 07. 11:11
Ragnos
Befejeztem a 6. évadot is. Még mindig jó, de az azelőtti 5 évadhoz képest visszalépés. Bár az eleje az ver mindent, ha olyan lett volna végig, akkor most ez lenne a legjobb évad. De nem volt olyan.
#172427 Ragnos 2008. január. 31. 17:51
Ragnos
A szinkronról annyit, hogy Jack hangja jó volt, csak össze sem hasonlítható az eredetivel. Hiába na, Kiefer utánozhatatlan. 6. évaddal jelenleg úgy állok, hogy 16.részt néztem meg kb. 15 perce, és szerintem nem rosszabb, mint az előző évadok. Mondjuk az tény, hogy az első 7-8 rész nagyon ütött, ha azt a színvonalat sikerült volna végig tartani, akkor ez lenne a legjobb évad egyértelműen, és a 3. mehetne a levesbe. Az alelnök nagyon nem szimpatikus, mondhatjuk nyugodtan, hogy szemét.







Mondjuk a sori már kezdi önmagát ismételni, pl. :


#172383 Oscee 2008. január. 31. 17:03
Oscee
Hát én annó az első évadot pár hét alatt néztem meg, a 2. évad nem volt egy hét se, a 3. évadot meg 2 nap alatt A 4. et meg megint 4-5 nap alatt, suli mellett nem volt több időm.
Aztán a 5. évad óta csak heti bontásban kapom az adagot...

Kivéve idén, nem is tudom mi lesz, lassan újranézem a 3-6 évadokat is.
#172324 Rego 2008. január. 31. 15:32
Rego
#172256 :: sleazy (2008. január. 31. 11:01)
Nekem meg pont az ötödik, jött be a legjobban főleg az eleje, szerintem ennek van a legborúsabb hangulata, Jack nagyon sok mindent elveszít. Én körülbelül aaz egész eddigi 24-et (1-6) kb 1,5-2 hónap alatt néztem meg, hiába elkapott a láz . Szerencse, hogy az eredeti szinronnal láttam elször, mert a magyar kirívóan béna lett. Tudom szinte már divat a magyar szinkronokat fikázni (ezért rögtön mondok egy jó sorozat szinkront mondjuk a Jóbarátok), de olyan hangokat kerítettek, hogy egy jóízlésű ember még egy szappanoperához se szívesen használná - főleg szegény Tony Almeida járt rosszul. Valaki tud esetleg valamit a hetedik évadról, mert én csak egy korai előzetest láttam még valamikor az ősszel és miután Kiefer bá megígérte, hogy ez lesz a legjobb és legnagyobb évad,
Látogasd meg a sorozatjunkiet, elég sok infó volt róla.
Mellesleg most olvastam, hogy Jack Bauer-t is szinkronizáló Selmeci Roland elhunyt

Én a 3-4-5-6 évadokat kb 2 hónap alatt néztem meg
#172256 sleazy 2008. január. 31. 11:01
sleazy
Nekem meg pont az ötödik, jött be a legjobban főleg az eleje, szerintem ennek van a legborúsabb hangulata, Jack nagyon sok mindent elveszít.

Én körülbelül aaz egész eddigi 24-et (1-6) kb 1,5-2 hónap alatt néztem meg, hiába elkapott a láz . Szerencse, hogy az eredeti szinronnal láttam elször, mert a magyar kirívóan béna lett. Tudom szinte már divat a magyar szinkronokat fikázni (ezért rögtön mondok egy jó sorozat szinkront mondjuk a Jóbarátok), de olyan hangokat kerítettek, hogy egy jóízlésű ember még egy szappanoperához se szívesen használná - főleg szegény Tony Almeida járt rosszul.

Valaki tud esetleg valamit a hetedik évadról, mert én csak egy korai előzetest láttam még valamikor az ősszel és miután Kiefer bá megígérte, hogy ez lesz a legjobb és legnagyobb évad,


#171833 Ragnos 2008. január. 29. 17:44
Ragnos
Na megnéztem az 5.évadot is. Zseniális, mint az azt megelőző 4. Bár a 3.-at talán nem sikerült felülmúlnia, bár ebben lehet, hogy az is szerepet játszik, hogy a 3.-at ledaráltam 9 nap alatt, az 5.-el próbáltam takarékoskodni, így majdnem 1 hónap volt. 4. is kb. 1 hónap lehetett. A 6.-ból amit eddig láttam, az szintén zseniális, lassan az évad felénél járok, bár az utóbbi 1-2 rész talán már egy kicsit gyengébb volt, mint az előzőek, bár ha sikerül tartani még az utóbbi 1-2 ún. "kicsit gyengébb" rész színvonalát, akkor nem lesz gond.
#162851 Ragnos 2008. január. 01. 21:46
Ragnos
Ja, 24 rulz. Én még nyáron kezdtem a sorozatot, az 1.évadot TV-be néztem, heti 2 rész ment le(vasárnaponként egymás után 2), utána a 2.évad első 7 részét néztem még tv-ben, heti egy rész. November elejétől felpörögtek az események, azóta 5x07-nél tartok.

Mindegyik évad nagyon durva, de nekem eddig talán a 3. évad az etalon, aztán majd meglátjuk, hogy tényleg az 5.évad a legjobb, vagy marad a 3. a trónon.
#162481 Oscee 2007. december. 31. 14:48
Oscee
2. évadot ledaráltam én is.
Másodszori megtekintésre is szenzációs, még így is végigizgultam (mondjuk pár részlet már holmályos volt így kb. 2 év távlatából). A szereposztás meg nagyszerű, bár ebben se tudnék dönteni, hogy melyik évadé a legjobb...

Emlékszem régen volt olyan, hogy egy nap megnéztem 18 részt, most már 12 után is eléggé elfáradtam
#161623 Ragnos 2007. december. 28. 21:37
Ragnos
3-4. évad kivégezve, 5-nek holnap kezdek neki.


#150666 Ragnos 2007. november. 24. 13:08
Ragnos
4 rész van még a 3.évadból...
Sztem eddigi legjobb évad.



#148117 Rego 2007. november. 17. 11:50
Rego
Én meg 2 hét múlva kezdem a 3. évadot, addig vhogy befejezem a 6.-kat. Egyébként amit eddig láttam a 6-ból(12. rész-ig) az tetszett, bár vannak benne túlzások, és kissé hihetetlen dolgok...
#148089 Ragnos 2007. november. 17. 08:44
Ragnos
Megnéztem a 2. évadot, és nagyon zsír volt. Azért az durva, hogy


, meg hogy


Most a 3.-at kezdtem el nézni, 2 részt már megnéztem(Dammit Chloe!!! Just do it now! ), ma várható még 5-6 simán.
#145633 Rego 2007. november. 10. 11:59
Rego
4-5. évad bepótolva Előbbi közepes eresztés, utóbbi nagyon jó, bár


#140374 Rego 2007. október. 28. 00:20
Rego
Elkezdtem pótolni az évadokat. Egyelőre a 4. évadot nézem nagy erőkkel(sajna a 3. csak ezután tudom megnézni). Kicsit kiégett szaga van, de mégse birom abbahagyni...
#135726 Ragnos 2007. október. 14. 11:09
Ragnos
Kiefer Sutherland 2x24, vagyis 48 nap börtönt kapott próbaidő alatti ittasvezetésért. Ez nem veszélyezteti a forgatást, ugyanis a forgatások befejezése után, december végén kezdődik meg a bünti. A bíró egybként bizots nézi a 24-et a 2x24 nap miatt, de az lett volna durva, ha csak simán 24 nap lett volna, bár annak Kiefer, alias Jack jobban örülne. Hát ez lesz élete leghossszabb 48 napja.
#129154 sleazy 2007. szeptember. 25. 22:54
sleazy
most kezdem a hatodikat remélem lesz olyan jó, mint az ötödik, annak főleg az eleje lett jó.

tényleg jacknak milyen pisztolya van?