Kérjük jelentkezz be!

Star Wars-The Clone Wars 2008

Animációs sorozat a Klón-háborúk idejéből. Mindent vivős ... "ROGER-ROGER"
#366164 czibiklaszlo 2009. február. 13. 15:44
czibiklaszlo
Amugy nekem az első rész nézése közben : rendesen elkapott az a hangulat amit legutoljára a Republic Commando deltás tagjaként élhettem át.
Félre a szakmai szemeket Tenebra!
Gyerek fejjel kell ezt nézzni
Üdv : Dart Laci Bá
#366160 Tenebra 2009. február. 13. 15:32
Tenebra
Én stilisztikailag értettem az anime-szerűséget. Leginkább Yoda megrajzolásán érződött a hasonlóság: nagy szemek, letisztult, kissé szögletes testalkat. Ha kötni kéne valahová a kép világát, én a Taro Rin féle Metropolishoz hasonlítanám.
Vagy a Sith csajt is említhetném, aki bennem szintén japán rajzfilmes élményeket idézett fel. Na, meg a harcok dinamikussága és gigantikussága. Pl. Mace Windu, mikor a super battle droidokat irtotta. Hasonló túlzásokkal élnek animekben is harcoknál.

De amúgy olykor meg a Dexter's Laboratory köszönt vissza. Pl. Darth Suidious megrajzolása.
Mindenesetre nekem nagyon bejött az első sorozat rajzolása. Elütött a Star Warstól és kissé szokatlan is volt eleinte, de utána meg kifejezetten örültem, hogy egy kicsit sötétebb, keményebb, infantilizmustól mentes SW-t kaptunk. Mert azért a filmekben is, akármekkora rajongó vagyok, el kell ismerni, hogy igencsak "családbarát" húzások vannak (pl. cuki kis ewokok). A lendülete, hangulata, képi világa miatt nekem nagyon tetszett. Mindig is egy darkos Star Warsról álmodtam, s én a Clone Warstól ezt megkaptam.

De ez a mostani, műanyag/viaszbaba hatást keltő látvány eléggé visszataszít.
Post tenebras lux
#366159 czibiklaszlo 2009. február. 13. 15:31
czibiklaszlo
Szerintem is valami nagyon-nagyon be lett nézzve, vagy keverve.
Ez nagyon jól nézz ki és ne tévesszük össze a régebbi akármivel, valamint se a mozi filmel, mert azok nálam se jöttek be.
Ugyhogy szerintem ha Fan bőr a képeteken akkor nézzétek meg
Üdv.
#366066 a_mano 2009. február. 13. 10:59
a_mano
#366040 :: Tenebra (2009. február. 13. 09:51)
Lehet, hogy teszek vele egy próbát, de nekem eleve ez a rohadt kinézete nem tetszik... Az első sorozaté tökéletes volt szerintem, nem tudom, minek kellett erre a "hú-de-trendi" szarra átváltani. Tök jó animés hatást keltett úgy, most meg ilyen egyenanimációs film lett, ahogy látom a képen (meg a borzalmas film látványvilágát követi - ez már elég ok arra, hogy pesszimistán álljak hozzá). Persze, ha a sztori jó, talán eltűröm ezt a fos látványt.
hát... én pont fordítva vagyok ezzel... nekem a korábbi sorozat grafikája nem tetszett... Annak ellenére, hogy szeretem az anime-okat... Vagy talán épp ezért. Szerintem az a látványvilág nem illett a SW világhoz... meg amúgy is én az anime-ok közül is a komolyabb grafikájúakat szeretem... A jelenlegi grafika, elég semleges számomra, nem túl ötletes, és ahogy Te is mondtad, elég trendibündi, de a sorozathoz illik.
#366040 Tenebra 2009. február. 13. 09:51
Tenebra
Lehet, hogy teszek vele egy próbát, de nekem eleve ez a rohadt kinézete nem tetszik... Az első sorozaté tökéletes volt szerintem, nem tudom, minek kellett erre a "hú-de-trendi" szarra átváltani. Tök jó animés hatást keltett úgy, most meg ilyen egyenanimációs film lett, ahogy látom a képen (meg a borzalmas film látványvilágát követi - ez már elég ok arra, hogy pesszimistán álljak hozzá). Persze, ha a sztori jó, talán eltűröm ezt a fos látványt.
Post tenebras lux
#366038 czibiklaszlo 2009. február. 13. 09:44
czibiklaszlo
A második rész még jobb mint az első.!
Nézzétek.!!!!!!
Ma 19 órától Cartoon Network!!!!!
Legalább nézzetek bele....utána majd jönn a többi magától.
Tényleg nézzétek
Üdv : én szóltam...
#365907 czibiklaszlo 2009. február. 12. 20:18
czibiklaszlo
Én most kezdtem el nézni.
Nagyon tetszik és rendesen jobbnak találtam mint a filmet
Amugy ha jól tudom akkor pénteken 19 órától a Cartoon Network is nyomatni fogja.
Érdemes megnézzni.
Szép is, jó is .
Aki tudja nézze meg!
#351495 MongooseNX71 2009. január. 18. 03:06
MongooseNX71
Sztem nem gyerekesek a pojénok benne,hanem inkább eléggé pihentek...
Pl. amikor (asszem a 3. vagy a 4. epizód közepe felé) a mentőkapszulákból a rohamdroid katonák vágják ki a klón-katonákat.
A szerencsétlenek halálsikoly közepette repülnek ki a jéghideg űrbe,a robotok közül meg az egyik csak énekelget.
Hát azon nagyon leraktam az arcom.
Vagy amikor az 1. epizódban az idióta droid a tankjával behajt a sűrű bozótba (le sem sz*ra,hogy szól neki a parancsnoka)
és amikor fennakad a tank, a robot fejjel előre kiesik a tankból a bozótba,mint egy rongy. Ccccssszzz...
Most láttam,van már 13. rész is.
Asszem,pótolnom kell ...
#350848 a_mano 2009. január. 16. 23:32
a_mano
#350844 :: bigbone18481956 (2009. január. 16. 23:09)
Én Egész jó, eltekintve a rengeteg gyerekes pojéntól, de egy időután elviselhető a dolog
én is nézegetem, és egész jó. Igaz, h néha gyerekes kicsit, de pl az episode I.-t szvsz így is veri. vmint grafikailag is korrekt.
#350844 bigbone18481956 2009. január. 16. 23:09
bigbone18481956
Én Egész jó, eltekintve a rengeteg gyerekes pojéntól, de egy időután elviselhető a dolog