Kérjük jelentkezz be!

Xbox, Xbox 360, Xbox One

A Microsoft konzoljai
#597426 Chocho 2011. január. 26. 18:08
Chocho
#597425 :: v8506 (2011. január. 26. 18:06)
Chocho írta: Ezét értem, de az MS nagyon felkészült, sorra újabb és újabb technikákat vet be. Magyarán a tört Xbox 360 még félkarú óriásnak sem elég. Arról már nem is beszélve, hogy ennyi szopást simán megspórol magának az ember egy eredeti játék megvásárlásával. A tiszta játék a jó játék, szerintem.
Ez az én álláspontom is. Nem véletlen mondtam, hogy nem vagyok tolvaj és nem értek egyet ezekkel a módszerekkel. Csak a sajnálatos lehetőségekről esett szó, amik bizony valósak. Ráadásul nem csak az Xbox360-os, hanem a PS3-on is már...
v8506 írta:

Ez az én álláspontom is. Nem véletlen mondtam, hogy nem vagyok tolvaj és nem értek egyet ezekkel a módszerekkel. Csak a sajnálatos lehetőségekről esett szó, ami bizony valósak. Ráadásul nem csak az Xbox360-os, hanem a PS3-on is már...


Szerintem idővel az MS ez ellen is tesz majd, vagy már tett is, az ilyesmit nem szokás nagy dobra verni. Akárhogy is, sajnálok a PS3 feltörését. A Sony most aztán kapkodja a fejét, hogy hová és miért csapjon le a banhammer.

schuby írta:

ilyen csak ms konzolra van hogy ellehetetlenítik a használatát vagy van pc-re is?


Miért izgat ez annyira? Na meg az alatta lévő hsz.-ed sem értettem. Miért félsz a Live-tól? Én nap mint nap élek vele.
Gaming is believing.
#597425 v8506 2011. január. 26. 18:06
v8506
#597422 :: Chocho (2011. január. 26. 18:01)
v8506 írta: Chocho írta:Tudod v, lehet hogy nagyon okosnak hiszed magad, de áruld már el nekem, ha így van, miért repül mégis annyi gép a kukába a ban után? Ne mondd már, hogy ne lenne ezzel tele a net, ha így lenne. Márpedig nincs, illetve ami van, az mind nagyon régi, több banhullám előtti próbálkozás. Azóta nyilván módosítottak ezen is. Tudod nem akarom azok malmára hajtani a vizet, akik ezzel szórakoznak. Viszont a router+proxy szerver meglepő csodákra képes. Nincs olyan része az Ethernet-szabványnak, amit nem lehetne kijátszani.. Nincs rendszer, amit ne lehetne feltörni. Pláne nem az Xbox az... Buta emberek viszont vannak. Kibannolják őket és azt hiszik ennyi volt. Bekapnak egy olyan "csomagot", ami ideiglenesen lekapcsolja a gép részeit... és megy a kukába. Re-flash... ..és nem, nem hiszem magam okosnak, csak láttam pár meredek dolgot már. Telefonokat, amiben dupla mennyiségű memória van, mint az eladás pillanatában, gépeket, ami saját kategóriáját megszégyenítő módon futtatott valami.. és Xbox-ot, ami legalább 4-szer volt bannolva... és vígan működik....
Ezét értem, de az MS nagyon felkészült, sorra újabb és újabb technikákat vet be. Magyarán a tört Xbox 360 még félkarú óriásnak sem elég. Arról már nem is beszélve, hogy ennyi szopást simán megspórol magának az ember egy eredeti játék megvásárlásával. A tiszta játék a jó játék, szerintem.
Chocho írta:

Ezét értem, de az MS nagyon felkészült, sorra újabb és újabb technikákat vet be. Magyarán a tört Xbox 360 még félkarú óriásnak sem elég. Arról már nem is beszélve, hogy ennyi szopást simán megspórol magának az ember egy eredeti játék megvásárlásával. A tiszta játék a jó játék, szerintem.


Ez az én álláspontom is. Nem véletlen mondtam, hogy nem vagyok tolvaj és nem értek egyet ezekkel a módszerekkel. Csak a sajnálatos lehetőségekről esett szó, amik bizony valósak. Ráadásul nem csak az Xbox360-os, hanem a PS3-on is már...
#597424 schuby 2011. január. 26. 18:05
schuby
ilyen csak ms konzolra van hogy ellehetetlenítik a használatát vagy van pc-re is?
#597422 Chocho 2011. január. 26. 18:01
Chocho
#597421 :: v8506 (2011. január. 26. 17:59)
Chocho írta: Tudod v, lehet hogy nagyon okosnak hiszed magad, de áruld már el nekem, ha így van, miért repül mégis annyi gép a kukába a ban után? Ne mondd már, hogy ne lenne ezzel tele a net, ha így lenne. Márpedig nincs, illetve ami van, az mind nagyon régi, több banhullám előtti próbálkozás. Azóta nyilván módosítottak ezen is.
Tudod nem akarom azok malmára hajtani a vizet, akik ezzel szórakoznak. Viszont a router+proxy szerver meglepő csodákra képes. Nincs olyan része az Ethernet-szabványnak, amit nem lehetne kijátszani.. Nincs rendszer, amit ne lehetne feltörni. Pláne nem az Xbox az... Buta emberek viszont vannak. Kibannolják őket és azt hiszik ennyi volt. Bekapnak egy olyan "csomagot", ami ideiglenesen lekapcsolja a gép részeit... és megy a kukába. Re-flash... ..és nem, nem hiszem magam okosnak, csak láttam pár meredek dolgot már. Telefonokat, amiben dupla mennyiségű memória van, mint az eladás pillanatában, gépeket, ami saját kategóriáját megszégyenítő módon futtatott valami.. és Xbox-ot, ami legalább 4-szer volt bannolva... és vígan működik....
v8506 írta:


Chocho írta:
Tudod v, lehet hogy nagyon okosnak hiszed magad, de áruld már el nekem, ha így van, miért repül mégis annyi gép a kukába a ban után? Ne mondd már, hogy ne lenne ezzel tele a net, ha így lenne. Márpedig nincs, illetve ami van, az mind nagyon régi, több banhullám előtti próbálkozás. Azóta nyilván módosítottak ezen is.

Tudod nem akarom azok malmára hajtani a vizet, akik ezzel szórakoznak. Viszont a router+proxy szerver meglepő csodákra képes. Nincs olyan része az Ethernet-szabványnak, amit nem lehetne kijátszani.. Nincs rendszer, amit ne lehetne feltörni. Pláne nem az Xbox az...

Buta emberek viszont vannak. Kibannolják őket és azt hiszik ennyi volt. Bekapnak egy olyan "csomagot", ami ideiglenesen lekapcsolja a gép részeit... és megy a kukába. Re-flash...

..és nem, nem hiszem magam okosnak, csak láttam pár meredek dolgot már. Telefonokat, amiben dupla mennyiségű memória van, mint az eladás pillanatában, gépeket, ami saját kategóriáját megszégyenítő módon futtatott valami.. és Xbox-ot, ami legalább 4-szer volt bannolva... és vígan működik....


Ezét értem, de az MS nagyon felkészült, sorra újabb és újabb technikákat vet be. Magyarán a tört Xbox 360 még félkarú óriásnak sem elég. Arról már nem is beszélve, hogy ennyi szopást simán megspórol magának az ember egy eredeti játék megvásárlásával. A tiszta játék a jó játék, szerintem.
Gaming is believing.
#597421 v8506 2011. január. 26. 17:59
v8506
#597415 :: Chocho (2011. január. 26. 17:49)
Tudod v, lehet hogy nagyon okosnak hiszed magad, de áruld már el nekem, ha így van, miért repül mégis annyi gép a kukába a ban után? Ne mondd már, hogy ne lenne ezzel tele a net, ha így lenne. Márpedig nincs, illetve ami van, az mind nagyon régi, több banhullám előtti próbálkozás. Azóta nyilván módosítottak ezen is.
Chocho írta:

Tudod v, lehet hogy nagyon okosnak hiszed magad, de áruld már el nekem, ha így van, miért repül mégis annyi gép a kukába a ban után? Ne mondd már, hogy ne lenne ezzel tele a net, ha így lenne. Márpedig nincs, illetve ami van, az mind nagyon régi, több banhullám előtti próbálkozás. Azóta nyilván módosítottak ezen is.


Tudod nem akarom azok malmára hajtani a vizet, akik ezzel szórakoznak. Viszont a router+proxy szerver meglepő csodákra képes. Nincs olyan része az Ethernet-szabványnak, amit nem lehetne kijátszani.. Nincs rendszer, amit ne lehetne feltörni. Pláne nem az Xbox az...

Buta emberek viszont vannak. Kibannolják őket és azt hiszik ennyi volt. Bekapnak egy olyan "csomagot", ami ideiglenesen lekapcsolja a gép részeit... és megy a kukába. Re-flash...

..és nem, nem hiszem magam okosnak, csak láttam pár meredek dolgot már. Telefonokat, amiben dupla mennyiségű memória van, mint az eladás pillanatában, gépeket, ami saját kategóriáját megszégyenítő módon futtatott valami.. és Xbox-ot, ami legalább 4-szer volt bannolva... és vígan működik....
#597416 schuby 2011. január. 26. 17:50
schuby
ennyire nem vagyok járatos hogy hogy meg mit kell... meg azt se tudom mi az.. de eddig nem tettem olyat ami miatt a gépem veszélyben lenne (remélem xD) összvissz 2x voltam vele neten akkor is azért mert skint frissítettem vagy mit am csak xboxnak van?

Chocho ezzel tönkrevágyják a gépedet úgy hogy offline se tudod használni?
#597415 Chocho 2011. január. 26. 17:49
Chocho
#597412 :: v8506 (2011. január. 26. 17:44)
schuby írta: igen van az xboxnak egy verziószáma és azt tiltják le ha az ipban nem elég nemtom az meg hogy a live fizetős.... nemtudom elvagyok vele multi nélkül is főleg hogy többségben olyan játékom van rajta nekem pl amivel nem lehet vagy nem érdemes multizni...
Nem verziószáma van, hanem MAC címe. Azt figyeli a szerver. Nem mondom meg, hogy kell kicserélni. Windows alatt is lehet. Itt egyszerű. Pár kattintás...
Tudod v, lehet hogy nagyon okosnak hiszed magad, de áruld már el nekem, ha így van, miért repül mégis annyi gép a kukába a ban után? Ne mondd már, hogy ne lenne ezzel tele a net, ha így lenne. Márpedig nincs, illetve ami van, az mind nagyon régi, több banhullám előtti próbálkozás. Azóta nyilván módosítottak ezen is.
Gaming is believing.
#597412 v8506 2011. január. 26. 17:44
v8506
#597408 :: schuby (2011. január. 26. 17:38)
igen van az xboxnak egy verziószáma és azt tiltják le ha az ipban nem elég nemtom az meg hogy a live fizetős.... nemtudom elvagyok vele multi nélkül is főleg hogy többségben olyan játékom van rajta nekem pl amivel nem lehet vagy nem érdemes multizni...
schuby írta:

igen van az xboxnak egy verziószáma és azt tiltják le ha az ipban nem elég nemtom az meg hogy a live fizetős.... nemtudom elvagyok vele multi nélkül is főleg hogy többségben olyan játékom van rajta nekem pl amivel nem lehet vagy nem érdemes multizni...


Nem verziószáma van, hanem MAC címe. Azt figyeli a szerver. Nem mondom meg, hogy kell kicserélni. Windows alatt is lehet. Itt egyszerű. Pár kattintás...
#597408 schuby 2011. január. 26. 17:38
schuby
#597401 :: v8506 (2011. január. 26. 17:33)
Chocho írta: Ja és de, LEHET multizni a warezolt játékkal, csak repülsz a Live-ról, mint annak a rendje. Ennyi.
Én is pontosan erről beszéltem. ..de ugye tudod mennyi idő egy új acc?
igen van az xboxnak egy verziószáma és azt tiltják le ha az ipban nem elég nemtom az meg hogy a live fizetős.... nemtudom elvagyok vele multi nélkül is főleg hogy többségben olyan játékom van rajta nekem pl amivel nem lehet vagy nem érdemes multizni...
#597404 Chocho 2011. január. 26. 17:35
Chocho
#597401 :: v8506 (2011. január. 26. 17:33)
Chocho írta: Ja és de, LEHET multizni a warezolt játékkal, csak repülsz a Live-ról, mint annak a rendje. Ennyi.
Én is pontosan erről beszéltem. ..de ugye tudod mennyi idő egy új acc?
Azt hiszed, egy új acc. megoldja a gondod? Tévedsz, a gépedet nyírja ki az MS, azzal a büdös életben nem mész Live-ra újra.

Ja, egyébként Kornak offolt és hülyeségeket beszélt a moditopicban, így bant kapott. Gondoltam, szólok.
Gaming is believing.
#597401 v8506 2011. január. 26. 17:33
v8506
#597398 :: Chocho (2011. január. 26. 17:28)
Kornak, ezért a viselkedésért egy hónap jár. kacsurka se szent, na de ez... hallod, moderáld már magad egy kicsit! Ja és de, LEHET multizni a warezolt játékkal, csak repülsz a Live-ról, mint annak a rendje. Ennyi.
v8506 írta: Csak hogy én is beszálljak, mert rég volt wanom úgyis: de lehet. Lehet vele multizni. Sőt... a feltört PS3-mal is lehet már! Az egy másik kérdés, hogy bannolják az acc.-od egy idő után. NA ÉS? Már a fizikai címet is el lehet tüntetni, szóval a MAC szűrő is hülyeség amit az M$ használ....
Nem tudom pontosan, mit használ az MS, de tény, hogy nagyon hatékonya ban-szisztémájuk. Már azért is repülsz, ha egy módosított DVD-meghajtó ROM-van a gépben, sőt, valahol azt is menti a cucc, hogy egyáltalán hozzányúltál-e. Azaz ha vissza flasheled a meghajtód sem vagy többé biztonságban.
Chocho írta:

Ja és de, LEHET multizni a warezolt játékkal, csak repülsz a Live-ról, mint annak a rendje. Ennyi.


Én is pontosan erről beszéltem. ..de ugye tudod mennyi idő egy új acc?
#597398 Chocho 2011. január. 26. 17:28
Chocho
Kornak, ezért a viselkedésért egy hónap jár. kacsurka se szent, na de ez... hallod, moderáld már magad egy kicsit!

Ja és de, LEHET multizni a warezolt játékkal, csak repülsz a Live-ról, mint annak a rendje. Ennyi.

v8506 írta:

Csak hogy én is beszálljak, mert rég volt wanom úgyis: de lehet. Lehet vele multizni. Sőt... a feltört PS3-mal is lehet már! Az egy másik kérdés, hogy bannolják az acc.-od egy idő után. NA ÉS? Már a fizikai címet is el lehet tüntetni, szóval a MAC szűrő is hülyeség amit az M$ használ....


Nem tudom pontosan, mit használ az MS, de tény, hogy nagyon hatékonya ban-szisztémájuk. Már azért is repülsz, ha egy módosított DVD-meghajtó ROM-van a gépben, sőt, valahol azt is menti a cucc, hogy egyáltalán hozzányúltál-e. Azaz ha vissza flasheled a meghajtód sem vagy többé biztonságban.
Gaming is believing.
#597387 v8506 2011. január. 26. 17:03
v8506
#597386 :: kacsurka (2011. január. 26. 16:59)
v8506 írta: Van egy Box-om, ami kb 4 hónapja 3 ledes, újra kéne golyózni, csak nincs kedvem.
Nem is tudtam, hogy van Boxod. Eddig sose említetted, ha jól emlékszem.
kacsurka írta:


v8506 írta:
Van egy Box-om, ami kb 4 hónapja 3 ledes, újra kéne golyózni, csak nincs kedvem.

Nem is tudtam, hogy van Boxod. Eddig sose említetted, ha jól emlékszem.


..mert ha így folytatja az életben nem fog többé működni
#597386 kacsurka 2011. január. 26. 16:59
kacsurka
#597385 :: v8506 (2011. január. 26. 16:57)
Csak hogy én is beszálljak, mert rég volt wanom úgyis: de lehet. Lehet vele multizni. Sőt... a feltört PS3-mal is lehet már! Az egy másik kérdés, hogy bannolják az acc.-od egy idő után. NA ÉS? Már a fizikai címet is el lehet tüntetni, szóval a MAC szűrő is hülyeség amit az M$ használ.... Fogadjunk most feljelent valaki, hogy feltört boxom van. Pedig téved. Van egy Box-om, ami kb 4 hónapja 3 ledes, újra kéne golyózni, csak nincs kedvem. Nincsen feltörve. Ha akarnám fel lenne.. de akkor úgy, hogy az M$ sem foglalkozna vele, mert VAN megoldás arra is. Csak én nem vagyok tolvaj....
v8506 írta:

Van egy Box-om, ami kb 4 hónapja 3 ledes, újra kéne golyózni, csak nincs kedvem.


Nem is tudtam, hogy van Boxod. Eddig sose említetted, ha jól emlékszem.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#597379 Borsodi 2011. január. 26. 16:51
Borsodi
Nyugi van emberek!!!
Gondoljatok egy szép, virágos kertre. Ahol a méhek leszállnak a virágra és jól beledöfik a fullánkjukat a virág bibijébe.

Na most jobb?
#597363 Borsodi 2011. január. 26. 16:34
Borsodi
#597361 :: kacsurka (2011. január. 26. 16:31)
Kornak: Virtuálisan itt ordítozol, hogy warezolt játékkal nincs multi és ezzel NEM ÉR SEMMIT. Ezt írtad. Szóval nem én beszélek hülyeségeket, hanem te faszságokat. Részemről befejeztem.
Na de kérem, kulturáltan beszéljünk már! És még nekem volt szar napom ma.
#597360 schuby 2011. január. 26. 16:29
schuby
én ha anno választhattam volna akkor most ps 3 tulaj lennék, de akkor még csak 2 volt most meg hogy már van tizen x játékom boxra amikkel eddig nem volt arra szükségem hogy multizzak maradok az xboxnál... meg most inkább pcre gyúrok, mert amikkel multizni lenne érdemes (szerintem... fps meg egy két autós) azokat vagy 2x 3x végigviszem és annyi vagy autós játékoknál elvagyok a gép ellen is másrészt meg pl az rts meg rpg játékokkal inkább elvagyok
#597352 Borsodi 2011. január. 26. 16:12
Borsodi
#597351 :: kacsurka (2011. január. 26. 16:08)
Esetleg neked nem ér semmit a single. Én sose multiztam, és megvoltam nélküle. Ennyi. Szóval ne magadból indulj ki.
kacsurka írta:

Én sose multiztam, és megvoltam nélküle.

Na igen, ez megint más dolog. Én multizni is akarok, ezért hoztam fel ezt a témát.