Kérjük jelentkezz be!
Left 4 Dead 2

Left 4 Dead széria

A zombihentelős, online FPS-sorozat topikja
#506194 Borsodi 2010. március. 01. 12:58
Borsodi
Eddigi jelentkezők:
Nomad2020 és Legi23
Ha több jelentkező nem lesz akkor koperatív lesz. A nehézségi fok nehéz vagy szakértő lesz. És az időponttal kapcsolatban hétvégén lenne. Csak nem tudom hogy kinek mikor lenne a jó. Nekem pénteken vagy szombaton lenne a legjobb. Tőlem vasárnap is lehet csak akkor ugye tanulni is kell. És visszatérve a jelntekzőkre, még 4 ember jöhet és nyomhatjuk versus-ban(őszintén szólva ez jobban tetszik úgyhogy jelentkezzetek).

Aki ismer még embert akinek lenne kedve játszani egy jót, azt megkérném hogy nyugodtan hívja meg. Ennyit akartam, köszönöm.
#506115 Legi23 2010. február. 28. 21:42
Legi23
#506069 :: Borsodi (2010. február. 28. 19:12)
Mi a Steam accountod? Felveszlek havernak.
Borsodi írta:

Mi a Steam accountod? Felveszlek havernak.


Steam nickname:tesayga18!
#506064 Brillians 2010. február. 28. 19:09
Brillians
#506062 :: Borsodi (2010. február. 28. 19:05)
Ez azoknak szól akik játszanak a Left 4 Dead-el(tehát nem a 2-vel, az 1-el). Majd a közeljövőben szeretnék tartani egy PGO party-t, azaz csak PGO-sok. Két ember már megvan(én, meg az egyik spanom). Azaz már csak 2 ember kellene. Vagy tőlem jöhet több is, csak akkor 6 ember kell és akkor nyomhatjuk Versus-ban. Szóval várjuk a jelentkezőket.
Azért nem mondanám, hogy PGO party Inkább csak simán keresünk pár embert aki tud velünk játszani
#506062 Borsodi 2010. február. 28. 19:05
Borsodi
Ez azoknak szól akik játszanak a Left 4 Dead-el(tehát nem a 2-vel, az 1-el).
Majd a közeljövőben szeretnék tartani egy PGO party-t, azaz csak PGO-sok. Két ember már megvan(én, meg az egyik spanom). Azaz már csak 2 ember kellene. Vagy tőlem jöhet több is, csak akkor 6 ember kell és akkor nyomhatjuk Versus-ban.
Szóval várjuk a jelentkezőket.
#505851 Legi23 2010. február. 27. 22:40
Legi23
#505850 :: Blake11 (2010. február. 27. 22:32)
őőőő Okéés,de jobb itt nem kötekedni,mert kemény erkölcs csőszök vannak,meg nem is nagyon érdekel az egész..szal PEACE
Blake11 írta:

őőőő Okéés,de jobb itt nem kötekedni,mert kemény erkölcs csőszök vannak,meg nem is nagyon érdekel az egész..szal PEACE



Egyetértek veled
#505850 Blake11 2010. február. 27. 22:32
Blake11
#505846 :: Legi23 (2010. február. 27. 22:07)
Blake11 írta: Nem mondanám,hogy haverok vagyunk,csak JohnBart azon emberek közé tartozik itt a Gurun akikkel nagyjából egy-két dologban egyet értek.Meg még vele nem is volt összetűzésem eddig...szal ennyi(Y)
Az amit írtam az rád írtam meg rá mondtam,hogy haver!Csak azért írtam,így mert nem akartam mind2 hozzá szólás kijelölni mivel mind 2 hasonlókat mondtatok!Az lényeg ha jóba vagy mindenkivel én is így vagyok vele jobb a békesség!!(Nem vagyok pap)
őőőő Okéés,de jobb itt nem kötekedni,mert kemény erkölcs csőszök vannak,meg nem is nagyon érdekel az egész..szal PEACE
#505846 Legi23 2010. február. 27. 22:07
Legi23
#505840 :: Blake11 (2010. február. 27. 21:27)
Nem mondanám,hogy haverok vagyunk,csak JohnBart azon emberek közé tartozik itt a Gurun akikkel nagyjából egy-két dologban egyet értek.Meg még vele nem is volt összetűzésem eddig...szal ennyi(Y)
Blake11 írta:

Nem mondanám,hogy haverok vagyunk,csak JohnBart azon emberek közé tartozik itt a Gurun akikkel nagyjából egy-két dologban egyet értek.Meg még vele nem is volt összetűzésem eddig...szal ennyi(Y)


Az amit írtam az rád írtam meg rá mondtam,hogy haver!Csak azért írtam,így mert nem akartam mind2 hozzá szólás kijelölni mivel mind 2 hasonlókat mondtatok!Az lényeg ha jóba vagy mindenkivel én is így vagyok vele jobb a békesség!!(Nem vagyok pap)
#505840 Blake11 2010. február. 27. 21:27
Blake11
#505837 :: Legi23 (2010. február. 27. 21:12)
JohnBart írta: Legi23 írta:Blake11 és JohnBart haverok!Én úgy vagyok vele,hogy hiányolom de ettől függetlenül nagyon szeretem mind 2 részét!Neketek nem hiányzik nekem igen!Az igaz,ha leguggolsz pontosan célzol de játék nem arról ismert ilyen téren,hogy nagyon van idő guggolgatni! Lentebb még azzal érveltél, hogy amikor nem jön horda, és távolról kell kikapkodni az ellent, milyen jó lenne az aim. Ha szerinted lenne idő szemhez emelni, akkor van guggolni is, amíg snipázol a sotival...
Én jól írtam,csak te félreértetted,haver nekem azért is lenne jó egy ilyen nézet mert többet állsz mint guggolsz!!Az igaz ott mesterlövész puska jó is meg minden,de nincs olyan tűz ereje mint egy AK-47nek mint M16-nak de mondjuk ez nyilvánvaló!!
Nem mondanám,hogy haverok vagyunk,csak JohnBart azon emberek közé tartozik itt a Gurun akikkel nagyjából egy-két dologban egyet értek.Meg még vele nem is volt összetűzésem eddig...szal ennyi(Y)
#505837 Legi23 2010. február. 27. 21:12
Legi23
#505834 :: JohnBart (2010. február. 27. 21:06)
Legi23 írta: Blake11 és JohnBart haverok!Én úgy vagyok vele,hogy hiányolom de ettől függetlenül nagyon szeretem mind 2 részét!Neketek nem hiányzik nekem igen!Az igaz,ha leguggolsz pontosan célzol de játék nem arról ismert ilyen téren,hogy nagyon van idő guggolgatni!
Lentebb még azzal érveltél, hogy amikor nem jön horda, és távolról kell kikapkodni az ellent, milyen jó lenne az aim. Ha szerinted lenne idő szemhez emelni, akkor van guggolni is, amíg snipázol a sotival...
JohnBart írta:


Legi23 írta:
Blake11 és JohnBart haverok!Én úgy vagyok vele,hogy hiányolom de ettől függetlenül nagyon szeretem mind 2 részét!Neketek nem hiányzik nekem igen!Az igaz,ha leguggolsz pontosan célzol de játék nem arról ismert ilyen téren,hogy nagyon van idő guggolgatni!
Lentebb még azzal érveltél, hogy amikor nem jön horda, és távolról kell kikapkodni az ellent, milyen jó lenne az aim. Ha szerinted lenne idő szemhez emelni, akkor van guggolni is, amíg snipázol a sotival...



Én jól írtam,csak te félreértetted,haver nekem azért is lenne jó egy ilyen nézet mert többet állsz mint guggolsz!!Az igaz ott mesterlövész puska jó is meg minden,de nincs olyan tűz ereje mint egy AK-47nek mint M16-nak de mondjuk ez nyilvánvaló!!
#505834 JohnBart 2010. február. 27. 21:06
JohnBart
#505832 :: Legi23 (2010. február. 27. 21:02)
Blake11 és JohnBart haverok!Én úgy vagyok vele,hogy hiányolom de ettől függetlenül nagyon szeretem mind 2 részét!Neketek nem hiányzik nekem igen!Az igaz,ha leguggolsz pontosan célzol de játék nem arról ismert ilyen téren,hogy nagyon van idő guggolgatni!
Legi23 írta:

Blake11 és JohnBart haverok!Én úgy vagyok vele,hogy hiányolom de ettől függetlenül nagyon szeretem mind 2 részét!Neketek nem hiányzik nekem igen!Az igaz,ha leguggolsz pontosan célzol de játék nem arról ismert ilyen téren,hogy nagyon van idő guggolgatni!

Lentebb még azzal érveltél, hogy amikor nem jön horda, és távolról kell kikapkodni az ellent, milyen jó lenne az aim. Ha szerinted lenne idő szemhez emelni, akkor van guggolni is, amíg snipázol a sotival...
I am serious... and don't call me Shirley.
#505832 Legi23 2010. február. 27. 21:02
Legi23
Blake11 és JohnBart haverok!Én úgy vagyok vele,hogy hiányolom de ettől függetlenül nagyon szeretem mind 2 részét!Neketek nem hiányzik nekem igen!Az igaz,ha leguggolsz pontosan célzol de játék nem arról ismert ilyen téren,hogy nagyon van idő guggolgatni!
#505820 Blake11 2010. február. 27. 20:48
Blake11
#505814 :: JohnBart (2010. február. 27. 20:36)
Legi23 írta: Haver én nem is akkor mondtam,amikor rád ugranak csak amikor pl:távol is letudnál szedni gépkarabéllyal az távolabbi zombikat és am én szeretek így lőnni!Meg amikor esetleg távol vannak a csapattársaid valamelyik bajba kerül pontosan tudj célozni és ez itt lényeg a pontos célzás!
Aha. Gépkarabéllyal és távcsöves puskával ha leguggolsz, gyakorlatilag pontra lősz, anélkül, hogy másodperceket vesztenél a szemhez emeléssel, ami ugye ennél a játékmenetnél igen értékes... Minek akkor így ez a funkció? Egy CoD-nál vagy más katonai programnál megvan a maga szerepe, itt azonban még jelentős hangulati tényezőnek sem mondanám.
JohnBart írta:


Legi23 írta:

Haver én nem is akkor mondtam,amikor rád ugranak csak amikor pl:távol is letudnál szedni gépkarabéllyal az távolabbi zombikat és am én szeretek így lőnni!Meg amikor esetleg távol vannak a csapattársaid valamelyik bajba kerül pontosan tudj célozni és ez itt lényeg a pontos célzás!

Aha. Gépkarabéllyal és távcsöves puskával ha leguggolsz, gyakorlatilag pontra lősz, anélkül, hogy másodperceket vesztenél a szemhez emeléssel, ami ugye ennél a játékmenetnél igen értékes... Minek akkor így ez a funkció?
Egy CoD-nál vagy más katonai programnál megvan a maga szerepe, itt azonban még jelentős hangulati tényezőnek sem mondanám.

Most egyet értek JohnBart-al,nekem nem is igen tűnt fel az egész szal nem is igen hiányzott.
#505814 JohnBart 2010. február. 27. 20:36
JohnBart
#505293 :: Legi23 (2010. február. 25. 21:15)
JohnBart írta: Legi23 írta:Nekem egy valami nem tetszik benne egy kis apróság,hogy nincs olyan nézet,hogy amikor vállba lehet fogni a fegyvert és közbe mozogni és célozni mint pl:a COD-ba!! Gondolom a szemhez emelésre célzol. Sok értelmét igazából nem látom, mivel a húzósabb események alatt (ebből meg azért rohadt sok van ) úgyis annyi ellenfél ugrik rád, hogy tök mindegy, milyen pontosan célzol, úgyis eltalálod valamelyiküket...
Haver én nem is akkor mondtam,amikor rád ugranak csak amikor pl:távol is letudnál szedni gépkarabéllyal az távolabbi zombikat és am én szeretek így lőnni!Meg amikor esetleg távol vannak a csapattársaid valamelyik bajba kerül pontosan tudj célozni és ez itt lényeg a pontos célzás!
Legi23 írta:


Haver én nem is akkor mondtam,amikor rád ugranak csak amikor pl:távol is letudnál szedni gépkarabéllyal az távolabbi zombikat és am én szeretek így lőnni!Meg amikor esetleg távol vannak a csapattársaid valamelyik bajba kerül pontosan tudj célozni és ez itt lényeg a pontos célzás!

Aha. Gépkarabéllyal és távcsöves puskával ha leguggolsz, gyakorlatilag pontra lősz, anélkül, hogy másodperceket vesztenél a szemhez emeléssel, ami ugye ennél a játékmenetnél igen értékes... Minek akkor így ez a funkció?
Egy CoD-nál vagy más katonai programnál megvan a maga szerepe, itt azonban még jelentős hangulati tényezőnek sem mondanám.
I am serious... and don't call me Shirley.
#505731 Legi23 2010. február. 27. 16:55
#505293 Legi23 2010. február. 25. 21:15
Legi23
#505271 :: JohnBart (2010. február. 25. 20:57)
Legi23 írta: Nekem egy valami nem tetszik benne egy kis apróság,hogy nincs olyan nézet,hogy amikor vállba lehet fogni a fegyvert és közbe mozogni és célozni mint pl:a COD-ba!!
Gondolom a szemhez emelésre célzol. Sok értelmét igazából nem látom, mivel a húzósabb események alatt (ebből meg azért rohadt sok van ) úgyis annyi ellenfél ugrik rád, hogy tök mindegy, milyen pontosan célzol, úgyis eltalálod valamelyiküket...
JohnBart írta:


Legi23 írta:
Nekem egy valami nem tetszik benne egy kis apróság,hogy nincs olyan nézet,hogy amikor vállba lehet fogni a fegyvert és közbe mozogni és célozni mint pl:a COD-ba!!
Gondolom a szemhez emelésre célzol. Sok értelmét igazából nem látom, mivel a húzósabb események alatt (ebből meg azért rohadt sok van ) úgyis annyi ellenfél ugrik rád, hogy tök mindegy, milyen pontosan célzol, úgyis eltalálod valamelyiküket...


Haver én nem is akkor mondtam,amikor rád ugranak csak amikor pl:távol is letudnál szedni gépkarabéllyal az távolabbi zombikat és am én szeretek így lőnni!Meg amikor esetleg távol vannak a csapattársaid valamelyik bajba kerül pontosan tudj célozni és ez itt lényeg a pontos célzás!
#505271 JohnBart 2010. február. 25. 20:57
JohnBart
#505161 :: Legi23 (2010. február. 25. 16:19)
Nekem egy valami nem tetszik benne egy kis apróság,hogy nincs olyan nézet,hogy amikor vállba lehet fogni a fegyvert és közbe mozogni és célozni mint pl:a COD-ba!!
Legi23 írta:

Nekem egy valami nem tetszik benne egy kis apróság,hogy nincs olyan nézet,hogy amikor vállba lehet fogni a fegyvert és közbe mozogni és célozni mint pl:a COD-ba!!

Gondolom a szemhez emelésre célzol. Sok értelmét igazából nem látom, mivel a húzósabb események alatt (ebből meg azért rohadt sok van ) úgyis annyi ellenfél ugrik rád, hogy tök mindegy, milyen pontosan célzol, úgyis eltalálod valamelyiküket...
I am serious... and don't call me Shirley.
#505161 Legi23 2010. február. 25. 16:19
Legi23
Nekem egy valami nem tetszik benne egy kis apróság,hogy nincs olyan nézet,hogy amikor vállba lehet fogni a fegyvert és közbe mozogni és célozni mint pl:a COD-ba!!
#505117 Legi23 2010. február. 25. 11:21
Legi23
Szerintetek melyik legjobb fegyver a részekbe?Nekem a két pisztoly kézbe a favorite!Most még várom kell accountom miatt,hogy játszhassak !
#501098 Legi23 2010. február. 06. 16:20
Legi23
#501027 :: rocknrolla (2010. február. 06. 14:30)
A Read me fájlt már néztem ott nem sok mindent találtam. Driverekből a legfrisebb van fent szóval az nem lehet gond. A monitor lesz szerintem a gyik mivel a hugom CRT monitorján már kép is van nem csak hang. De azt meg nem tudom használni mert neki is kell, és ezért meg nem fogok vele monitort cserélni.
Ahogy,gondolod én csak lehetőségek szerint próbáltam segíteniKívánom oldódjon meg a problémád!!
#501027 rocknrolla 2010. február. 06. 14:30
rocknrolla
A Read me fájlt már néztem ott nem sok mindent találtam. Driverekből a legfrisebb van fent szóval az nem lehet gond. A monitor lesz szerintem a gyik mivel a hugom CRT monitorján már kép is van nem csak hang. De azt meg nem tudom használni mert neki is kell, és ezért meg nem fogok vele monitort cserélni.
"No one can never slow me down"
#501012 Legi23 2010. február. 06. 13:47
Legi23
#500773 :: rocknrolla (2010. február. 05. 16:55)
Hello! remélem tud valaki segíteni, ma vettem meg a Left 4 Dead 2-t, feltelepítem minden redndeb ment adig amedig a játékot el nem inditom, a monitor fekete lett és a kővetkező felírattal szembesűlők: Out Of Range 74.9 Khz / 60 Hz . Nem téptem a hajam az idegtől mikkor a monitorom 1280 x 1024-es felbontáson van és 60 Hz-en megy. A kővetkő a kérdésem most mit csináljak, remélem nem főlőslegesen adtam ki érte pénzt.
rocknrolla írta:

Hello!

remélem tud valaki segíteni, ma vettem meg a Left 4 Dead 2-t, feltelepítem minden redndeb ment adig amedig a játékot el nem inditom, a monitor fekete lett és a kővetkező felírattal szembesűlők: Out Of Range 74.9 Khz / 60 Hz . Nem téptem a hajam az idegtől mikkor a monitorom 1280 x 1024-es felbontáson van és 60 Hz-en megy. A kővetkő a kérdésem most mit csináljak, remélem nem főlőslegesen adtam ki érte pénzt.




Szevasz haver!Sztem valami driver frissités kell hozzá!Olvasd el a Read me fájl ott írja mire van szüksége a játéknak de gondolom ez te is tudod,hogy arra van és ezzel nem okoskodni akartam!Read me fájlt ezért találták ki!A géped megnéztem jó kis vasad van szóval azzal baj nincs az én gépem se rossz nem sokkal gyengébb mint tied és játékkal 1440x900-ba játszom itt más gond lesz!Sztem az amire tippeltem!Remélem tudtam segíteni!!
#500773 rocknrolla 2010. február. 05. 16:55
rocknrolla
Hello!

remélem tud valaki segíteni, ma vettem meg a Left 4 Dead 2-t, feltelepítem minden redndeb ment adig amedig a játékot el nem inditom, a monitor fekete lett és a kővetkező felírattal szembesűlők: Out Of Range 74.9 Khz / 60 Hz . Nem téptem a hajam az idegtől mikkor a monitorom 1280 x 1024-es felbontáson van és 60 Hz-en megy. A kővetkő a kérdésem most mit csináljak, remélem nem főlőslegesen adtam ki érte pénzt.

"No one can never slow me down"
#499192 Legi23 2010. január. 30. 09:56
Legi23
#498532 :: DragonHunter (2010. január. 28. 17:58)
Sziasztok! Megvettem a L4D első részét. A legújabb kiadott win7-en futtatnám, a steam dll-t kéri, eddig ok, letöltöm, de hova másoljam be? Még eddig nagyon nem volt időm vele szórakozni, csak gondoltam ha most itt vagyok megkérdezlek benneteket. Ha ez megvan akkor elfut egyáltalán a játék a rendszeren? Előre is köszönöm a választ!
DragonHunter írta:

Sziasztok!
Megvettem a L4D első részét. A legújabb kiadott win7-en futtatnám, a steam dll-t kéri, eddig ok, letöltöm, de hova másoljam be? Még eddig nagyon nem volt időm vele szórakozni, csak gondoltam ha most itt vagyok megkérdezlek benneteket. Ha ez megvan akkor elfut egyáltalán a játék a rendszeren? Előre is köszönöm a választ!



Szevasz haver nekem is windows 7-en van fenn rendszerként steam nekem normálisan fut mind a 2 rész szóval itt sztem is más gond lesz!!Sztem klienseddel lesz valami gond!!
#499190 Legi23 2010. január. 30. 09:48
Legi23
#498680 :: NOurbanOB (2010. január. 28. 21:04)
Sziasztok! Most játszanék először a lef 4 dead el de letölteném elöször a demót nehogy ne legyen oylan sikeres a játék...DE nem találom se steam en se sehol.... Tudnátok adni egy linket azt megköszönném!!!
NOurbanOB írta:

Sziasztok!

Most játszanék először a lef 4 dead el de letölteném elöször a demót nehogy ne legyen oylan sikeres a játék...DE nem találom se steam en se sehol.... Tudnátok adni egy linket azt megköszönném!!!


Csá haver!Egyszerű megtalálni steam kliensedbe aztán beírod játék nevét kiadja!!De itt egy link ahol megtalálod ha mégse találnád:

http://www.steampowered.hu/games?search=LEft&sort=name&order=asc