Kérjük jelentkezz be!
Left 4 Dead 2

Left 4 Dead széria

A zombihentelős, online FPS-sorozat topikja
#474585 Blake11 2009. november. 03. 20:28
Blake11
#474535 :: Borsodi (2009. november. 03. 19:22)
Blake11 írta: Hát ha már a karakterekről van szó akkor kifejteném,hogy én mit gondolok: -Szentem a mostani arcok nagyon sablonok,van ugyanis a nagydarab öreg róka aki gondolom a bölcs meg a megfontolt és egy kisvárosi emberke. -Fehér öltönyös csávó aki ki tudja,hogy keveredett ide(erős holtak hajnala szagot érzek) -A fiatal srác ki gondolom nem egy bulit megjárt de inkább elköltözött és elment vhová dolgozni,hogy szabad lehessen. -Az új csaj:jobban néz ki mint Zoey,vagy is nekem jobban tetszik az biztos,de Zoey nekem sokkal inkább karakteres volt. Összefoglalva az előző részben levő karik nekem sokkal jobban bejöttek,habár a mostaniakból sem fogunk sokat látni,megtudni meg legfőképp nem.Hisz történeti szálat senki se várjon szerintem pedig azért dobott volna a játékon,de így meg marad,hogy megyünk és hentelünk többnyire karakterünk kezét látva csak,kivéve ha leterítenek a zombik-De ezzel nekem nincs bajom,meg hát ezek csak a karakterek,de 10 ezres összegért biztos nem fogom meg venni,mert annyi új dolog nem lesz benne,hogy megérné NEKEM,de majd ha lemegy az ára(kb6ezer)akkor valószínű),hogy megszerzem.
Bocs a dupláért. Én se fogok érte fizetni 10K-t annyit nem ér tényleg. Én az 1. részt vettem meg 4K-ért, és az is elég korán lementszinte csak egy félév alatt. És ez valszeg még sikeresebb lesz, úgyhogy sztem ez még előbb lefog jönni az ára.
Nem hittem,hogy egyszer ezt fogom hinni-jól kezdődik ,de szvsz is a l4d2 nagyobb siker lesz-deh meglátjuk.
#474535 Borsodi 2009. november. 03. 19:22
Borsodi
#474531 :: Blake11 (2009. november. 03. 19:18)
Hát ha már a karakterekről van szó akkor kifejteném,hogy én mit gondolok: -Szentem a mostani arcok nagyon sablonok,van ugyanis a nagydarab öreg róka aki gondolom a bölcs meg a megfontolt és egy kisvárosi emberke. -Fehér öltönyös csávó aki ki tudja,hogy keveredett ide(erős holtak hajnala szagot érzek) -A fiatal srác ki gondolom nem egy bulit megjárt de inkább elköltözött és elment vhová dolgozni,hogy szabad lehessen. -Az új csaj:jobban néz ki mint Zoey,vagy is nekem jobban tetszik az biztos,de Zoey nekem sokkal inkább karakteres volt. Összefoglalva az előző részben levő karik nekem sokkal jobban bejöttek,habár a mostaniakból sem fogunk sokat látni,megtudni meg legfőképp nem.Hisz történeti szálat senki se várjon szerintem pedig azért dobott volna a játékon,de így meg marad,hogy megyünk és hentelünk többnyire karakterünk kezét látva csak,kivéve ha leterítenek a zombik-De ezzel nekem nincs bajom,meg hát ezek csak a karakterek,de 10 ezres összegért biztos nem fogom meg venni,mert annyi új dolog nem lesz benne,hogy megérné NEKEM,de majd ha lemegy az ára(kb6ezer)akkor valószínű),hogy megszerzem.
Blake11 írta:

Hát ha már a karakterekről van szó akkor kifejteném,hogy én mit gondolok:
-Szentem a mostani arcok nagyon sablonok,van ugyanis a nagydarab öreg róka aki gondolom a bölcs meg a megfontolt és egy kisvárosi emberke.
-Fehér öltönyös csávó aki ki tudja,hogy keveredett ide(erős holtak hajnala szagot érzek)
-A fiatal srác ki gondolom nem egy bulit megjárt de inkább elköltözött és elment vhová dolgozni,hogy szabad lehessen.
-Az új csaj:jobban néz ki mint Zoey,vagy is nekem jobban tetszik az biztos,de Zoey nekem sokkal inkább karakteres volt.
Összefoglalva az előző részben levő karik nekem sokkal jobban bejöttek,habár a mostaniakból sem fogunk sokat látni,megtudni meg legfőképp nem.Hisz történeti szálat senki se várjon szerintem pedig azért dobott volna a játékon,de így meg marad,hogy megyünk és hentelünk többnyire karakterünk kezét látva csak,kivéve ha leterítenek a zombik-De ezzel nekem nincs bajom,meg hát ezek csak a karakterek,de 10 ezres összegért biztos nem fogom meg venni,mert annyi új dolog nem lesz benne,hogy megérné NEKEM,de majd ha lemegy az ára(kb6ezer)akkor valószínű),hogy megszerzem.

Bocs a dupláért.
Én se fogok érte fizetni 10K-t annyit nem ér tényleg. Én az 1. részt vettem meg 4K-ért, és az is elég korán lementszinte csak egy félév alatt. És ez valszeg még sikeresebb lesz, úgyhogy sztem ez még előbb lefog jönni az ára.
#474531 Blake11 2009. november. 03. 19:18
Blake11
#474518 :: Borsodi (2009. november. 03. 19:05)
A konzolos FPS-eknél azér van egy kis célzás segítő. Csak ilyenkor meg elveszi a játékélményt ebbe nioncs semmilyen kihívás. Am konzolon is lehet jól irányítani csak ide többet kell gyakorolni. Jah és a kérdésemet felejtsétek el, holnap lesz játszható a demo. Már alig várom. Am a 2. részből nekem az az öltönyös csávó meg a nagy darab feka teccik. Jah és hiányozni fog Louis.
Hát ha már a karakterekről van szó akkor kifejteném,hogy én mit gondolok:
-Szentem a mostani arcok nagyon sablonok,van ugyanis a nagydarab öreg róka aki gondolom a bölcs meg a megfontolt és egy kisvárosi emberke.
-Fehér öltönyös csávó aki ki tudja,hogy keveredett ide(erős holtak hajnala szagot érzek)
-A fiatal srác ki gondolom nem egy bulit megjárt de inkább elköltözött és elment vhová dolgozni,hogy szabad lehessen.
-Az új csaj:jobban néz ki mint Zoey,vagy is nekem jobban tetszik az biztos,de Zoey nekem sokkal inkább karakteres volt.
Összefoglalva az előző részben levő karik nekem sokkal jobban bejöttek,habár a mostaniakból sem fogunk sokat látni,megtudni meg legfőképp nem.Hisz történeti szálat senki se várjon szerintem pedig azért dobott volna a játékon,de így meg marad,hogy megyünk és hentelünk többnyire karakterünk kezét látva csak,kivéve ha leterítenek a zombik-De ezzel nekem nincs bajom,meg hát ezek csak a karakterek,de 10 ezres összegért biztos nem fogom meg venni,mert annyi új dolog nem lesz benne,hogy megérné NEKEM,de majd ha lemegy az ára(kb6ezer)akkor valószínű),hogy megszerzem.
#474518 Borsodi 2009. november. 03. 19:05
Borsodi
A konzolos FPS-eknél azér van egy kis célzás segítő. Csak ilyenkor meg elveszi a játékélményt ebbe nioncs semmilyen kihívás. Am konzolon is lehet jól irányítani csak ide többet kell gyakorolni. Jah és a kérdésemet felejtsétek el, holnap lesz játszható a demo. Már alig várom. Am a 2. részből nekem az az öltönyös csávó meg a nagy darab feka teccik. Jah és hiányozni fog Louis.
#474515 Blake11 2009. november. 03. 18:53
Blake11
#474513 :: Messi19 (2009. november. 03. 18:47)
Hát ez az. L4D még talán elmegy, ott nem kell annyira pontosnak lenni, csak halomra lőni a sok elmebeteg zombit ami rádzúdul, de egy olyan játékban, ahol fontos a jó célzás, már nagyon idegesítő az analóg kar.
OFF:főleg ahol illeg rendesen a célkereszt airborne,vagy ahol fontos a célzás bia
#474513 Messi19 2009. november. 03. 18:47
Messi19
#474510 :: Blake11 (2009. november. 03. 18:44)
Szvsz meg lehet szokni konzolon is,de minek amikor gépen sokkalta könnyebb irányítani...
Hát ez az. L4D még talán elmegy, ott nem kell annyira pontosnak lenni, csak halomra lőni a sok elmebeteg zombit ami rádzúdul, de egy olyan játékban, ahol fontos a jó célzás, már nagyon idegesítő az analóg kar.
#474510 Blake11 2009. november. 03. 18:44
Blake11
#474499 :: Messi19 (2009. november. 03. 18:28)
Aha, csak éppen el tudom képzelni, milyen lehet a L4D konzolon... A TF2-t már volt szerencsém kibróbálni X360-on, hát ne kérdezzétek, milyen volt... Szerintem az FPS-ek, főleg a multik eleve játszhatatlanok konzolon, és ezzel szerintem sok PC-hez szokott ember van így.
Szvsz meg lehet szokni konzolon is,de minek amikor gépen sokkalta könnyebb irányítani...
#474492 Borsodi 2009. november. 03. 18:18
Borsodi
A demo-t már letöltöttem előzetesen, és arról volt szó h mára jön ki a demo. De semmi. Mi lehet a baj? Megint eltolódás. Mert ha igen nem lepődnék meg a Valve-nál ez már alap.
#472150 Blake11 2009. október. 28. 16:07
Blake11
#472076 :: jani15hun (2009. október. 28. 13:32)
JohnBart írta: Tudod, nem mindenkinek van olyan vasa, mint neked...
OFF: De megdolgozott érte. ON: Azért a minimum gépigény nem nagy, minimumon meg közepesen simán el fut nagyon sok embernek. Nem feltétlen kötelező max grafkon tolni. Mondjuk engem nem annyira érdekkel.
Nekem is jó konfigom lett most de sokat nem dolgoztam érte,már ne gondoljatok rosszra,csak egy két dologról lemondtam.
Szerintem azért frusztráló ha jön egy gém de tudod,hogy nem viszi el a géped,én is voltam így régebben
#472076 jani15hun 2009. október. 28. 13:32
jani15hun
JohnBart írta:

Tudod, nem mindenkinek van olyan vasa, mint neked...

OFF: De megdolgozott érte.
ON: Azért a minimum gépigény nem nagy, minimumon meg közepesen simán el fut nagyon sok embernek. Nem feltétlen kötelező max grafkon tolni. Mondjuk engem nem annyira érdekkel.
#472063 JohnBart 2009. október. 28. 12:43
JohnBart
#471996 :: GP389 (2009. október. 28. 10:08)
jajj nemá hogy most itt a gépigényen kell görcsölni !
GP389 írta:

jajj nemá hogy most itt a gépigényen kell görcsölni !

Tudod, nem mindenkinek van olyan vasa, mint neked...
I am serious... and don't call me Shirley.
#471996 GP389 2009. október. 28. 10:08
GP389
#471641 :: Blake11 (2009. október. 27. 14:38)
Az 1.résznek elég volt sp2-s xp is nem,vagyis én úgy tudom
jajj nemá hogy most itt a gépigényen kell görcsölni !
#464551 GP389 2009. október. 02. 17:48
GP389
#464201 :: zse- (2009. október. 01. 13:05)
GP389 írta: zse: Én nem tudok semmi különleges fegyverről ami szerintem nem is létezik...
Nézd meg a Crah Course poszterén Bill-t.
uhh...nézd már meg a többi posztert is egyik se olyan fegyver ami van a játékba van...
#464201 zse- 2009. október. 01. 13:05
zse-
#464150 :: GP389 (2009. szeptember. 30. 21:43)
Miféle grand finale ? Nincs semmi extra benne. Ugyanaz mint a többin... zse: Én nem tudok semmi különleges fegyverről ami szerintem nem is létezik...
GP389 írta:

zse: Én nem tudok semmi különleges fegyverről ami szerintem nem is létezik...


Nézd meg a Crah Course poszterén Bill-t.
#464150 GP389 2009. szeptember. 30. 21:43
GP389
#464128 :: JohnBart (2009. szeptember. 30. 20:57)
2009. november 17. Bár egy Google kereséssel sokkal hamarabb választ kapnál a kérdésedre.
Miféle grand finale ? Nincs semmi extra benne. Ugyanaz mint a többin...
zse: Én nem tudok semmi különleges fegyverről ami szerintem nem is létezik...
#464128 JohnBart 2009. szeptember. 30. 20:57
JohnBart
#463982 :: blue21 (2009. szeptember. 30. 16:01)
Jeee, ez az a játék amit internetkávézóban szoktam játszani a haverokkal nagyon bejön a játék, viszont sajnos elég hamar kijátszottunk, úgyhogy már csak ismételjük a pályákat, de marha nagy Valaki nem tudja mikor jön a 2?
2009. november 17. Bár egy Google kereséssel sokkal hamarabb választ kapnál a kérdésedre.
I am serious... and don't call me Shirley.
#463982 blue21 2009. szeptember. 30. 16:01
blue21
Jeee, ez az a játék amit internetkávézóban szoktam játszani a haverokkal nagyon bejön a játék, viszont sajnos elég hamar kijátszottunk, úgyhogy már csak ismételjük a pályákat, de marha nagy Valaki nem tudja mikor jön a 2?
#463870 Preda 2009. szeptember. 29. 21:18
Preda
Xanax88:
Nekem is ezt írta. Gondolom nagyon sokan töltik le fele. De már nekem is elindult.
Kíváncsi leszek a kampány végére, azt ígérték lesz valami grand finale.