#564548 zozzoo88 2010. szeptember. 06. 06:36
Idén a Digi sport kapta meg a közvetítés jogát, ha jól emlékszem 5 évre!
#469812 Necros 2009. október. 22. 14:36
Necros
#469757 :: Necros (2009. október. 22. 05:37)
Talma nem maradhat a Scot Racing-nél. - Várható volt, kíváncsi vagyok, milyen helyet tud szerezni jövőre. Bízok benne, hogy akár marad a MotoGP-ben, akár a Moto2-ben tud csak indulni, sikeresebb lesz, mint idén.
Azóta cáfolták is a hírt, mondván: "Azon is dolgozunk, hogy De Angelis és Talmácsi is a csapatunkat erősítse jövőre, mi ennek örülnénk a legjobban." Ez jobban hangzik.
#469757 Necros 2009. október. 22. 05:37
Necros
#441446 Necros 2009. július. 26. 18:14
Necros
Ma pedig újabb 4 pontot szerzett, miután a 12. helyen végzett, Chris Vermeulen, illetve két világbajnok, Nicky Hayden és Casey Stoner előtt ért a célba!
#439126 Fodri 2009. július. 20. 21:30
Fodri
Magyar motoros nem ma szerzett pontot a királykategóriában, szóval jár egy nagy gratula Talmának.
#438666 Necros 2009. július. 19. 17:30
Necros
15., utolsó, de egy pontot legalább szerzett.
#438246 Necros 2009. július. 18. 15:11
Necros
Talma a spanyol Toni Eliast megelőzve a 16. helyen zárt az időmérőn. Sok sikert neki a holnapi futamon!
#422177 Fodri 2009. június. 14. 14:17
Fodri
Nagy dolog, hogy van magyar a királykategórában, csak Talma állja is meg szépen a helyét.
#421814 Necros 2009. június. 13. 15:58
Necros
Talma az utolsó helyről indul a MotoGP-ben, de a pénteki idejéhez képest a mai edzésen egy másodpercet javult, ezután az időmérőn további egy mp-t faragott. Szép teljesítmény! Hajrá Talma!
#406207 Fodri 2009. május. 04. 19:31
Fodri
Ahogy hallom, még mindig nincs tisztázva az ügy a 2. motorral kapcsolatban.Nem ártana, ha lenne már valami, mert azért egy géppel végigmenni egy szezonon...
#405493 Fodri 2009. május. 03. 13:22
Fodri
Gondolom már lezajlott a futam...
Esetleg tudna majd valaki eredményekkel szolgálni?
#405340 tomi0703 2009. május. 03. 01:31
tomi0703
Talma a 10. helyről fog rajtolni Nem tudta megtartani a szabadedzéseken nyújtott jó formát!
#397655 Fodri 2009. április. 14. 16:06