Kérjük jelentkezz be!
Need for Speed: Most Wanted (2012)

Need for Speed: Most Wanted (2012)

...avagy Burnout Paradise (2012) a Criterion jóvoltából
#723774 Wiktoryyy 2012. november. 21. 22:56
Wiktoryyy
Ez szerintem vetekedhet az Undercoverral a legszarabb NFs díjra, de még lehet az is jobb volt, mint ez. Szerintem olyan borzasztóan szar lett, én voltam szerintem minden nyűgölő ember egyike, aki azt mondta, áh gyerek jo lesz ez, majd meglátjátok, a HP2010 után sem csalódunk a Criterion munkájában. Na úgy néz ki a dolog, hogy még ekkora szarral rég nem játszottam, de lehet én vagyok a hülye és nem 12 éves vagyok, sőt biztos vagyok benne, nekik tetszik, mert tök awesome szana-szarrá-szét törni az Aston Martint meg a Lamborghinit, meg takedown, meg egy papír könnyű kocsival 300 métereket ugratva EA táblákat szétütve, ez mind-mind nagyon remek játékmenet, de 15 éves korig. Aki erre a játékra azt mondja, hogy hú de susulyka jó game, az nem ezen a bolygón él. Ami valamire való elem a játéknak, az a látvány, meg az autók kidolgozottsága/hangja, de pl a grafika ne legyen már szempont, érv a pozitívumok melleltt. Egy AAA" címnél ez alap, a költségvetés miatt, de hogy ennyire rámenjen a játékmenetre. Én borzasztóan csalódtam, komolyan, ennél a The Run is jobb volt, azzal többet játszottam pedig annál cső-autósjátékot is ritkán látni. Megint az van, hogy várjunk a következő, lapáton hányt nfs-t, mert megint szar rész jött. Ez az ízlésem szerint 3 évente jön egy valamire való rész.
#723770 lenincat 2012. november. 21. 22:24
#723768 Neogorz 2012. november. 21. 22:22
Neogorz
#723761 :: Akosvagyok (2012. november. 21. 21:53)
OK,hogy ég és a föld.a kettő,de nem hiszem,hogy,sokan fognak írni ebbe a topikba...
Gondoltam ha már eddig minden NFS játéknak külön topicja volt, lehet ennek is.

De ha nem hát nem, ha a köz úgy kívánja, mehet a lecsóba.
#723764 Carmageddon4 2012. november. 21. 22:01
Carmageddon4
#723761 :: Akosvagyok (2012. november. 21. 21:53)
OK,hogy ég és a föld.a kettő,de nem hiszem,hogy,sokan fognak írni ebbe a topikba...
Ez mehet a közösbe is szerintem is felesleges topik lehet jelenteni a modiknál.
Gamer gyerek:D
1 2