Kérjük jelentkezz be!
Need for Speed: Most Wanted (2012)

Need for Speed: Most Wanted (2012)

...avagy Burnout Paradise (2012) a Criterion jóvoltából
#734715 Dlork 2013. március. 17. 20:13
Dlork
Ha esetleg valaki játszik a játékkal akkor nyugodtan vegyen fel PSN-en. A nevem ott is Dlork.
#728388 rocknrolla 2013. január. 07. 02:08
rocknrolla
Hát ha eddig minden más játék felismerte akkor nem a kormánnyal lesz a baj. Mondjuk én megnézném másik játék felismeri-e jelenleg. Plusz nem tudom van-e patch az új MW-hez, ha van rakd fel hozzá. Amúgy nem lepődök én meg már ezen, hogy nem ismeri fel ... Megeshet hogy szimplán nincs támogatva, bár még akkor is illene felismerni neki.
"No one can never slow me down"
#728368 fecek0113 2013. január. 06. 21:49
fecek0113
Hello mindenki .Miért nem ismeri fel a játék a kormányomat ? (LOGITECH Driving Force Pro )
Válaszokat köszi.
#723837 heshmark 2012. november. 22. 21:52
heshmark
#723830 :: lenincat (2012. november. 22. 21:17)
A Tesla-s nitró inkább bődületes nagy baki, vagy az árkád autós játékokban már erre is van mentség? Repüljenek már akkor a kocsik is.
Szerintem vannak nagyobb gondok is a játékkal, minthogy melyik autóba van nitró és melyikbe nincs. Összességében az egész játék egy nagy baki.
#723830 lenincat 2012. november. 22. 21:17
lenincat
#723813 :: heshmark (2012. november. 22. 18:55)
Ennyi erővel azt is megmagyarázhatnák, hogy miért nem repül ki a sofőr az autóból, amikor nekimegyek a falnak, vagy egy frontális karambolt után, hogy tudom még folytatni a versenyt? A válasz egyszerű: ez egy arcade autós játék. Nem kell halál komolyan venni...
A Tesla-s nitró inkább bődületes nagy baki, vagy az árkád autós játékokban már erre is van mentség? Repüljenek már akkor a kocsik is.
#723816 rocknrolla 2012. november. 22. 19:17
rocknrolla
Oké arcade játék de ha már ezt csinálom akkor minimum arra figyelek hogy van 1 db elektromos autó. És kb. 2 percig tartott volna az hogy nitrot nem adják hozzá ....

Amúgy meg alapból több sebből vérzik az egész játék szóval ezen én már csak röhögtem. Amúgy szerencsére nekem nem volt monoton mert összesen 1,5 órát játszottam vele és azt se az én gépemen. Fel se merném rá rakni.
"No one can never slow me down"
#723814 Wiktoryyy 2012. november. 22. 19:09
Wiktoryyy
Nem kell halál komolyan venni, ez csak egy játék, ezzel mindent le lehet tudni, de egy többszáz ember fogallkoztató, több millió dolláros projectnél szerintem ennél jóval többről van szó. Főleg AAA címnél több ezer forintál
#723813 heshmark 2012. november. 22. 18:55
heshmark
#723812 :: rocknrolla (2012. november. 22. 18:41)
Ha már a Tesla akkor azt magyarázzák meg hogy abba hogy a bánatba raknak bele Nitrot... fail...
Ennyi erővel azt is megmagyarázhatnák, hogy miért nem repül ki a sofőr az autóból, amikor nekimegyek a falnak, vagy egy frontális karambolt után, hogy tudom még folytatni a versenyt? A válasz egyszerű: ez egy arcade autós játék. Nem kell halál komolyan venni...
#723812 rocknrolla 2012. november. 22. 18:41
rocknrolla
Ha már a Tesla akkor azt magyarázzák meg hogy abba hogy a bánatba raknak bele Nitrot... fail...
"No one can never slow me down"
#723811 Landser. 2012. november. 22. 18:37
Landser.
Szerintem is lerí róla, hogy ez egy Burnout játék lett volna eredetileg. Amúgy szerintem elég gáz, hogy gyakorlatilag hagyták veszni ezt a projektet a Criterionnál, mivel kiadás után nem sokkal leadták interjúban, hogy a következő Burnout játék tele lesz változással és, hogy az milyen lopótököslesz a játékosnak. Akár bele is építhették volna ebbe a játékba is. Rendben, NFS játék, ki kell adni időben, de az nem mentség arra, hogy ilyen legyen.

Szerintem a játék egyik legfőbb hibája az, hogy a rengeteg baleset miatt kiszakít a lendületből, hogy 4-5 másodpercen keresztül tudtunkra adja ez a csodálatos program, hogy már megint elqrtam az autót. Nem mintha nem vettem volna észre.. Hát ez van. Hot Pursuitban sem volt szimpatikus megoldás szerintem, hogy élet erő csíkot adtak az autóknak, de ez még annál is rosszabb. A másik a kötelező driftelés az utakon. (ami még a HP-ban szó-szó bevált, mert ott szép, íves kanyarok voltak benne, ahol befeküdt az autó rendesen, de ez egy istenverte város Ez forgalomba, akadályokkal teli úton nem annyiszor működik a dolog, mint ahányszor kéne. Csúnya is (este viszont a szórt fények szépek szerintem, meg az alkonyat-hajnal páros is9 a zene sem volt jó, meg az autók hangja is selejtesebb volt, a megszokott EA minőségi kocsi hangoktól. (kedvencem a nyöszörgő Tesla kocsi hangja volt, ami oké, hogy ilyen a valóságban is, de akkor ne tegyenek bele elektromos autót... xd) Meg úgy az egészből hiányzott nem csak a Most Wanted hangulat, de az NFS hangulat is.
#723809 Neogorz 2012. november. 22. 18:29
Neogorz
#723806 :: lenincat (2012. november. 22. 18:17)
Nofene? Pedig nem rég néztem meg, nem tudom hogy nézhettem be. Pedig jó volt az. Szvsz a Hot Pursuit is szar volt. Nyílegyenes, zéró fizika, unalom a köbön.
lenincat írta:

Szvsz a Hot Pursuit is szar volt. Nyílegyenes, zéró fizika, unalom a köbön.
Oks, akkor én tévedtem.
Őszintén szólva a Carbon óta nem játszottem NFS-el, ezért álltam neki az új Most Wanted-nak, hátha. De hát sajnos mégse...
#723806 lenincat 2012. november. 22. 18:17
lenincat
Nofene? Pedig nem rég néztem meg, nem tudom hogy nézhettem be. Pedig jó volt az.

Szvsz a Hot Pursuit is szar volt. Nyílegyenes, zéró fizika, unalom a köbön.
#723803 Neogorz 2012. november. 22. 18:12
Neogorz
#723796 :: lenincat (2012. november. 22. 17:05)
Ugyan az az engine.
Téves, a Burnout Paradies alatt a RenderWare van, míg ez alatt a Hot Pursuit (2010) motorjának, azaz a Chameleonnak egy módosított változata.
Erről jut eszembe, a Hot Pursuit-ot is a Criterion fejlesztette, hogy tudtak az után így mellé nyúlni?
#723796 lenincat 2012. november. 22. 17:05
lenincat
#723795 :: fyktyvf (2012. november. 22. 16:21)
lenincat írta: Sajnál, mert nem vettél inkább Burnout Paradise-t.
De annak nem ilyen szép a grafikálya :C
Ugyan az az engine.
#723795 fyktyvf 2012. november. 22. 16:21
fyktyvf
#723787 :: lenincat (2012. november. 22. 14:27)
Sajnál, mert nem vettél inkább Burnout Paradise-t.
lenincat írta:

Sajnál, mert nem vettél inkább Burnout Paradise-t.


De annak nem ilyen szép a grafikálya :C
#723792 Neogorz 2012. november. 22. 15:23
Neogorz
#723782 :: rocknrolla (2012. november. 22. 10:53)
Kezdjük ott az egészet hogy alapjáraton a Criterion nem egy NFS-t fejlesztett hanem egy új Burnout-ot, ebből csinált az EA gyorsan NFS-t és kapkodva adta ki. Na most innentől kezdve tudni lehetett már hogy ez bizony egy kalap szar lesz. Én ezt már akkor is megmondtam, akkor meg le lettem hurrogva hogy: Még meg se jelent de már tudod milyen. Meg ehhez hasonló reakciókat kaptam... Ehhez képest nem tudom kinek lett igaza, ha valaki össze tudta rakni a kirakós darabjait még a megjelenés előtt akkor az most nem csalódott ebben a játékban mert már előre tudta hogy ez a 0-val lesz egyenlő minőségben. És ahogy leültem elé ez be is bizonyosodott. Nálam 2/10 (az a kettő is csak azért mert legalább kinéz valahogy a játék és a hangok el vannak találva).
rocknrolla írta:

...a hangok el vannak találva
Na igen, amíg fel nem tűnik, hogy a lelkes fejlesztők ugyanolyan hangot raktak pl. a Lamborghini Gallardo és az Audi R8 alá.

fyktyvf írta:

Én pár napja tolom vele, és élvezem. Ti mérges? :=D
Különösebben nem, az elején nekem is tetszett ésmég pozitív kritikát is írtam róla. De a 4-5. most wanted ellenfél felé kezdte unni, most meg már ott tartok, hogy csak le kéne szednem az utolsót, de nincs gusztusom elindítani a játékot.

lenincat írta:

Sajnál, mert nem vettél inkább Burnout Paradise-t.
plusz1, Az csak 500 HUF


#723788 Wiktoryyy 2012. november. 22. 14:30
Wiktoryyy
#723785 :: fyktyvf (2012. november. 22. 14:23)
Én pár napja tolom vele, és élvezem. Ti mérges? :=D bent mielőtt igénytelen szardarab xd
fyktyvf írta:

Én pár napja tolom vele, és élvezem. Ti mérges? :=D

bent mielőtt igénytelen szardarab xd



Remélni, Jó sokáig élvezni neked.
#723787 lenincat 2012. november. 22. 14:27
lenincat
Sajnál, mert nem vettél inkább Burnout Paradise-t.
#723785 fyktyvf 2012. november. 22. 14:23
fyktyvf
Én pár napja tolom vele, és élvezem. Ti mérges? :=D

bent mielőtt igénytelen szardarab xd
#723784 SfinxOne 2012. november. 22. 14:17
SfinxOne
#723781 :: heshmark (2012. november. 22. 07:05)
Tegnap volt szerencsém kipróbálni ezt a förmedvényt. Ennél rosszabb autós játékkal még nem játszottam. Az irányítás szörnyű és a versenyekbe se kell küzdeni az első helyért, mert az utolsó 100 méteren lelassulnak az ellenfelek így könnyen meg lehet előzni őket. Itt is táblákat kell összetörni mint a Burnoutban. A grafika legalább szép. Az egyetlen dolog ami tetszett a játékban az az autók felkutatása, de semmi más pozitívuma nincs a játéknak. Nagyon remélem, hogy pár évig pihentetik a sorozatot, mert nagyon ráfér.
heshmark írta:

Tegnap volt szerencsém kipróbálni ezt a förmedvényt. Ennél rosszabb autós játékkal még nem játszottam. Az irányítás szörnyű és a versenyekbe se kell küzdeni az első helyért, mert az utolsó 100 méteren lelassulnak az ellenfelek így könnyen meg lehet előzni őket. Itt is táblákat kell összetörni mint a Burnoutban. A grafika legalább szép. Az egyetlen dolog ami tetszett a játékban az az autók felkutatása, de semmi más pozitívuma nincs a játéknak. Nagyon remélem, hogy pár évig pihentetik a sorozatot, mert nagyon ráfér.


Na akkor semmit sem változott, amúgy sem éltem bele magam hogy na most majd megváltozik a széria. Marad az első rész, az igazi Most Wanted a világ legjobb NFS-e számomra.
#723782 rocknrolla 2012. november. 22. 10:53
rocknrolla
Kezdjük ott az egészet hogy alapjáraton a Criterion nem egy NFS-t fejlesztett hanem egy új Burnout-ot, ebből csinált az EA gyorsan NFS-t és kapkodva adta ki. Na most innentől kezdve tudni lehetett már hogy ez bizony egy kalap szar lesz. Én ezt már akkor is megmondtam, akkor meg le lettem hurrogva hogy: Még meg se jelent de már tudod milyen. Meg ehhez hasonló reakciókat kaptam... Ehhez képest nem tudom kinek lett igaza, ha valaki össze tudta rakni a kirakós darabjait még a megjelenés előtt akkor az most nem csalódott ebben a játékban mert már előre tudta hogy ez a 0-val lesz egyenlő minőségben. És ahogy leültem elé ez be is bizonyosodott.

Nálam 2/10 (az a kettő is csak azért mert legalább kinéz valahogy a játék és a hangok el vannak találva).
"No one can never slow me down"
#723781 heshmark 2012. november. 22. 07:05
heshmark
Tegnap volt szerencsém kipróbálni ezt a förmedvényt. Ennél rosszabb autós játékkal még nem játszottam. Az irányítás szörnyű és a versenyekbe se kell küzdeni az első helyért, mert az utolsó 100 méteren lelassulnak az ellenfelek így könnyen meg lehet előzni őket. Itt is táblákat kell összetörni mint a Burnoutban. A grafika legalább szép. Az egyetlen dolog ami tetszett a játékban az az autók felkutatása, de semmi más pozitívuma nincs a játéknak. Nagyon remélem, hogy pár évig pihentetik a sorozatot, mert nagyon ráfér.
#723780 Neogorz 2012. november. 22. 04:13
Neogorz
#723777 :: Wiktoryyy (2012. november. 21. 23:29)
Tudtommal NFS a játék neve, és nem BurnOut. Nekem ne örököljön semmit se, most ez olyan, mint ha a Codba beletennél Bf3 játékmenetet és összeturmixolnád. Vagy mondjuk a Bf-be betennéd a Cod jellegzetes semmitmondó puskahangját. És szerintem ezt teljesen fapofával adták ki, hogy ez aztán a mi munkánk, mennyire király game. Az, igen mondhatom... Nem is nagy a játék iránti kereslet, sőt... Szerintem ezzel úgy voltak EA-nál, jön a Cod, Hitman, Fary Cry3, itt semmi keresnivalója egy nagy költségvetésű NFS-nek, semmi értelme nem lett volna ennél jobbat összedobni, mert egyszerűen nem látom az izzó fórumokat, érdeklődést, hogy most ez mekkora jó játék. Idén ennyire tellett, majd jövőre lehet az Ea nagy dobása a Bf4-el meg talán bejelentenek egy Underground3-at, mivel úgy is jön a halálos iramban új része, és pont alkalmas lesz. Meglátjuk, de ez a játék nem 9000-et, 2-t nem ér.
Végül is jogos.


BTW látom nem nagyon nyerte el az adminok tetszését a fejlécem, elég gyorsan lecserélték
#723777 Wiktoryyy 2012. november. 21. 23:29
Wiktoryyy
Tudtommal NFS a játék neve, és nem BurnOut. Nekem ne örököljön semmit se, most ez olyan, mint ha a Codba beletennél Bf3 játékmenetet és összeturmixolnád. Vagy mondjuk a Bf-be betennéd a Cod jellegzetes semmitmondó puskahangját. És szerintem ezt teljesen fapofával adták ki, hogy ez aztán a mi munkánk, mennyire király game. Az, igen mondhatom... Nem is nagy a játék iránti kereslet, sőt...

Szerintem ezzel úgy voltak EA-nál, jön a Cod, Hitman, Fary Cry3, itt semmi keresnivalója egy nagy költségvetésű NFS-nek, semmi értelme nem lett volna ennél jobbat összedobni, mert egyszerűen nem látom az izzó fórumokat, érdeklődést, hogy most ez mekkora jó játék. Idén ennyire tellett, majd jövőre lehet az Ea nagy dobása a Bf4-el meg talán bejelentenek egy Underground3-at, mivel úgy is jön a halálos iramban új része, és pont alkalmas lesz. Meglátjuk, de ez a játék nem 9000-et, 2-t nem ér.
#723775 Neogorz 2012. november. 21. 23:09
Neogorz
#723774 :: Wiktoryyy (2012. november. 21. 22:56)
Ez szerintem vetekedhet az Undercoverral a legszarabb NFs díjra, de még lehet az is jobb volt, mint ez. Szerintem olyan borzasztóan szar lett, én voltam szerintem minden nyűgölő ember egyike, aki azt mondta, áh gyerek jo lesz ez, majd meglátjátok, a HP2010 után sem csalódunk a Criterion munkájában. Na úgy néz ki a dolog, hogy még ekkora szarral rég nem játszottam, de lehet én vagyok a hülye és nem 12 éves vagyok, sőt biztos vagyok benne, nekik tetszik, mert tök awesome szana-szarrá-szét törni az Aston Martint meg a Lamborghinit, meg takedown, meg egy papír könnyű kocsival 300 métereket ugratva EA táblákat szétütve, ez mind-mind nagyon remek játékmenet, de 15 éves korig. Aki erre a játékra azt mondja, hogy hú de susulyka jó game, az nem ezen a bolygón él. Ami valamire való elem a játéknak, az a látvány, meg az autók kidolgozottsága/hangja, de pl a grafika ne legyen már szempont, érv a pozitívumok melleltt. Egy AAA" címnél ez alap, a költségvetés miatt, de hogy ennyire rámenjen a játékmenetre. Én borzasztóan csalódtam, komolyan, ennél a The Run is jobb volt, azzal többet játszottam pedig annál cső-autósjátékot is ritkán látni. Megint az van, hogy várjunk a következő, lapáton hányt nfs-t, mert megint szar rész jött. Ez az ízlésem szerint 3 évente jön egy valamire való rész.
Wiktoryyy írta:

...meg takedown, meg egy papír könnyű kocsival 300 métereket ugratva EA táblákat szétütve, ez mind-mind nagyon remek játékmenet, de 15 éves korig...
Izé... ezeket a Burnout Paradise-tól örökölte, de ott valahogy sokkal jobb lett a kivitelezés, legalábbis nekem sokkal jobban tetszett.
Persze hozzá kell tenni, hogy ott PIROS táblák voltak, amik nem olvadtak bele a környezetbe...
1 2