Kérjük jelentkezz be!

Predator 1,2,3

A Ragadozó
#298040 starveling 2008. október. 17. 20:14
starveling
#297681 :: daniboy2 (2008. október. 16. 20:33)
Annak őrülnék mert ő nagyot alkotott a Predator 1-ben... Megyek is megnézem...
Ha szerepelne a harmadik részben akkor én elvárom,hogy az egy után játszódjon.Egy teljesen új karakter nagyon el rontaná a filmet..
#297681 daniboy2 2008. október. 16. 20:33
daniboy2
#297599 :: Kramer (2008. október. 16. 18:53)
Én úgy hallottam, hogy Schwarzeneger el fogadná a felkérést, ha elkezdenének forgatni
Annak őrülnék mert ő nagyot alkotott a Predator 1-ben... Megyek is megnézem...
#297599 Kramer 2008. október. 16. 18:53
Kramer
Én úgy hallottam, hogy Schwarzeneger el fogadná a felkérést, ha elkezdenének forgatni
#297573 Kramer 2008. október. 16. 18:18
Kramer
amúgy milyen a predátor 3-dik része? Én csak 2-őt ismerek
#156560 wildstorm 2007. december. 14. 08:08
wildstorm
Tegnap megnéztem a filmet is, és a a könyv sokkal jobb!
Nagyon nagy csalódás volt a film!
-.-
#154620 wildstorm 2007. december. 07. 17:22
wildstorm
Én most olvasom a 2-t könyvben és nagyon jó, jobb mint a film.
Már csak 17 oldal van, alig birtam letenni, de már várom a végső befejezést!
-.-
#43830 Oscee 2007. március. 10. 16:56
Oscee
Azzal ugye tisztában vagy, hogy mi jár a floodolásért.

(igen, ez egy utolsó figyelmeztetés)
#43818 Tenebra 2007. március. 10. 16:36
Tenebra
#43809 :: AdyBaby (2007. március. 10. 16:29)
ÁÁÁÁ...Nem hiszem el. Ilyenek léteznek? Szerintem Dacascos írta, nem? LOL. Hogy mennyire komoly egy kijelentés ez"...sors arra kényszeríti..."
Igen, nekem is ennyire tetszett. Röhögtem egy keveset rajta, hogy egyesek tényleg mennyire "más ízlésűek". Szerintem objektíven megmondhatjuk, hogy amit Dacascos abban a filmben alakít, az patetikus, nem drámai...



SG írta:

A legfrissebb hírek szerint készülőben van a Predator 3, mely állítólag teljesen új alapra helyezi az egész történetet, egy különálló fejezet lesz a trilógiában. A pletykák, miszerint Arnold Schwarzenegger helyét Dwayne "The Rock" Johnson vagy John Cena veszi át, alaptalannak bizonyultak. A gyártó stúdió legalábbis erősen cáfolta ezt az értesülést.

Ám egy másik pletyka, miszerint az éppen visszatérőben lévő Sylvester Stallone lesz a film egyik szereplője, immáron biztosnak tűnik. Azt azonban még nem tudni, hogy - mint anno a Taxi 3-ban - egy röpke áldozati szerepben vagy valamelyik főszerepben feszít az egykori sztár.




Na, igen... Royal-hoz csatlakozom... Túl sok benne az esetlegesség... A legfrissebb hírek szerint készül. De még nem eldöntött a szereplőgárda...
Ennek ellenére szerintem nagy a veszély, hogy mégiscsak The Rock lesz a filmben. A Doom-nál is eleinte őt tagadták, majd már nem cáfolták, végül pedig ott domborított a filmben, amit érdekes módon mégsem csak az ő "színészi alakítása" (???) cseszett el... De mindenképp garancia az ő neve arra, hogy egy erősen átlagos, a DNA-szintjét közelítő film készüljön a viszonylag jó alapanyagból.
Sylvester Stallone... Pfff... Épp tegnap néztem a Rocky V-öt tőle... Hát, már abban látszott, hogy öreg. De egy kiöregedett, visszavonult sztárt ma visszahozni... Szerintem abszolút balfékség. Stallone már a '90-es évek elejei filmjeiben is erős közepes alakítást hozott, nem is beszélve a borzalmasan tré Judge Dredd-ről... Az ő csillaga leáldozott, és főszereplőként visszahozni iszonyat nagy baklövés lenne. Amit írnak, a Taxi 3-féle szerepléshez hasonló dolog, szerintem pedig túlságosan is lealacsonyítaná őt... Meg amúgy is: ez egy Schwarzanegger film volt.... Ők pedig örök ellenfelek...
Post tenebras lux
#43811 AdyBaby 2007. március. 10. 16:31
AdyBaby
Royal4: Ne bántsd dragont! engem megnevettetett!

Dragon: Szerintem nem!
#43809 AdyBaby 2007. március. 10. 16:29
AdyBaby
#43807 :: Tenebra (2007. március. 10. 16:26)
OFF: Volt egy fórumozó: stamy1... Trolloskodott, mint állat, de nem is ez a lényeg. Tudott olyan hsz-eket írni, hogy sírt az ember a röhögéstől... Tehát nagyon bogozni kellett az értelmét . Most dragon-nak sikerült kezdő-hsz-nek egy ilyet írni . ON: Az egyik regisztrált tag értékelését olvastátok az IMDb-n a DNA-ről (Predator 3 )? Na, azon meglepődtem... 10/10-et adni arra a szutyokra, enyhe túlzás.... S amilyen drámaian látja az eseményeket: "Marc Dacascos egy tudós, de arra kényszeríti a sors, hogy fegyvert ragadjon"
ÁÁÁÁ...Nem hiszem el. Ilyenek léteznek? Szerintem Dacascos írta, nem? LOL. Hogy mennyire komoly egy kijelentés ez"...sors arra kényszeríti..."
#43807 Tenebra 2007. március. 10. 16:26
Tenebra
#43801 :: BooT (2007. március. 10. 16:20)
CheAttilaTenebra írta: OFF: Emlékszik még valaki az elõzõ fórumról a stamy1-díjra? Na, ez simán stamy1-díjas HSZ... OFF
OFF: Az meg milyen díj? Csak elképzelésem van. ON Egyik filmet se láttam.
OFF: Volt egy fórumozó: stamy1... Trolloskodott, mint állat, de nem is ez a lényeg. Tudott olyan hsz-eket írni, hogy sírt az ember a röhögéstől... Tehát nagyon bogozni kellett az értelmét . Most dragon-nak sikerült kezdő-hsz-nek egy ilyet írni .

ON:
Az egyik regisztrált tag értékelését olvastátok az IMDb-n a DNA-ről (Predator 3 )? Na, azon meglepődtem... 10/10-et adni arra a szutyokra, enyhe túlzás.... S amilyen drámaian látja az eseményeket: "Marc Dacascos egy tudós, de arra kényszeríti a sors, hogy fegyvert ragadjon"
Post tenebras lux
#43801 BooT 2007. március. 10. 16:20
BooT
#43795 :: Tenebra (2007. március. 10. 16:12)
OFF: Emlékszik még valaki az előző fórumról a stamy1-díjra? Na, ez simán stamy1-díjas HSZ... OFF Nos, mint mondtam, az elsőt szívesen néztem meg, mert volt benne Schwarzi, gyerekkorom nagy sztárja (nem röhög! ). Régen volt már, mikor láttam, kb. 10 éve... Tetszett, mert tökös beszólások voltak benne, hatalmas lövöldözések és a szivarozó Schwarzi nagyon kemény volt benne (akkor még szerencsére nem akart Junior-lenni ). A második részt is láttam... Fujj. Az elég sz*r film... Rendkívül modoros az egész, nincs benne az a feeling, ami a legelsőben ott volt (megjegyzem: így visszagondolva az sem valami nagy szám...) A magyar forgalomban használt Predator 3 (ami ugye nem létezik, de nálunk igen ), pedig már-már uwe boll-i "mélységekbe zuhan" . Istentelen szánalmas koppintás (mert tényleg van benne egy "ragadozó", aki láthatatlanná tud válni, és mészárolja dél-amerikai indiánokat ). Vagyis: Ragadozó 3... Ismét egy "kiváló" magyar cím... Mert ugye Magyarországon a Predator = Ragadozó... S gondolták a loser fordítók, hogy majd arra a filmre is... Amúgy a film eredeti címe DNA, s ez az oldal mutatja, hogy az idióta magyar címfordítók a Ragadozó 3 címet adták neki... Persze köze sincs a Predator-hoz, csak tartalmilag, de az is nagy koppintás...
CheAttilaTenebra írta:

OFF:
Emlékszik még valaki az elõzõ fórumról a stamy1-díjra? Na, ez simán stamy1-díjas HSZ...
OFF




OFF:
Az meg milyen díj? Csak elképzelésem van.
ON

Egyik filmet se láttam.
#43798 AdyBaby 2007. március. 10. 16:18
AdyBaby
#43795 :: Tenebra (2007. március. 10. 16:12)
OFF: Emlékszik még valaki az előző fórumról a stamy1-díjra? Na, ez simán stamy1-díjas HSZ... OFF Nos, mint mondtam, az elsőt szívesen néztem meg, mert volt benne Schwarzi, gyerekkorom nagy sztárja (nem röhög! ). Régen volt már, mikor láttam, kb. 10 éve... Tetszett, mert tökös beszólások voltak benne, hatalmas lövöldözések és a szivarozó Schwarzi nagyon kemény volt benne (akkor még szerencsére nem akart Junior-lenni ). A második részt is láttam... Fujj. Az elég sz*r film... Rendkívül modoros az egész, nincs benne az a feeling, ami a legelsőben ott volt (megjegyzem: így visszagondolva az sem valami nagy szám...) A magyar forgalomban használt Predator 3 (ami ugye nem létezik, de nálunk igen ), pedig már-már uwe boll-i "mélységekbe zuhan" . Istentelen szánalmas koppintás (mert tényleg van benne egy "ragadozó", aki láthatatlanná tud válni, és mészárolja dél-amerikai indiánokat ). Vagyis: Ragadozó 3... Ismét egy "kiváló" magyar cím... Mert ugye Magyarországon a Predator = Ragadozó... S gondolták a loser fordítók, hogy majd arra a filmre is... Amúgy a film eredeti címe DNA, s ez az oldal mutatja, hogy az idióta magyar címfordítók a Ragadozó 3 címet adták neki... Persze köze sincs a Predator-hoz, csak tartalmilag, de az is nagy koppintás...
Úúúúú...Na ez fájt! Most esett le, hogy már láttam a 3. részt, ami ugye nincs is...Hú mekkora gagyi. Ez a Dacascos gyerek vagy ki eddig csak a Farkasok szövetségében alkotott számomra maradandót...Predátor 3....ááááááááá :

Dragont díjazni kellene valóban...Most is nevetek...LOL