Kérjük jelentkezz be!
Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

Rainbow Six: Vegas 1-2

A taktikai FPS sorozat új része UE3-mal!
#212218 Dragnan 2008. május. 06. 13:36
Dragnan
#211533 :: domigery23 (2008. május. 04. 20:13)
Igen ezt én is érzékeltem. Bár pl a hangtompitot mindig leveszi ha teljesen kilépek a játékból.
Az a baj,hogy mindig megtetszik egy fegyver,és általába akkor csak azal megyek,és nem akarom kipróbálni a többit
#211533 domigery23 2008. május. 04. 20:13
domigery23
Igen ezt én is érzékeltem. Bár pl a hangtompitot mindig leveszi ha teljesen kilépek a játékból.
#211395 domigery23 2008. május. 04. 18:05
domigery23
Ő igen kicsit úgy írtam hogy lebénázom arra gondolok hogy ha 5x viszed akkor béna.

Bár pl nem értem hogy ha leszedek valakit egy lövéssel és hangtompítóssal akkor egy 20 méterrel lejjebb lévő terrorista miért tudja hogy ott vok. Na mindegy.

Hogy hol van. Hát 1. vegasi pálya és amikor valami Neville nevű csávó ordit a rádióban és valami bombát kell megtalálni.
#211187 domigery23 2008. május. 04. 12:24
domigery23
Bemutatom magamat mint a legnagyobb béna.

Ez a játék tényleg unalmas ha az ember nem elsőre csinál meg mindent,

Van egy rész ahol egy tetőről kell egy lentebb lévőre leereszkedni. Körbe nézem a tetőket lemegyek a csapattal azonnal 3 ellenfél jelenik meg ott ahol eddig senki se volt. (a tetőre nem lehet feljutni mert nincs ajtó szóval nem tom hogy kerül oda az ellen hirtelen)

Na jó fedezék meg minden. A társak valamiért nem reagálnak az ellenre. Inkább meg halnak. Ok mindegy leszedem őket, Viszont van egy mesterlövész aki azonnal egy lövéssel le tud szedni engem.Én nem tom őt mert amint olyan fedezékhez rohanok ahonnan letom szedni ő már lő is. Na mindegy ez is meg van nagy nehezen de leszedem.

Megyek ellőre csapattal már jól tom hogy a kövi pillanatban egy pisztollyal felfegyverkezett csávó előjön. Már emelem a fegyvert , meg látom ,egyszerre lövünk de ő egy lövés letud szedni pedig ő fel se készült.

Na látjátok én és a játék is béna. PL az a csávó eddig miért nem jött oda ahol eddig lövöldöztünk???

Ezért monda Darths a tesztjében hogy csak egyszer.
#210306 domigery23 2008. május. 02. 14:20
domigery23
Hát ebbe szerintem nem menjünk bele hogy rendőr katona bűnöző vagy terrorista.
Mivel elméletileg e terrorista közvetlenül feszélyezteti az embereket de itt a legtöbb ellen csak egyszerű őr. Meg aztán hol engednék meg hogy ennyi ember meg ölj? Arról ne is beszéljünk hogy a valóágban max 10 embert tudnánk meg ölni többet nem.

Szóval az e lényeg hogy nagyon király ez a játék.
#210232 domigery23 2008. május. 02. 11:20
domigery23
Hát akkor nem tom. Nekem szoktak változni az ellenfelek. Vagy csak én rontom el. Egyébként nem értem hogy a fejlesztők ezt miért nem figyelik jobban bár tudom a elg több ember nem is észlelné de akkor is. Ha bele gondolunk egy játékban mennyi olyan munka van a mit a kutya se néz meg mégis egy csomó idő volt meg csinálni.

pl. Hányan láttak a GTA SA ban a gejzírt??? Na??? Hányan nagyon kevesen pedig nem kis munka volt valszeg.
#210178 Csybe2004 2008. május. 01. 23:53
Csybe2004
#210172 :: domigery23 (2008. május. 01. 23:17)
Mivel a SWATot még nem próbáltam nem tom milyen. Unalmas hát nem tom 10x igen. Pl van egy pálya rész ahol nagyon hosszú a két mentés között a táv. Vagy engem vagy társamat mindig leszedik. Szoval azt a részt én már 10x viszem és az ellenség mindig alkalmazkodik. Pl beestem egy üveg tetőn és a csapat lemaradt én körbe mentem ők meg a hagyományos uton amit eddig használtam. Simán egyedül az ellenséget két tűz közé kaptuk. Király helyzet volt. Bár a van hogy a társak is hülyék pl. Be küldtem a fedezékbe. Körül néz meg minden. Sehol senki oda megyek mellé azonnal leszed a láda mögül egy terrorista, Bár ami nagyon tetszik hogy ugyan olyan esélye van az ellenségnek mint nekem. MAgyarul nekem csak az eszemen műlik hogy én vagy ő. A sniperosok meg egy kicsit izék. Mert nagyon nehéz néha őket látni és egy lövéssel elintéznek. Ebben a játékban is milyen hihetetlenül jó lenne ha nem attól lennénk pro k vagy lámák hogy mennyire gyorsan tudunk egeret ráncigálni és billentyűzetet taposni.Hanem hogy mennyire vagyunk fizikailag edzettek és ügyesek. De ez a távoli jövő sajnos.Valszeg kevés elhizott játékos lenne. Gondoljunk bele 2 óra vegas enyhén kimerítené az embert.
domigery23 írta:

Mivel a SWATot még nem próbáltam nem tom milyen.

Pótold!
domigery23 írta:

az ellenség mindig alkalmazkodik.

Én nem tudom, ahányszor újrakezdtem egy elrontott részt, mindig centiméter pontossággal ugyanúgy jöttek az ellenségek. Tisztára olyan, mint a kill.switch, csak jó a grafikája. Meg a telepített gépágyú is... tök gáz. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy általában úgy bújik el az ellen a fedezék mögé, hogy a fele kilóg. xD Az első 2-3 fejezet még érdekes, és élvezhető, de ott abba kellett volna hagyni a fejlesztést, és kiadni egy kiegészítőként szvsz.
#210176 insanity 2008. május. 01. 23:32
insanity
#210168 :: Csybe2004 (2008. május. 01. 22:56)
A mesterséges intelligencia szerintem a béka hátsója alatt van, ellentétben pl. a SWAT 4-gyel (ami számomra a csúcstartó egészen máig). Csodálom, hogy a Raven Shield volt az utolsó R6, amiben jó volt az AI (bezzeg a CD-jét elvesztettem, pedig eredeti volt ), és azóta nem tudtak normális ellenségeket gyártani. Viszont tetszik a Vegas 2-ben, hogy egy helyzetet akár ötvenféleképpen oldahatunk meg. A pályák sajnos unalmassá válnak egy idő után, a haladásban is mindig ugyanaz a taktika. (Megyek 5 métert, fedezékből kilövök, megint 5 méter, megint fedezék.) Nekem jobban bejön a lassú, taktikus, mégis villámgyors reflexeket követelő, lefegyverzős-letartóztatós SWAT 4-féle játékmenet, mint ez a rohamrendőrösdi...
SWAT 4 tényleg nagyon jó! Ott a cél nem feltétlen a gyilkolás volt, hanem PepperBall-al lebénítani az ellenséget, majd Put your hands up! szöveget elnyomni (esetleg sokkolózni) és megkötözni Nagyon nagy játék.
#210172 domigery23 2008. május. 01. 23:17
domigery23
Mivel a SWATot még nem próbáltam nem tom milyen.

Unalmas hát nem tom 10x igen. Pl van egy pálya rész ahol nagyon hosszú a két mentés között a táv. Vagy engem vagy társamat mindig leszedik. Szoval azt a részt én már 10x viszem és az ellenség mindig alkalmazkodik. Pl beestem egy üveg tetőn és a csapat lemaradt én körbe mentem ők meg a hagyományos uton amit eddig használtam. Simán egyedül az ellenséget két tűz közé kaptuk.
Király helyzet volt.

Bár a van hogy a társak is hülyék pl. Be küldtem a fedezékbe. Körül néz meg minden. Sehol senki oda megyek mellé azonnal leszed a láda mögül egy terrorista,

Bár ami nagyon tetszik hogy ugyan olyan esélye van az ellenségnek mint nekem. MAgyarul nekem csak az eszemen műlik hogy én vagy ő.
A sniperosok meg egy kicsit izék. Mert nagyon nehéz néha őket látni és egy lövéssel elintéznek.

Ebben a játékban is milyen hihetetlenül jó lenne ha nem attól lennénk pro k vagy lámák hogy mennyire gyorsan tudunk egeret ráncigálni és billentyűzetet taposni.Hanem hogy mennyire vagyunk fizikailag edzettek és ügyesek. De ez a távoli jövő sajnos.Valszeg kevés elhizott játékos lenne.
Gondoljunk bele 2 óra vegas enyhén kimerítené az embert.
#210168 Csybe2004 2008. május. 01. 22:56
Csybe2004
A mesterséges intelligencia szerintem a béka hátsója alatt van, ellentétben pl. a SWAT 4-gyel (ami számomra a csúcstartó egészen máig). Csodálom, hogy a Raven Shield volt az utolsó R6, amiben jó volt az AI (bezzeg a CD-jét elvesztettem, pedig eredeti volt ), és azóta nem tudtak normális ellenségeket gyártani. Viszont tetszik a Vegas 2-ben, hogy egy helyzetet akár ötvenféleképpen oldahatunk meg. A pályák sajnos unalmassá válnak egy idő után, a haladásban is mindig ugyanaz a taktika. (Megyek 5 métert, fedezékből kilövök, megint 5 méter, megint fedezék.) Nekem jobban bejön a lassú, taktikus, mégis villámgyors reflexeket követelő, lefegyverzős-letartóztatós SWAT 4-féle játékmenet, mint ez a rohamrendőrösdi...
#210118 domigery23 2008. május. 01. 20:24
domigery23
VQ4 azt mondtad nem is tod a multit meg a coopot vagy ez azóta meg változott és kipróbáltad?
#210063 carbon0 2008. május. 01. 17:35
carbon0
Nektek megy a multiplayer?????? Mert amikor Login- olni akarok aztirja h nemsikerult csatlakozni!!!!
#209935 domigery23 2008. május. 01. 11:32
domigery23
hát bár tényleg
lehet hogy GTA SA hoz mérem mivel azzal is játszok.


KÖsz a választ
#209920 insanity 2008. május. 01. 11:15
insanity
#209912 :: domigery23 (2008. május. 01. 11:08)
Mindenkinek kösz a segítséget, Ti mennyire használjátok a csapatot? Hogyan tudom őket inditani arra hogy a számukra kijelölt csávót leszedjék? ( snake cam , kijelöl ) Hiába rakom őket támadásra ugyan azt csinálják. Vagy lehet hogy rosszul nézem? Azért ha valami hibás a leírásomban akkor segítsetek. Egyébként ez a fejlődéses rendszer nekem nagyon tetszik. És a másik ami rettentően tetszik hogy okosak az ellen felek. ÉS közepes nehézségen is nem meg oldhatatlanok a feladatok csak nagyon oda kell figyelni. Más játékban meg néha ilyen nehézségen meg oldhatatlanok a feladatok. De ez jó. Na mentem vissza játszani ellőre is kösz a választ.
Tag enemy-vel kijelölöd a célpontot, aztán behatolásnál őt szedik le először a társak. Működnie kellene így.
Én sokat használom őket, fedezékről fedezékre mászkálunk, így nem nagyon lehet meghalni sem.

Az ellenfelek AI-jával kapcsolatban: szerintem nagyon buták, de ez az én véleményem, nekem nem jöttek be, valahol a Far Cry szintjén lehetnek, abban sem volt valami jó. Nálam az etalon a Battlefield 2 és az Unreal 3 ilyen szempontból még mindig
#209912 domigery23 2008. május. 01. 11:08
domigery23
Mindenkinek kösz a segítséget,

Ti mennyire használjátok a csapatot?

Hogyan tudom őket inditani arra hogy a számukra kijelölt csávót leszedjék? ( snake cam , kijelöl )
Hiába rakom őket támadásra ugyan azt csinálják. Vagy lehet hogy rosszul nézem?

Azért ha valami hibás a leírásomban akkor segítsetek.

Egyébként ez a fejlődéses rendszer nekem nagyon tetszik.

És a másik ami rettentően tetszik hogy okosak az ellen felek. ÉS közepes nehézségen is nem meg oldhatatlanok a feladatok csak nagyon oda kell figyelni. Más játékban meg néha ilyen nehézségen meg oldhatatlanok a feladatok. De ez jó.
Na mentem vissza játszani

ellőre is kösz a választ.
#209879 jedimaster 2008. május. 01. 10:16
jedimaster
#209790 :: domigery23 (2008. április. 30. 22:11)
Igen. Most már meg van, De köszi a választ. Melyik gombal kell ereszkedés közben fejjel le vele fordulni.
domigery23 írta:

Igen. Most már meg van, De köszi a választ.

Melyik gombal kell ereszkedés közben fejjel le vele fordulni.


Nincsmit A másik kérdésedre a válasz: C.
#209796 insanity 2008. április. 30. 22:41
insanity
#209790 :: domigery23 (2008. április. 30. 22:11)
Igen. Most már meg van, De köszi a választ. Melyik gombal kell ereszkedés közben fejjel le vele fordulni.
A V, B és N gombok az akciógombok, ezek közül a középső ha jól rémlik, a B gomb. Ha esetleg nem akkor a C.
#209790 domigery23 2008. április. 30. 22:11
domigery23
Igen. Most már meg van, De köszi a választ.

Melyik gombal kell ereszkedés közben fejjel le vele fordulni.
#209571 jedimaster 2008. április. 30. 15:21
jedimaster
Egyszerű. Keress valami fedezéket, és csak lődd az ellent, majd jön a felmentő sereg.
#209570 domigery23 2008. április. 30. 15:19
domigery23
Nekem is.

Viszont az első pályán amikor hatástalanítani kell a bombát ott hogy lehet meg oldani a dolgot? Ugyan is amikor meg lövik a társamat oda kéne menni de mivel minden hol lőnek igy mindig meg halok mit tegyek?
#209307 Dragnan 2008. április. 29. 20:16
Dragnan
#208737 :: insanity (2008. április. 29. 00:11)
Kb. 3 hete nyomtam végig 2-szer, ha jól rémlik, azóta már játszottam pár játékkal
a legjobb akció játék,amivel én találkoztam,nagyon tetszik!!!
#208381 insanity 2008. április. 28. 13:58
insanity
#208214 :: reaper.1911 (2008. április. 27. 18:42)
VQ4 írta: Csak azt nem tudom assaultal hogy lehet szintet lépni.
Gránáttal kell ölni embereket azt tudom, meg még biztos van valami de én arra nem jöttem rá...
Már régen nyomtam, de ha jól emlékszem, akkor azzal is fejlődik az assault képességed, hogy fedezéken keresztül nyírod ki a gaz terroristákat Meg talán akkor is, ha a kötélen leereszkedés közben, de az lehet, hogy a marksman skillt nyomja fel

Olvastad már? ×