Kérjük jelentkezz be!

The Walking Dead Season 2 (Telltale Games) *Spoiler*

Hello mindenki, azért indítom ezt a topicot, mert bár van már másik TWD topic, itt olyan emberekkel szeretnék beszélgetni, akik végigjátszották az egész sorozatot. Sajnos egy közeli ismerősöm sincs akire ez igaz lenne, ezért itt szeretnék olyan személyeket találni, akikkel kibeszélhetném, hogy szerintük hogyan folytatódik és ők hogyan döntöttek a játék végén. :)
#757219 Simba Moderátor 2014. november. 05. 20:58
Simba
#757213 :: norbert.forgo (2014. november. 05. 15:33)
A játék végén én hagytam, hogy Kenny megölje Jane-t és utána nem maradtam ott Wellingtonban, elmentem vele. Összesen ha jól számoltam 6 befejezés lehetséges, szerintetek ezt, hogy oldják meg a készítők a 3. évad során? Volt már rá példa, hogy dönthettünk melyik karakter hal meg, de akit megmentettünk az sem húzta sokáig. Remélem itt nem az lesz, hogy az első részben meghal akivel folytatjuk a játékot, csak azért, hogy ne kelljen többféle történetet készíteniük. Ti mit gondoltok?
Felesleges topic, használd a Spoiler funkciót a megfelelő topicban! Ezt zárom.
#757213 norbert.forgo 2014. november. 05. 15:33
norbert.forgo
A játék végén én hagytam, hogy Kenny megölje Jane-t és utána nem maradtam ott Wellingtonban, elmentem vele. Összesen ha jól számoltam 6 befejezés lehetséges, szerintetek ezt, hogy oldják meg a készítők a 3. évad során? Volt már rá példa, hogy dönthettünk melyik karakter hal meg, de akit megmentettünk az sem húzta sokáig. Remélem itt nem az lesz, hogy az első részben meghal akivel folytatjuk a játékot, csak azért, hogy ne kelljen többféle történetet készíteniük. Ti mit gondoltok?
A valaminek a fele is több mint a semmiből az egész