Egy Monster áráért a tiéd lehet a világ harmadik legjobb westernjátéka

Nyár elejéig rendkívüli kedvezménnyel szerezhetitek be a Call of Juarez: Gunslingert, ahogy a teljes franchise-nak is lefaragtak az árából.

Bár a Techland már hosszú évek óta a zombikat tekinti az egyetlen bevételi forrásnak, volt idő, amikor lengyel felebarátaink még nem (csak) elektromos macsétát, hanem hatlövetűt forgattak, vérszag helyett pedig ördögszekeret fújt a szél. Én a hibái ellenére is remekül szórakoztam anno a Call of Juarezzel, ahogy a folytatás, a Bound in Blood is elnyerte a tetszésemet, a széria csúcsának azonban így is a Call of Juarez: Gunslingert tartom – a The Cartelről ti sem hallottatok, igaz? Ha valamilyen oknál fogva esetleg kimaradt a 2013-ban megjelent, cel-shaded stílust alkalmazó FPS, van egy jó hírem, a következő napokban ugyanis gombokért szerezhetitek be Steamen Silas Greaves puskaporral fűszerezett históriáját.

Forrás: Steam
Forrás: Steam

A számok nyelvén ez annyit tesz, hogy 12,49 euró helyett mindössze 1,24 euróért, tehát nagyjából 450 forintért eshet a kosaratokba ez a nagyszerű lövölde, vagyis nem kevesebb mint 90%-ot sikerült lefaragni az árából. Amennyiben a teljes széria kimaradt az életetekből, akkor sem kell csüggednetek, hiszen június 2-ig csupán 4,7 eurót (~ 1700 forint) kóstál a Call of Juarez Bundle, ami garantáltan felébreszti a bennetek lakozó pisztolyhőst. Tavaly nyáron egyébként felmerült, hogy a Dying Light után/mellett a Techland végre visszatérhet a vadnyugatra, ami már csak azért is jó lenne, mert a kelleténél sokkal kevesebb westernjáték létezik, a Rockstar tempójából kiindulva pedig körülbelül 2040-ig kell várnunk egy esetleges Red Dead Redemption 3-ra. Ha érdekel az ajánlat, ERRE tessék, előre is jó szórakozást kívánok!

Borítókép forrása: Szeam