Méheket zabáltak vacsorára a sólymok Kölnben

Véget ért 2026 első CS2 Majore, ami nem kis meglepetésre a Vitality vereségét és karrigan új csapatának előretörését hozta.

Néha meginogó Vitality ide vagy oda, a június elején kezdődött IEM Köln CS2 Major legnagyobb bajnokesélyes csapata még mindig az apEx irányította ötös volt. Persze sokan szurkoltak másoknak, és valamilyen szinten más csapatok győzelme is benne voltak a pakliban, de a legjobb esélyekkel a Vitality indult. A élet viszont úgy hozta, hogy apEXék egyetlen meccset játszottak csak a rájátszásban, a Falcons már a legjobb 8 között elverte őket.

De annyit legalább elmondhatnak magukról, hogy nem más, mint a néhány nappal később bajnokká avanzsált csapat ejtette őket ki!

Borítókép: HLTV/nannu