Nem éppen ez a hétvége a legjobb alkalom arra, hogy két bejgli között bepótold a lemaradásod az idén megújuló Tom Clancy's Rainbow Six Siege X-ben. Tegnap ugyanis egy hatalmas hekkertámadás miatt a Ubisoft úgy döntött, hogy leállítja a játék szervereit és a mikrotranzakciókat is kikapcsolják ideiglenesen. Ugyanis nem elég, hogy a behatolók úgy döntöttek, hogy milliárdokkal tömik ki a játékosok pénztárcáját az R6SX-en belül, de még a francia kiadóba is páros lábbal álltak bele a feltört rendszereken keresztül. A támadás részleteiről az alábbi cikkben olvashatsz bővebben, ha szeretnéd kideríteni, hogy miért nem tudtál tegnap este játszani a Rainbow Six Siege-dzsel.
Címkék
Esport1 Hírek
Ajánló
-
Dúl a szerelem a Destiny 2-ben, pontosabban csak dúlna, ha...
-
Lesz Pindúr Pandúrok-film, de nem úgy
-
Hiába Ryan Coogler neve, a Hulu még mindig nem bízik teljesen az új X-aktákban
-
Tűzifát hasogatnál, de 40 fok van? Ebben a böngészős játékban megteheted!
-
Kiszúrtak valamit A leleplezés napjában, és ennek Magyarországhoz van köze
-
Az új forgatási fotók alapján egyre biztosabbnak tűnik, hogy Sophie Turner jó Lara Croft lesz
-
Apu sörös pohara vagyok: Brad Pitt és Edward Norton együtt nézte az amerikai-török meccset
-
Több mint 1000 epizód után újrakezdik a One Piece legendáját
-
Darálod az Avatar: Az utolsó léghajlító második évadát? Kezdi meggyőzni a kritikusokat
-
Milly Alcock örül a Supergirl LMBTQ+ értelmezéseinek
Legfrissebb játékmegjelenések
Minden jog fenntartva © 2026