Üdv a dzsungelben! Újra mozgásban a Hell Let Loose: Vietnam

Friss előzetest kapott a Hell Let Loose: Vietnam, ahol minden bokorból a halál leselkedik rád.

A Hell Let Loose egy abszolút hiánypótló alkotás. Egy olyan keményvonalas katonai szimuláció, ahol minden lövés halálos, a hatalmas ütközeteket pedig nem csupán az dönti el, hogy milyen jól célzunk, hiszen legalább ennyire fontos a megfontolt csapatjáték, az utánpótlási vonalak kiépítése és az erőforrások hatékony használata. A folytatás azonban elhagyja a második világégés hadszíntereit, hogy pár évtizeddel később, a vietnámi háborúban dobjon minket egy újabb pokolba.

Az idei Gamescomon bejelentett FPS most egy újabb kedvcsinálót kapott, méghozzá színtiszta játékmenetből! Habár ennyire rozsdaszínű erdőt nagyjából a 2000-es évek dereka és az Unreal Engine 3-as bro shooterek fénykora óta nem láttunk, az összkép mégis nagyon a helyén van. A nagy, nyílt terepek helyett buja növényzet és állandó veszélyérzet vár majd ránk, hiába tartja meg a játék a hatalmas térképeit és az 50v50-es formulát.

Az új trailer egyébként a Hell Let Loose: Vietnam nagyobb újdonságaiból is ad egy kis teasert. Igen, továbbra is vezethetünk tankokat vagy szárazföldi szállítójárműveket, de vietnámban már az ég és a víz is a mi játszóterünk lesz, hiszen érkeznek a helikopterek és a harci motorcsónakok, de ezzel nincs vége! Csapdákat és földalatti járatrendszereket is bevethetünk majd a gyors meneküléshez vagy a frontvonal mögötti harchoz. A játék még nem kapott megjelenési dátumot, de azt már tudjuk, hogy valamikor jövőre számíthatunk a megjelenésre PC-n, Xbox Series X/S-en és PlayStation 5-ön.

Borítókép forrása: Team17