A kifejezetten ígéretes első két epizód (bár sokan már azokat sem szerették) után hamar zuhanórepülésbe kezdett az Alien: Föld (Alien: Earth) iráni lelkesedés és többen vagy kiszálltak valahol a 3-4. rész környékén, vagy tisztességesen ledarálták az egész első szezont és most:

  • A., Örülnek, hogy mennyire jó lett a lezárás
  • B., A pokolba kívánják az egész sorozatot

Bár a Disney egyelőre még nem adott zöld utat a második évadnak, a sorozat alkotója hangoztatta, hogy szívesen visszatérne Wendyékhez.

Noah Hawley nemrégiben a Polygonnak elmondta, hogy nem aggódik amiatt, hogy az első évad ilyen nyitott véget ért. „A sorozat sikere alapján elég biztos vagyok benne, hogy lesz folytatás” – mondta. „A kockázatot a jutalom kompenzálja.” Hawley hozzátette, hogy erősen bízik abban, hogy a Disney bizalmat szavaz nekik és látva a sorozat körüli hype-ot, berendelik a második szezont – lehetőleg minél előbb. Kérdés azonban, hogy biztosan jó-e ez nekünk? Személyes véleményem, de számomra az Alien: Föld óriási csalódás volt, az utolsó néhány részt már alig tudtam beletekerés nélkül végignézni. Bár egyértelműen lehet továbbhaladni a záró epizód eseményei után, nagy kérdés, hogy az Alien-rajongók gyomra bevenne-e egy második évadot?

Borítókép forrása: ScreenRant