Visszavonulót fújna a Microsoft vagy a Sony?

Nanea Reeves, a Gaikai vezető termelési főnöke a CES-en tartott előadásában kifejtette, hogy valamelyik gyártó kilép a konzolok világából. Vajon tényleg ez lesz az E3 legnagyobb híre? <br />

Nanea Reeves, a Gaikai egyik főistennője a CES-en tartott előadást, melyben kitért a konzolpiac átalakulására is. Ha valaki nem tudná, a Gaikai egy felhőrendszer, ami lehetővé teszi, hogy távolról streamelt játékokkal szórakoztassuk magunkat a böngészőn keresztül. Érthető tehát, hogy a cég nem rajong a konzolokért, Reeves mostani kijelentése azonban több mint bizarr volt.

"Nem az összes jelenlegi gyártónak lesz új generációja. Ez lesz az E3 legnagyobb híre."

Reeves szerint a konzolháború a végéhez közeleg, már nincsenek győztesek, csak vesztesek és még nagyobb vesztesek. Mivel pedig a Nintendo már bejelentette a következő gépét, nyilván a Sonyt vagy az MS-t érinti a jóslat. Ti mit gondoltok, igaza lesz?