Kérjük jelentkezz be!
F1 2012

F1 2010 és folytatásai

A legújabb F1-es sorozat, hosszú idő után újra PC-n is! A Codemasters neve garancia a jó autós játékra.
#570656 zoli_brazil89 2010. szeptember. 30. 18:42
zoli_brazil89
az első szezonban járok, most végeztem spa-ban és a red bull szerződést ajánlott.
Seashine: velem Malaysiában pont az ellenkező fordult elő az esőt illetően. Az utolsó körökben elkezdett esni, mindenki ment be interm. gumikért én viszont kint maradtam a lágy gumikon. Megérte.
#570653 DarkEmperror 2010. szeptember. 30. 18:36
DarkEmperror
Seashine, te mikor szoktad lecserélni az intermidiatet simára?
#570639 Seashine 2010. szeptember. 30. 17:46
Seashine
#570621 :: ferdzso (2010. szeptember. 30. 16:18)
Chev22: gondolom nem támogatja. manuálisan állítsd be a dolgokat Seashine: már én is várok esős futamot, de most ugye Ausztráliában vagyok, és csak a P1-ben van esély (48%) az esőre (egyszer már belekezdtem a P1-be, de nem volt időm befejzni), a többi napra 0%
Nekem valamiért az utolsó 4 futamon csak esős volt,3 light egy heavy.
Ma kettőt játszottam,Catalunya meg Monaco,Catalunyában első lettem!(Féltávnál elállt az eső,de én nem cseréltem le az intermediate gumikat,valahogy kibírták)Aztán jött Monaco,sosem csíptem a pályát,így csak a 13.helyről rajtolhattam,de végül is 4. lettem elég kalandosan.Már az első 1-2 köben feljöttem 8. helyre,ahol beragadtam,de tartottam a tempót.16 körös volt Moaco,9. körben érkezik rádión a hír,hogy el fog állni az eső.Következő körben már mentek is be páran,az rákövetkezőben pedig mindenki bement,kivéve én nem.Így feljöttem a 3. helyre.
Az eső el is állt a 11. körben,aztán még 1 kör,míg nagyjából felszáradt a pálya.Onnantól fogva nekem szenvedés volt eléggé,de lévén,hogy Monacoban vagyunk,nem nagyon volt alkalmuk megelőzni,egyedül Webbernek sikerült,kisebb hibámat kihasználva.A végére a komplett mezőny feljött mögém,nagyon poén volt az egész.
De csak behoztam a kocsit 4.-nek,így most 6 futam után 20 pont hátránnyal Alonso mögött 2. vagyok a VB pontversenyben.
#570629 Chev22 2010. szeptember. 30. 16:39
Chev22
Update: asszem már zsírság van. Thx ferdzso
#570621 ferdzso 2010. szeptember. 30. 16:18
ferdzso
#570615 :: Chev22 (2010. szeptember. 30. 15:52)
Tudna vki segíteni ,hogy a játék miért nem látja a momo racing kormányomat? Win 7em van, a vezérlőpultban minden pattent de a játék az nem hajlandó látni. PLS help
Chev22: gondolom nem támogatja. manuálisan állítsd be a dolgokat
Seashine: már én is várok esős futamot, de most ugye Ausztráliában vagyok, és csak a P1-ben van esély (48%) az esőre (egyszer már belekezdtem a P1-be, de nem volt időm befejzni), a többi napra 0%
#570615 Chev22 2010. szeptember. 30. 15:52
Chev22
Tudna vki segíteni ,hogy a játék miért nem látja a momo racing kormányomat? Win 7em van, a vezérlőpultban minden pattent de a játék az nem hajlandó látni. PLS help
#570486 Seashine 2010. szeptember. 29. 19:59
Seashine
#570378 :: ferdzso (2010. szeptember. 28. 22:42)
meg a kicsit rizikós rész az az, hogy lágyon jó időt kell kiautózni (ami előzés nélkül lehetetlen), hogy a boxon túljuss. a nyalókás embert nem lehet valahogy leváltani, vagy valami? gyakorlatilag még azt is megvárja, aki épp ráfordul a célegyenesre, és úgy dönt, hogy bejön a boxba persze ha szerencsésen jövök ki, akkor nincs nagy gond, de a legtöbb helyet itt bukom el (vagy csak szimplán időt, amit arra fordítok, hogy előzgessek). am én annyira nem tok feszített tempót menni, szal Button is ezért ért utol (bár a végső hibám az volt, amikor elvétettem egy kanyart, és már nem tudtam időt visszatekerni ). de jól jöttem ki belőle, és élmény is volt
Hát a lágy gumival jó időt kiautózni nem nehéz,nagyon hamar felmelegednek,és hasítasz...
Én már túl vagyok 4 futamon is,és egyet megnyertem emberek!
Kuala Lumpur a szerencsés,mondjuk tegyük hozzá,hogy óriási mákom volt.11 körös volt azt hiszem a verseny,és kb. 3 körrel a vége előtt elállt az eső.(eddig lightosan esett)Mindenki futott be lecserélni az intermediate gumiját lágyra,csak én nem.
Ugyan nem esett az eső,de még 2 körig vizes maradt a pálya,így simán mentem rajta,az utolsó körben már kicsit vigyáznom kellett,de azért meglett elég simán...
Jelenleg van egy 8.,egy 4., egy 1., és egy 15. helyem.Ami azért nem rossz,legalábbis én meg vagyok elégedve magammal.
#570430 zoli_brazil89 2010. szeptember. 29. 17:20
zoli_brazil89
én általában versenytáv feléig megyek a lágy gumival.
Most járok Valenciában és szerintem most kipróbálom milyen kemény gumival indulni a versenyen.
#570420 uhrindam 2010. szeptember. 29. 15:46
uhrindam
Hatalmas eredmény: Bahrein: Időmérő Q1 helyezés: 1.. Aztán természetesen elment az áram, (tegnap = vihar) és odalett az eredmény. Szóval még mindig az első futamnál tartok és nem tudom, hogy lesz-e tovább..... 3-4 napja xarakodok a játékkal és még mindig az első futamnál járok... Igaz nem sokat játszottam, de azért mégis elég eredmény eddig.. Remélem ma megtörik az átok.
#570378 ferdzso 2010. szeptember. 28. 22:42
ferdzso
#570377 :: Seashine (2010. szeptember. 28. 22:38)
Hát nálam ilyen eddig nem nagyon volt,valahogy mindkét versenyen úgy kerültem ki,hogy előttem mögöttem 1mp-n belül sehol senki a futam nagy részében... Én a gumikat úgy használom,hogy először lágyat egyharmad távra,aztán keményet kétharmadra,ez nekem eddig nagyon bejött,csak az a kicsit rizikós rész,míg a kemény felmelegszik...
meg a kicsit rizikós rész az az, hogy lágyon jó időt kell kiautózni (ami előzés nélkül lehetetlen), hogy a boxon túljuss. a nyalókás embert nem lehet valahogy leváltani, vagy valami? gyakorlatilag még azt is megvárja, aki épp ráfordul a célegyenesre, és úgy dönt, hogy bejön a boxba persze ha szerencsésen jövök ki, akkor nincs nagy gond, de a legtöbb helyet itt bukom el (vagy csak szimplán időt, amit arra fordítok, hogy előzgessek). am én annyira nem tok feszített tempót menni, szal Button is ezért ért utol (bár a végső hibám az volt, amikor elvétettem egy kanyart, és már nem tudtam időt visszatekerni ). de jól jöttem ki belőle, és élmény is volt
#570377 Seashine 2010. szeptember. 28. 22:38
Seashine
#570376 :: ferdzso (2010. szeptember. 28. 22:33)
Seashine: az jó eredmény mondjuk nálam a végén Button (és Kubica) nagyon sz*patott. majd tényleg rakok fel róla képet, mert már igencsak kopott prime gumikon elkezdtek velem ott szórakozni Melbourne-t meg csak megnéztem most Time Trial-ban. 1:34-et futottam, szóval most már nagyjából ismerem a pályát. innentől kezdve már csak a beállításokkal kell szöszölnöm, és azok függvényében a tapadást kitapasztalnom, és megvan az a -10 másodperc, ami kell majd a kvalifikáláshoz (ha valamennyire a valós időket is figyelembe veszik )
Hát nálam ilyen eddig nem nagyon volt,valahogy mindkét versenyen úgy kerültem ki,hogy előttem mögöttem 1mp-n belül sehol senki a futam nagy részében...
Én a gumikat úgy használom,hogy először lágyat egyharmad távra,aztán keményet kétharmadra,ez nekem eddig nagyon bejött,csak az a kicsit rizikós rész,míg a kemény felmelegszik...
#570376 ferdzso 2010. szeptember. 28. 22:33
ferdzso
#570373 :: Seashine (2010. szeptember. 28. 22:24)
Én ma már Melbourne-t is befejeztem,Lotus-szal kezdtem 7 éves karriert. Bahreinben 15.helyről 8. lettem 10 körös versenyen.
Seashine: az jó eredmény mondjuk nálam a végén Button (és Kubica) nagyon sz*patott. majd tényleg rakok fel róla képet, mert már igencsak kopott prime gumikon elkezdtek velem ott szórakozni Melbourne-t meg csak megnéztem most Time Trial-ban. 1:34-et futottam, szóval most már nagyjából ismerem a pályát. innentől kezdve már csak a beállításokkal kell szöszölnöm, és azok függvényében a tapadást kitapasztalnom, és megvan az a -10 másodperc, ami kell majd a kvalifikáláshoz (ha valamennyire a valós időket is figyelembe veszik )
#570373 Seashine 2010. szeptember. 28. 22:24
Seashine
#570365 :: ferdzso (2010. szeptember. 28. 21:48)
ha jól teljesítesz, akkor majd kaphatsz tőlük is szerződést. a ghost meg time trialban van (ha ismered már a pályát, érdemes begyakorolni). am végre (négy nap után ) befejeztem Bahrain-t 14. helyről, 10. lettem nagyon örülök neki (képeket majd rakok fel, mert az utolsó kör igencsak érdekesre sikeredett, és igen látványosra ). bár a Kovalainen második helyezés kicsit belepiszkít az összképbe
Én ma már Melbourne-t is befejeztem,Lotus-szal kezdtem 7 éves karriert.
Bahreinben 15.helyről 8. lettem 10 körös versenyen.
#570369 Gabi 2010. szeptember. 28. 22:01
Gabi
#570365 :: ferdzso (2010. szeptember. 28. 21:48)
ha jól teljesítesz, akkor majd kaphatsz tőlük is szerződést. a ghost meg time trialban van (ha ismered már a pályát, érdemes begyakorolni). am végre (négy nap után ) befejeztem Bahrain-t 14. helyről, 10. lettem nagyon örülök neki (képeket majd rakok fel, mert az utolsó kör igencsak érdekesre sikeredett, és igen látványosra ). bár a Kovalainen második helyezés kicsit belepiszkít az összképbe
Hát azt Gondoltam h bekel elni a pályát mint anno kellet a ford racing 2 ben mikor nascar kocsival mentem F1 pályán csúszásgátlókkal az is nehéz volt mire 1 lettem De az ehhez képest 0 mert itt az ellen is sokkal gyorsabb
#570365 ferdzso 2010. szeptember. 28. 21:48
ferdzso
#570344 :: Gabi (2010. szeptember. 28. 21:06)
Milyen ghost?? nem az a picike térkép?? Amúgy renaultot meg valami kafa kocsit karrierben nem lehet váálasztani?
ha jól teljesítesz, akkor majd kaphatsz tőlük is szerződést. a ghost meg time trialban van (ha ismered már a pályát, érdemes begyakorolni).

am végre (négy nap után ) befejeztem Bahrain-t 14. helyről, 10. lettem nagyon örülök neki (képeket majd rakok fel, mert az utolsó kör igencsak érdekesre sikeredett, és igen látványosra ). bár a Kovalainen második helyezés kicsit belepiszkít az összképbe
#570344 Gabi 2010. szeptember. 28. 21:06
Gabi
#570339 :: ferdzso (2010. szeptember. 28. 20:59)
a nyilakat ne kövesd. mármint azok csak arra jók, hogy körülbelül lásd az ideális ívet. ha nagyon nem megy, próbálj futni külső nézetben pár kört (time trial-ban), és utána belsőnézetben a ghostot kövesd (nekem ez nagyon sokat segített). plusz memorizáld a pályákat (hosszú hétvégét indíts, és lesz 4 órád a kvalifikáció előtt, és még hangulatos is). az íven meg csak haladj, de ne figyeld a színeket, mert semmit nem segítenek
Milyen ghost?? nem az a picike térkép?? Amúgy renaultot meg valami kafa kocsit karrierben nem lehet váálasztani?
#570339 ferdzso 2010. szeptember. 28. 20:59
ferdzso
#570335 :: Gabi (2010. szeptember. 28. 20:56)
Nemigaz easyban tolom aztán olyan nehéz mint a csuda elég ha kimegyek a földre de már a legelején lehagynak még az 1 körben hiába követem azokat a szines nyilakat meg ha kipörgök már behozhatatlanul lehagynak Mégis hogy kell ezt irányitana vagy játszani vele??
a nyilakat ne kövesd. mármint azok csak arra jók, hogy körülbelül lásd az ideális ívet. ha nagyon nem megy, próbálj futni külső nézetben pár kört (time trial-ban), és utána belsőnézetben a ghostot kövesd (nekem ez nagyon sokat segített). plusz memorizáld a pályákat (hosszú hétvégét indíts, és lesz 4 órád a kvalifikáció előtt, és még hangulatos is). az íven meg csak haladj, de ne figyeld a színeket, mert semmit nem segítenek
#570221 Seashine 2010. szeptember. 28. 15:56
Seashine
#570213 :: DarkEmperror (2010. szeptember. 28. 15:31)
Hát gyerekek, én meg mindjárt leszúrom magam: megvettem szombaton a játékot, fölraktam, látom, hogy kell a LIVE, de mivel nem emlékeztem az email címemre, ezért regeltem egy újat, és ahhoz beírtam a kulcsot, amit kaptam. Igen, ám, de elfelejtettem, hogy kis hazánkból nem elérhető a LIVE- ennélfogva azt mondta, hogy ez így nem jó, mert az országban még nem elérhető a LIVE, viszont a kulcsomat elhasználtam, úgyhogy hiába van már meg a régi LIVE-om email címe is, mert nem fogadja el a kulcsot, mondván, hogy ez a kulcs már használt, viszont LIVE nélkül nem lehet menteni. Valakinek van valamilyen ötlete?
Boxra kell a LIVE?
Mert akkor együtt leszünk öngyilkosok.
Nekem nincs is LIVE-om,csak havernak,ott szoktam multizni....
#570215 Seashine 2010. szeptember. 28. 15:36
Seashine
#570145 :: ferdzso (2010. szeptember. 27. 22:07)
Sauber a 3 éves szezonban van. a 4 évesre elveszik gondolom a Williams és vmeik másik csapat társaságában, a 7 évesre meg már csak az új csapatok vannak. amúgy kipróbáltam a lágy keverékes indulást. bejött, igaz pont a célegyenes előtti ráfordítónál kaptam defektet egy körrel a tervezett csere előtt, de így is bőven belefértem, viszont a végeredmény nevetséges lett. 17. lettem, ami alapvetően nem lenne gáz, de Schumi 16 (jó, őt négy körön keresztül feltartottam, meg felpasszíroztam a falra ), és Button (akihez közöm nem volt az egész verseny alatt, csak mikor elém jött ki a boxból akkor láttam) 15 lett. és ki nyert? Alguersuari, és még 14. ott volt Glock. ez komolyan fail mindegy, legalább nem én vagyok ennyire béna megyek még egy próbát, mert ebbe nem nyugszom bele szerk.: jah, és Alguersuari mindenkire rávert egy kört!
A Codemasters-es fiúknak biztos ő a kedvencük.
#570214 ferdzso 2010. szeptember. 28. 15:35
ferdzso
#570213 :: DarkEmperror (2010. szeptember. 28. 15:31)
Hát gyerekek, én meg mindjárt leszúrom magam: megvettem szombaton a játékot, fölraktam, látom, hogy kell a LIVE, de mivel nem emlékeztem az email címemre, ezért regeltem egy újat, és ahhoz beírtam a kulcsot, amit kaptam. Igen, ám, de elfelejtettem, hogy kis hazánkból nem elérhető a LIVE- ennélfogva azt mondta, hogy ez így nem jó, mert az országban még nem elérhető a LIVE, viszont a kulcsomat elhasználtam, úgyhogy hiába van már meg a régi LIVE-om email címe is, mert nem fogadja el a kulcsot, mondván, hogy ez a kulcs már használt, viszont LIVE nélkül nem lehet menteni. Valakinek van valamilyen ötlete?
valahogy vissza lehet vonatni a kulcsot (ha mást nem supportos emailen keresztül ). de megnézem, amint tudom, és ha találok vmit, leírom
#570213 DarkEmperror 2010. szeptember. 28. 15:31
DarkEmperror
Hát gyerekek, én meg mindjárt leszúrom magam: megvettem szombaton a játékot, fölraktam, látom, hogy kell a LIVE, de mivel nem emlékeztem az email címemre, ezért regeltem egy újat, és ahhoz beírtam a kulcsot, amit kaptam. Igen, ám, de elfelejtettem, hogy kis hazánkból nem elérhető a LIVE- ennélfogva azt mondta, hogy ez így nem jó, mert az országban még nem elérhető a LIVE, viszont a kulcsomat elhasználtam, úgyhogy hiába van már meg a régi LIVE-om email címe is, mert nem fogadja el a kulcsot, mondván, hogy ez a kulcs már használt, viszont LIVE nélkül nem lehet menteni. Valakinek van valamilyen ötlete?
#570206 ferdzso 2010. szeptember. 28. 14:50
ferdzso
#570187 :: wildstorm (2010. szeptember. 28. 12:01)
Ez érdekes, mert az én tegnapi (igen érdekesre sikerült ) versenyemen Alguersuari 4. lett! Én is csak néztem.
lehet hogy titokban ennyire jó?! amúgy nagyon nem értem, hogy hogy vert mindenkire egy kört! mert mögülem indult, és rajtnál külön figyeltem, hogy ne előzzön meg (max a boxnál tudott megelőzni, de az nem lekörözés, és a rajt után egyszer nem láttam )
#570187 wildstorm 2010. szeptember. 28. 12:01
wildstorm
#570145 :: ferdzso (2010. szeptember. 27. 22:07)
Sauber a 3 éves szezonban van. a 4 évesre elveszik gondolom a Williams és vmeik másik csapat társaságában, a 7 évesre meg már csak az új csapatok vannak. amúgy kipróbáltam a lágy keverékes indulást. bejött, igaz pont a célegyenes előtti ráfordítónál kaptam defektet egy körrel a tervezett csere előtt, de így is bőven belefértem, viszont a végeredmény nevetséges lett. 17. lettem, ami alapvetően nem lenne gáz, de Schumi 16 (jó, őt négy körön keresztül feltartottam, meg felpasszíroztam a falra ), és Button (akihez közöm nem volt az egész verseny alatt, csak mikor elém jött ki a boxból akkor láttam) 15 lett. és ki nyert? Alguersuari, és még 14. ott volt Glock. ez komolyan fail mindegy, legalább nem én vagyok ennyire béna megyek még egy próbát, mert ebbe nem nyugszom bele szerk.: jah, és Alguersuari mindenkire rávert egy kört!
Ez érdekes, mert az én tegnapi (igen érdekesre sikerült ) versenyemen Alguersuari 4. lett! Én is csak néztem.
-.-