Kérjük jelentkezz be!
F1 2012

F1 2010 és folytatásai

A legújabb F1-es sorozat, hosszú idő után újra PC-n is! A Codemasters neve garancia a jó autós játékra.
#571632 DarkEmperror 2010. október. 05. 07:12
DarkEmperror
Nekem viszont nem dob föl olyan opció, hogy offline profil.
#571602 leslie.1 2010. október. 04. 22:27
leslie.1
#571135 :: ferdzso (2010. október. 02. 19:39)
Landser.: kicsit beleástam magam a hivatalos fórumba, és ez is egy bug (mint nekem anno Alguersuari ). néha az AI vezette kocsik nem kell hogy kiálljanak, vagy csak szimplán nem állnak ki erre nem tudtak mit mondani. a nyalókás fickó hibájára azt mondták, menj még egy kört a használt gumijaidon, mint a default (ami veszélyes, bár nekem bevált, és Bahreinben 13-ról 4. lettem, bár amennyit mentem rajta, már a dobogó is elvárt lenne ), míg a mentős hibáról (a korrupttá válás) csak annyit, hogy megmondták mikor ne lépj ki a paddockba leslie.1: nem tudom mi lett volna nehéz abban, hogy lenyomsz egy gombot és regisztrálsz no offense. plusz annyira nem rossz ez a GFWL (mondjuk nekem nem volt vele gondom), a mentési rendszer alapvetően rossz a játékban. plusz ha nem lenne GFWL, akkor nem egy játéktól esnénk el PC-n bulika: az a baj, hogy Pécs nincs ott. senki nem haragszik meg ha írsz onnan egy random várost (de egyszerűbb lett volna NY államot választani, vagy vmi ismertebbet, mert akkor ezt elkerülheted). neked is az offline profil a megoldás, de így a multitól elesel (nem tudom itthon mikor lesz GFWL, de volt róla vmi hír)
ferdzso: nem az okoz nehézséget, hogy le kell nyomni egy gombot, hanem hogy hol van az a gomb és mikor kell lenyomni. Mi annak idején nem tanultunk angolt, így aztán nem is tudok semmit. Hiába van esetleg leírva, hogy mit kell tennem, sajnos nem értem. Minden esetre köszi a segítséget Neked is, kacsurkának és mindenkinek aki megpróbálta. Sikerült az offline profil és most már én is tudok játszani Működik az autosave is, bár azt továbbra sem értem, ha abba akarom hagyni a játékot, miért nem tudom elmenteni az állást?
#571583 rocknrolla 2010. október. 04. 21:01
rocknrolla
Na neki estem én is, 7 éves karrier Lotussal. Bahreinben 1.58-as idő elsőre Q1-ben azért nem rossz. Főleg úgy hogy csak az automata váltó van bekapcsolva mert, nagyon :szarul tudok váltani. Amúgy ezen kívül minden minden kikapcsolva, max. nehézségen. Remélem bírni fogom. Amúgy vannak borzasztó idegesítő hibái, pl a nyalókás ember. De ezt leszámítva nagyon pőpec lett.
"No one can never slow me down"
#571182 Seashine 2010. október. 02. 21:34
Seashine
#571130 :: Landser. (2010. október. 02. 19:24)
Ezt a képet most fotóztam a Hungaroringen történt verseny után. Chandok olyan fehércsokijól tolja az ipart hogy megnyeri a futamot és lekörözte az egész mezőnyt... (Legend)..xD
Nálam ilyen valahogy boxon sosem volt,minden futam maximálisan reális.Igaz,Schumi most legutóbb 3. lett,de vegyük a másodvirágzásának.
#571177 Landser. 2010. október. 02. 21:18
Landser.
#571135 :: ferdzso (2010. október. 02. 19:39)
Landser.: kicsit beleástam magam a hivatalos fórumba, és ez is egy bug (mint nekem anno Alguersuari ). néha az AI vezette kocsik nem kell hogy kiálljanak, vagy csak szimplán nem állnak ki erre nem tudtak mit mondani. a nyalókás fickó hibájára azt mondták, menj még egy kört a használt gumijaidon, mint a default (ami veszélyes, bár nekem bevált, és Bahreinben 13-ról 4. lettem, bár amennyit mentem rajta, már a dobogó is elvárt lenne ), míg a mentős hibáról (a korrupttá válás) csak annyit, hogy megmondták mikor ne lépj ki a paddockba leslie.1: nem tudom mi lett volna nehéz abban, hogy lenyomsz egy gombot és regisztrálsz no offense. plusz annyira nem rossz ez a GFWL (mondjuk nekem nem volt vele gondom), a mentési rendszer alapvetően rossz a játékban. plusz ha nem lenne GFWL, akkor nem egy játéktól esnénk el PC-n bulika: az a baj, hogy Pécs nincs ott. senki nem haragszik meg ha írsz onnan egy random várost (de egyszerűbb lett volna NY államot választani, vagy vmi ismertebbet, mert akkor ezt elkerülheted). neked is az offline profil a megoldás, de így a multitól elesel (nem tudom itthon mikor lesz GFWL, de volt róla vmi hír)
Én mindig többet megyek 1-2 kört a kiállásig, az időket figyelve. Defaultba azért nem szoktam bemenni, mert a mezőny óriási része akkor áll ki, én meg hiába megyek ki vagy 10 ember előtt, a nyalókás ember mindig megváratja míg a csomó kocsi elmegy. Volt olyan hogy 15-20mp-et várakoztatott. Nem szoktam lerestartolni a futamot, de ilyenkor megteszem, mert nehogy emiatt veszítsek esetleg jó helyezéseket...
#571135 ferdzso 2010. október. 02. 19:39
ferdzso
#571130 :: Landser. (2010. október. 02. 19:24)
Ezt a képet most fotóztam a Hungaroringen történt verseny után. Chandok olyan fehércsokijól tolja az ipart hogy megnyeri a futamot és lekörözte az egész mezőnyt... (Legend)..xD
Landser.: kicsit beleástam magam a hivatalos fórumba, és ez is egy bug (mint nekem anno Alguersuari ). néha az AI vezette kocsik nem kell hogy kiálljanak, vagy csak szimplán nem állnak ki erre nem tudtak mit mondani. a nyalókás fickó hibájára azt mondták, menj még egy kört a használt gumijaidon, mint a default (ami veszélyes, bár nekem bevált, és Bahreinben 13-ról 4. lettem, bár amennyit mentem rajta, már a dobogó is elvárt lenne ), míg a mentős hibáról (a korrupttá válás) csak annyit, hogy megmondták mikor ne lépj ki a paddockba

leslie.1: nem tudom mi lett volna nehéz abban, hogy lenyomsz egy gombot és regisztrálsz no offense. plusz annyira nem rossz ez a GFWL (mondjuk nekem nem volt vele gondom), a mentési rendszer alapvetően rossz a játékban. plusz ha nem lenne GFWL, akkor nem egy játéktól esnénk el PC-n

bulika: az a baj, hogy Pécs nincs ott. senki nem haragszik meg ha írsz onnan egy random várost (de egyszerűbb lett volna NY államot választani, vagy vmi ismertebbet, mert akkor ezt elkerülheted). neked is az offline profil a megoldás, de így a multitól elesel (nem tudom itthon mikor lesz GFWL, de volt róla vmi hír)
#571130 Landser. 2010. október. 02. 19:24
Landser.
Ezt a képet most fotóztam a Hungaroringen történt verseny után.

Chandok olyan fehércsokijól tolja az ipart hogy megnyeri a futamot és lekörözte az egész mezőnyt... (Legend)..xD

#571126 kacsurka 2010. október. 02. 19:17
kacsurka
#571113 :: leslie.1 (2010. október. 02. 18:32)
bulika: a többség itt ugyan ezzel a problémával küszködik egy hete. A tapasztaltabbak szerint megoldás lehet egy offline profil, de nekem gőzöm sincs, hogy az mi? Olvasd el a korábbi hozzászólásokat, hátha Neked segítenek, én már öreg vagyok ehhez
leslie.1 írta:

bulika: a többség itt ugyan ezzel a problémával küszködik egy hete. A tapasztaltabbak szerint megoldás lehet egy offline profil, de nekem gőzöm sincs, hogy az mi? Olvasd el a korábbi hozzászólásokat, hátha Neked segítenek, én már öreg vagyok ehhez


Offline profilt gondolom úgy kell csinálni, mint az online-t, csak át kell váltani. Ennyire nem kell fennakadni egy ilyen problémám. Eseleg ez segít! Bár nekem nincs ilyen profilom, de rohadtul idegesít, amit itt egyesek levágnak. Ha továbbra se megy, akkor...
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#571116 eClipse 2010. október. 02. 18:43
eClipse
Van olyan driving aid, ami azt mutatja, hogy hányasban kell bevenni egy kanyart? Mert ez az auto brake azért eléggé nevetséges.
#571113 leslie.1 2010. október. 02. 18:32
leslie.1
#571107 :: bulika (2010. október. 02. 18:22)
Sziasztok! Fontos lenne hogy válaszoljatok ha tudtok segíteni mert valami baj van a játékommal. Beregisztráltam a LIVE-ba és hozzáadtam a cd kulcsot az accomhoz és aztán amikor be akartam jelentkezni később nem engedett be azzal a hibaüzenettel, hogy az én ország/régiómban nem támogatott a LIVE és egyszerűen nem engedett be. ( USA - Alabama - Pécs) ->> tudom hogy pécs nem ott van de ez tűnt ésszerűnek mert konkrét várost nem tudtam onnan (ez lehet a baj?) ha tudtok segíteni lécci minél hamarabb
bulika: a többség itt ugyan ezzel a problémával küszködik egy hete. A tapasztaltabbak szerint megoldás lehet egy offline profil, de nekem gőzöm sincs, hogy az mi? Olvasd el a korábbi hozzászólásokat, hátha Neked segítenek, én már öreg vagyok ehhez
#571109 leslie.1 2010. október. 02. 18:24
leslie.1
Maga a játék nem lenne rossz ( a felvezető kör hiánya valóban bosszantó, nem tudod a gumikat felmelegíteni), de azzal, hogy a Microsoft beletette a lábát ( Windows Live) és ezzel egyszerűen nincs mentési lehetőség, az egész játszhatatlan!! Én nagyon megbántam, hogy megvettem, azóta vagyok idegbeteg. Hiába a játékostársak jóindulatú segítsége, képtelen vagyok megbírkózni ezzel a problémával. Egy játékot azért veszel meg (nem kis pénzért), hogy szórakozzál, nem pedig, hogy megbolondulj tőle. Épp ezért elhajítottam a szoba sarkába és inkább elővettem a jó öreg FPS-eimet, azokkal legalább lehet játszani. Csókoltatom Bill Gates-t!!!!
#571107 bulika 2010. október. 02. 18:22
bulika
Sziasztok!
Fontos lenne hogy válaszoljatok ha tudtok segíteni mert valami baj van a játékommal. Beregisztráltam a LIVE-ba és hozzáadtam a cd kulcsot az accomhoz és aztán amikor be akartam jelentkezni később nem engedett be azzal a hibaüzenettel, hogy az én ország/régiómban nem támogatott a LIVE és egyszerűen nem engedett be. ( USA - Alabama - Pécs) ->> tudom hogy pécs nem ott van de ez tűnt ésszerűnek mert konkrét várost nem tudtam onnan (ez lehet a baj?) ha tudtok segíteni lécci minél hamarabb
#571054 ferdzso 2010. október. 02. 15:00
ferdzso
#571051 :: ferdzso (2010. október. 02. 14:39)
azért nem teszi föl neki, mert rossz a live profilja, ez biztos nem azért mert a játék rossz. a GFWL mindig is problémát okozott (bár nemsokára Mo-n is lesz, szóval egyszerűbbé válik)
most rohadtul elegem van ebből a játékból... megint elszállt a mentésem. faxért nem tudnak kiadni egy patchet?! egy hete játszom, és ugyanott vagyok... nem hiszem el, hogy egy hét alatt ezt nem tudták kijavítani
#571051 ferdzso 2010. október. 02. 14:39
ferdzso
#571034 :: Seashine (2010. október. 02. 14:08)
Nem csak lehet,hogy volt ilyen kérdés az elején,hanem biztos,emlékszem rá. De azt a fene sem gondolta volna,hogy ha újrateszed,akkor már nem teszi fel neked...
azért nem teszi föl neki, mert rossz a live profilja, ez biztos nem azért mert a játék rossz. a GFWL mindig is problémát okozott (bár nemsokára Mo-n is lesz, szóval egyszerűbbé válik)
#571034 Seashine 2010. október. 02. 14:08
Seashine
#570962 :: leslie.1 (2010. október. 01. 22:59)
Seashine-nek igaza lehet. Nekem rémlik, mintha az első telepítésnél kérdezte volna az autosave-t és én nem kértem. Ki a franc gondolta volna akkor, hogy nincs mentési lehetőség egy játékban. Ilyet még az életemben nem hallottam, még a Commodor 64-es időkben is volt minden játékban mentési lehetőség!! Viszont már kétszer raktam fel újra a jáétékot és már nem találkoztam ezzel a kérdéssel.
Nem csak lehet,hogy volt ilyen kérdés az elején,hanem biztos,emlékszem rá.
De azt a fene sem gondolta volna,hogy ha újrateszed,akkor már nem teszi fel neked...
#570962 leslie.1 2010. október. 01. 22:59
leslie.1
Seashine-nek igaza lehet. Nekem rémlik, mintha az első telepítésnél kérdezte volna az autosave-t és én nem kértem. Ki a franc gondolta volna akkor, hogy nincs mentési lehetőség egy játékban. Ilyet még az életemben nem hallottam, még a Commodor 64-es időkben is volt minden játékban mentési lehetőség!! Viszont már kétszer raktam fel újra a jáétékot és már nem találkoztam ezzel a kérdéssel.
#570959 Norbi9712 2010. október. 01. 22:47
Norbi9712
#570954 :: ferdzso (2010. október. 01. 22:28)
most meddig tart egy offline profilt létrehozni, de komolyan? vagy alternatívának ott van a GTA topic fejléce Norbi9712: tudom, olvastam
ferdzso:de nem tod hogy lehet?
Mert én sehol nem találok mondjuk egy Exit-et
#570958 leslie.1 2010. október. 01. 22:44
leslie.1
#570954 :: ferdzso (2010. október. 01. 22:28)
most meddig tart egy offline profilt létrehozni, de komolyan? vagy alternatívának ott van a GTA topic fejléce Norbi9712: tudom, olvastam
ferdzso: az a baj, hogy nem vagyunk azonos szinten a számtech-ben. Én például nem tudom, mi az offline profil, azt meg pláne nem, hogy hogy csináljam meg. Bocsi, de sajnos analéfabéták vagyunk ehhez.
#570954 ferdzso 2010. október. 01. 22:28
ferdzso
#570952 :: leslie.1 (2010. október. 01. 22:19)
Elegem van az egészből!! Ugyan ez a problémám, ezzel küzdök egész délután. Leszedtem a játékot, majd újra felraktam. Ha nem regisztrálok, nincs mentés, ezt ki is írja, Ha regisztrálok, létrehoz egy live ID-t, megcsinálja a fiókomat, majd kiírja, hogy ebben a régióban nem elérhető és vissza rak az elejére, ahol megkérdezi megint, hogy akarok e regisztrálni és minden kezdődik előről. Menjen a Cosmasters a játékával a .........ba. Kivágom az egészet a szemétbe, elég volt belőle.
most meddig tart egy offline profilt létrehozni, de komolyan? vagy alternatívának ott van a GTA topic fejléce

Norbi9712: tudom, olvastam
#570952 leslie.1 2010. október. 01. 22:19
leslie.1
Elegem van az egészből!! Ugyan ez a problémám, ezzel küzdök egész délután. Leszedtem a játékot, majd újra felraktam. Ha nem regisztrálok, nincs mentés, ezt ki is írja, Ha regisztrálok, létrehoz egy live ID-t, megcsinálja a fiókomat, majd kiírja, hogy ebben a régióban nem elérhető és vissza rak az elejére, ahol megkérdezi megint, hogy akarok e regisztrálni és minden kezdődik előről. Menjen a Cosmasters a játékával a .........ba. Kivágom az egészet a szemétbe, elég volt belőle.
#570951 Norbi9712 2010. október. 01. 22:11
Norbi9712
#570947 :: ferdzso (2010. október. 01. 21:53)
Norbi9712: milyen kérdés ez? aki meg nem tud menteni, az csináljon egy normális offline profilt, vagy online-t (GTA topik fejlécében van millió segédlet) szerk.: most gyorsban megcsináltam Bahreint 7. hely, és a legkirívóbb Kovalainen 10. helye, szóval most Algersuari nem nyerhetett
Hát ha megnézted volna az előményét
#570947 ferdzso 2010. október. 01. 21:53
ferdzso
#570942 :: Norbi9712 (2010. október. 01. 21:48)
Valaki?
Norbi9712: milyen kérdés ez?

aki meg nem tud menteni, az csináljon egy normális offline profilt, vagy online-t (GTA topik fejlécében van millió segédlet)

szerk.: most gyorsban megcsináltam Bahreint 7. hely, és a legkirívóbb Kovalainen 10. helye, szóval most Algersuari nem nyerhetett
#570942 Norbi9712 2010. október. 01. 21:48
Norbi9712
#570836 :: Norbi9712 (2010. október. 01. 17:10)
Hogy kell kilépni Alt+F4 nélkül? Am ha valaki fel akar venni Gwfl-ben akkor a nevem TheBeast0997
Valaki?
#570927 senshy 2010. október. 01. 21:04
senshy
#570925 :: ferdzso (2010. október. 01. 21:01)
senshy: és a live profilod milyen? mert erre még attól akinek ilyen problémája van, választ nem kaptunk
próbáltam regisztrálni hotmail-es címmel de nem fogadta el a belépésnél megszakította a net kapcsolatomat