Kérjük jelentkezz be!
Half-Life

Half-life 1 és epizódjai

Azért valljuk be őszintén, kiscserkész módjára a jó öreg HL volt az úttörő...
#478172 nemtudomki 2009. november. 15. 22:14
nemtudomki
#478156 :: Mukridzsin (2009. november. 15. 21:28)
GP389 írta: Lenne egy olyan kérdésem, hogy a Half Life Source csak az első részt tartalmazza, vagy annak kiegészítőit is?
Nem, csak a HL1-ből van Source átirat , ill. készül a HL1 és a két kieg Source-os átirata mod formájában .
nemtudomki írta: Tud valaki server ip-ket adni HL vagy a kiegészítőhöz vagy team fortress-hez ? MErt szeretném kipróbálni a multy-t is .
Nem tudok róla , már annyira régiek az általad említett játékok , hogy szinte senki sem játszik vele . Mért is tennék , ugyan is itt van a TF2 meg a rajongók már átporolták a TFC-ot Source motorra Team Fortress Forever címen . ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Én most toltam újból végig a : - Half-Life1-et, - Half-Life1: OF-ot, - Half-Life1: BS-et, - Half-Life1: Uplink-et (ez a HL1-ből kihagyott sztori szösszenet, amit a Valve a HL1 második demójaként tette közzé 1999-ben ), - Half-Life1: Decay Mod-ot ( ezt a coop kampányt a Valve csak PS2-re készítette el, de mod-erek átírták PC-re ), - They Hunger Mod-ot ( ez a mod a HL1 első koncepcióra épül , azaz ilyen horror jellegű lett volna a HL1 ), - Paranoia Mod-ot ( ez egy orosz horror mod, nagyon Büntet ! ), - Mistake-1 Mod-ot ( szintén horror, de ez már 100% Magyar fejlesztésű mod, ebben is lehet fosni ). Szóval, hétvégén egész jól elvoltam a klasszikus HL játékokkal és mod-okkal !
Az időpontot nézve az én kérdésemre nem igazán kellett volna válaszolni, már rég kijátszottam az összes HL-ot és már rég a felújított verziót várom belőle (Black Mesa Source)
Gamestreaming: http://www.twitch.tv/adanos93
#478156 Mukridzsin 2009. november. 15. 21:28
Mukridzsin
GP389 írta:

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a Half Life Source csak az első részt tartalmazza, vagy annak kiegészítőit is?

Nem, csak a HL1-ből van Source átirat , ill. készül a HL1 és a két kieg Source-os átirata mod formájában .
nemtudomki írta:

Tud valaki server ip-ket adni HL vagy a kiegészítőhöz vagy team fortress-hez ? MErt szeretném kipróbálni a multy-t is .

Nem tudok róla , már annyira régiek az általad említett játékok , hogy szinte senki sem játszik vele . Mért is tennék , ugyan is itt van a TF2 meg a rajongók már átporolták a TFC-ot Source motorra Team Fortress Forever címen .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Én most toltam újból végig a :
- Half-Life1-et,
- Half-Life1: OF-ot,
- Half-Life1: BS-et,
- Half-Life1: Uplink-et (ez a HL1-ből kihagyott sztori szösszenet, amit a Valve a HL1 második demójaként tette közzé 1999-ben ),
- Half-Life1: Decay Mod-ot ( ezt a coop kampányt a Valve csak PS2-re készítette el, de mod-erek átírták PC-re ),
- They Hunger Mod-ot ( ez a mod a HL1 első koncepcióra épül , azaz ilyen horror jellegű lett volna a HL1 ),
- Paranoia Mod-ot ( ez egy orosz horror mod, nagyon Büntet ! ),
- Mistake-1 Mod-ot ( szintén horror, de ez már 100% Magyar fejlesztésű mod, ebben is lehet fosni ).
Szóval, hétvégén egész jól elvoltam a klasszikus HL játékokkal és mod-okkal !
#427563 GP389 2009. június. 24. 17:32
GP389
#386916 :: nemtudomki (2009. március. 23. 16:17)
Hy all! Lenne egy olyan kérdésem, hogy a Half Life Source csak az első részt tartalmazza, vagy annak kiegészítőit is?
Üdv.
Én is valamelyik nap játszottam ki a HL 1-et és nagyon tetszett !
Jelenleg az OF kiegészítőjét tolom
Kérdésem az hogy: Tud valaki server ip-ket adni HL vagy a kiegíszítőhöz vagy team fortress-hez ? MErt szeretném kipróbálni a multy-t is Ha igen akkor légyszíves...köszi
#386916 nemtudomki 2009. március. 23. 16:17
nemtudomki
Hy all!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a Half Life Source csak az első részt tartalmazza, vagy annak kiegészítőit is?
Gamestreaming: http://www.twitch.tv/adanos93
#335099 Lackobacsi 2008. december. 25. 11:14
Lackobacsi
Sziasztok.

A harmadik pályán, a felszínre vivő lift középen (töltés után) megáll, az életerő meg elfogy. Szerintem egy játékhiba, mivel anno ezt nem tapasztaltam. Mit lehetne tenni?

A segítséget előre is köszönöm. Kellemes ünnepet!
#311555 bszet 2008. november. 10. 12:56
bszet
#284844 :: lived (2008. szeptember. 23. 10:47)
A Black Mesa Source tényleg jó pofa hogy átnyomja a HL1-et új grafmotorra. Elvileg a Blue Shiftet és az Opposing Force-t is átrakják a Source motorra. De szerintem ez már soha sem fog elkészülni. Mire kijönne addigra már Source 2 engine lesz. Akkora meg már arra akarják átrakni.
Helló!! Kérdés:a Half-Life 1-et meg lehet venni még valahol, mert az enyém már tönkre ment!!
#252319 laceszgamer 2008. augusztus. 06. 00:35
laceszgamer
#218771 :: oblivion avatarja (2008. május. 20. 16:26)
honan lehet meg szerezni?
Szerintem a Steamen biztos fent van...
Csak a Puffin ad Neked erőt... :D
#218771 oblivion avatarja 2008. május. 20. 16:26
oblivion avatarja
honan lehet meg szerezni?
#202934 s_marcell 2008. április. 15. 15:28
s_marcell
Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy a Half-Life 1: Source-hoz lehet-e telepíteni modokat?????
Én próbáltam, de azt írja ki, hogy keresi a half-life launchert! De ilyen nincs, mert a Half-Life 2 höz kaptam és az meg Half-life 2 launcherrel indítja!!!!!

Ja és mit jelent a képek alatt az, hogy level 6, embrió meg ilyesmik??

Kérlek segítsetek, mert egy csomó jó mod van!

Válaszokat előre is köszi!
#177265 lived 2008. február. 16. 09:03
lived
#177182 :: BoKK (2008. február. 15. 20:02)
lived ez a játék már nem mai darab szóval attól mert most nem arra figyeltek ,hogy láss egy elötted elfutó karbantartót hát voltak ennél nagyobb gondjaik akkor. Mesélnél erről a modról bővebben??
Bokk: A másvilág>>Minden más>>Milyen játkot jászottál végig topicba megtalálod a leírásomat a gameről.
#177182 BoKK 2008. február. 15. 20:02
BoKK
lived ez a játék már nem mai darab szóval attól mert most nem arra figyeltek ,hogy láss egy elötted elfutó karbantartót hát voltak ennél nagyobb gondjaik akkor.

Mesélnél erről a modról bővebben??
#177179 lived 2008. február. 15. 19:52
lived
#175654 :: lived (2008. február. 10. 21:54)
Valamit furcsálok a HL1-ben, amit aztán bizonyos modokban ill. az OF-ben korigáltak. Hogy hogy csak a profok fejére kapaszkodtak rá a fejrákok? A biztonsági őrök, a katonák stb. hogy hogy nem? Azt is furcsálom hogy az egész komplexumban csak proffok vannak és őrök. Kik építtették fel azokat a gépezeteket meg magát a kutatóközpontot? No meg karbantartani is kell valakinek. Egy ekkora építményben nagyobb életnek kell lennie. Ott van persze hogy az idegenek végeznek az emberekkel és a katonák, de akkor meg szanaszét hulláknak kellene lenniük. Na ez a másik amit hiányzik. A tetemek. Hová tűntek el? Azért mindet nem ették meg a Xeni állatok. Remélem a Black Mesa Sourceban az ilyen dolgokat korigálni fogják.
Ajánlok mindenkinek figyelméba egy HL modot.
A neve Paranoia.

Nagyon Jó!

Sajna már nem egy mai grafikus játéknak felel meg, de ezt eltekintve nagyon jó.
Csak túl rövid.
#175654 lived 2008. február. 10. 21:54
lived
#174044 :: sleazy (2008. február. 05. 16:52)
Én legalább egyszer végig fogom még vinni, amikor kijön a Black Mesa: Source... úúúhh de várom már .
Valamit furcsálok a HL1-ben, amit aztán bizonyos modokban ill. az OF-ben korigáltak.

Hogy hogy csak a profok fejére kapaszkodtak rá a fejrákok?
A biztonsági őrök, a katonák stb. hogy hogy nem?
Azt is furcsálom hogy az egész komplexumban csak proffok vannak és őrök.
Kik építtették fel azokat a gépezeteket meg magát a kutatóközpontot? No meg karbantartani is kell valakinek.
Egy ekkora építményben nagyobb életnek kell lennie. Ott van persze hogy az idegenek végeznek az emberekkel és a katonák, de akkor meg szanaszét hulláknak kellene lenniük.
Na ez a másik amit hiányzik. A tetemek.
Hová tűntek el? Azért mindet nem ették meg a Xeni állatok.

Remélem a Black Mesa Sourceban az ilyen dolgokat korigálni fogják.
#174044 sleazy 2008. február. 05. 16:52
sleazy
Én legalább egyszer végig fogom még vinni, amikor kijön a Black Mesa: Source... úúúhh de várom már .
#173256 Tojglee 2008. február. 03. 12:35
Tojglee
Hogy jó játék-e? Minden idők egyik legjobbja!

Jut eszembe, ezt nem hagyhatom ki!
Freeman's Mind 1
Freeman's Mind 2
Avagy: Végre megtudjuk, mire gondol Gordon Freeman! (A Half-Life 1 elején.)

Angoltudás ajánlott!
#162509 Tojglee 2007. december. 31. 16:11
Tojglee
Nos, a katonák kicsit bővebben kifejtv azért jönnek,hogy:
1. Eltakarítsák a szörnyeket.
2. Eltüntessenek minden szemtanút (vagyis a bázis dolgozóit).
(Kezdetben) nem konkrétan Gordonra fáj a foguk, csak mindent le kell radírozniuk.
#162209 Marci19,92 2007. december. 30. 16:44
Marci19,92
#162207 :: mate3 (2007. december. 30. 16:32)
HI,meg tudnátok megadni a Hl1 magyarosítását mert ami a magyaritások.hu-n van az nem működik.
Általában a magyaritasok.hu-n az összes létező magyarítás fent van,szal sztem nem tudunk másikat adni,csak azokat amik ott vannak.
#162207 mate3 2007. december. 30. 16:32
mate3
#161671 :: Marci19,92 (2007. december. 28. 23:29)
Igen,erről a Modról meg is feledkeztem Ma böngészem a Gamestar online-t és ott nézem,hogy képek a Black Mesa Sourcból és hirtelen eszembe jutott,hogy csinálnak egy normális HALf-Life 1-es sourceos verziót. .
HI,meg tudnátok megadni a Hl1 magyarosítását mert ami a magyaritások.hu-n van az nem működik.
#161671 Marci19,92 2007. december. 28. 23:29
Marci19,92
#160586 :: Tojglee (2007. december. 25. 21:59)
Igen, a Half-Life Source pont úgy néz ki, mint az eredeti (csak Source-os effektekkel meg fizikával). Viszont valakik csinálnak egy Black Mesa: Source című modot, mely a HL1 teljes mértékű feldolgozása új grafikával.
Igen,erről a Modról meg is feledkeztem Ma böngészem a Gamestar online-t és ott nézem,hogy képek a Black Mesa Sourcból és hirtelen eszembe jutott,hogy csinálnak egy normális HALf-Life 1-es sourceos verziót. .
#161669 sleazy 2007. december. 28. 23:26
sleazy
Azt én én is várom nagyon faja kinézete lesz itt vannak képek a pályákról: Black Mesa: Source

Olvastad már? ×