Kérjük jelentkezz be!
Half-Life

Half-life 1 és epizódjai

Azért valljuk be őszintén, kiscserkész módjára a jó öreg HL volt az úttörő...
#29120 Darths 2007. január. 08. 22:11
Darths
#29097 :: gza (2007. január. 08. 21:10)
Most pörgettem ki a Half Life-ot.Ecsém ez a játék mögött még pár mostani is elbujhat.Nagyon élveztem,izgalmas volt,fordulatos,(kicsit bugos).Most jönnek a kiegészítők.
Isteni jó a játék...Hát még a multija! Én a mai napig ha igazán ki akarok kapcsolni akkor felkúszom egy HL 1 szerverre és porig alázom a népeket...
#29117 lived 2007. január. 08. 22:02
lived
#29097 :: gza (2007. január. 08. 21:10)
Most pörgettem ki a Half Life-ot.Ecsém ez a játék mögött még pár mostani is elbujhat.Nagyon élveztem,izgalmas volt,fordulatos,(kicsit bugos).Most jönnek a kiegészítők.
Kiegészítő?
Akkor tudnál segíteni!
Nekem meg van a Blue Shift!De az opposing force meg ha van még más az nincs meg!
Honnan tudnám megszerezni őket?
#29097 gza 2007. január. 08. 21:10
gza
Most pörgettem ki a Half Life-ot.Ecsém ez a játék mögött még pár mostani is elbujhat.Nagyon élveztem,izgalmas volt,fordulatos,(kicsit bugos).Most jönnek a kiegészítők.
#26819 lived 2007. január. 03. 16:56
lived
#24729 :: gza (2006. december. 27. 19:46)
Köszönöm,de épp most jöttem rá.A baj az volt hogy nem vettem észre a másik folyosót,ahol a főkapcsoló van.
Honnan lehet leszedni modokat a hl-hez?
#24729 gza 2006. december. 27. 19:46
gza
Köszönöm,de épp most jöttem rá.A baj az volt hogy nem vettem észre a másik folyosót,ahol a főkapcsoló van.
#24569 lived 2006. december. 26. 21:18
lived
#24457 :: gza (2006. december. 25. 22:10)
Elakadtam a feszültség alatt c. pályán,egy igen nagy szörny áldogál egy aulában és vonattal kéne kijutni,de nem tudom fezsültség alá helyezni a síneket.Már bekapcsoltam a generátort és a dugattyút,bejártam mindent amit lehet.pls help
NOS!
Ha bekapcsoltál mident és sikeresen likvidáltad a szörnyet annyi a dolgod hogy rá állj a vonattal a forgó zsámolyra!Utána vissza menni a vezérlőbe ahol a sebesült biztonsági van!Ott elfordítani a zsámlyot a karral vissza a vonathoz!Azt mehetsz!
#24457 gza 2006. december. 25. 22:10
gza
Elakadtam a feszültség alatt c. pályán,egy igen nagy szörny áldogál egy aulában és vonattal kéne kijutni,de nem tudom fezsültség alá helyezni a síneket.Már bekapcsoltam a generátort és a dugattyút,bejártam mindent amit lehet.pls help
#6958 Darths 2006. október. 16. 11:34
Darths
#6606 :: sleazy (2006. október. 15. 12:55)
HL1 DM?hmm még tényleg van ilyen?mert akkor valamikor fel kéne néznem
Höh... hogyne lenne... nagyon sok szerver van és néhol egy-két nagyon jól megcsinált mod is van már a szervereken...
#6606 sleazy 2006. október. 15. 12:55
sleazy
#4952 :: Darths (2006. október. 11. 20:23)
Nekem Steamen kersztül megvan az összes HL, CS rész, de ha multizni támad kedvem (és Osceeék nincsenek hálón), akkor HL 1 DM! A legjobb, legélvezetesebb! Half-Life - I'm lovin' it!
HL1 DM?hmm még tényleg van ilyen?mert akkor valamikor fel kéne néznem
#4952 Darths 2006. október. 11. 20:23
Darths
Nekem Steamen kersztül megvan az összes HL, CS rész, de ha multizni támad kedvem (és Osceeék nincsenek hálón), akkor HL 1 DM! A legjobb, legélvezetesebb!

Half-Life - I'm lovin' it!
#4845 mini 2006. október. 11. 19:02
mini
#4453 :: Oscee (2006. október. 11. 01:20)
Én a HL2-vel voltam úgy, hogy rohantam a boltba a megjelenéskor, de azóta se jutottam az első missionnál tovább (Ghost Recon1-nél szintúgy...). Mindegy, Source rox, van hozzá SourceForts mod Amúgy a HL2-höz nem adtak HL1 source-ot? Mert mintha távolról rémlene, hogy én egyszer játszottam HL1 source-al, de a steam szerint nekem 10 dolcsimba fájna, hogy ezt most megtegyem...
Hát ez elég nagy hiba! Tessék végígvinni legalább kétszer, háromszor !







Ha a HL2 Game of the Year Edition-t veszed kapsz hozzá HL: S-t, HL2 Deatmach-t CS: S-t !
#4455 NightBagoly 2006. október. 11. 01:22
NightBagoly
#4453 :: Oscee (2006. október. 11. 01:20)
Én a HL2-vel voltam úgy, hogy rohantam a boltba a megjelenéskor, de azóta se jutottam az első missionnál tovább (Ghost Recon1-nél szintúgy...). Mindegy, Source rox, van hozzá SourceForts mod Amúgy a HL2-höz nem adtak HL1 source-ot? Mert mintha távolról rémlene, hogy én egyszer játszottam HL1 source-al, de a steam szerint nekem 10 dolcsimba fájna, hogy ezt most megtegyem...
Eleinte nem adtak mellé, a későbbi verziókhoz már mellékelték. Tudom, mert elsők között vettem meg a HL2-őt (Special thanx to Hexis doktorúr) ott még nem vót' mellé, aztán egyik ismerősöm rá pár hónapja megvette, amellé meg má' vót'
#4453 Oscee 2006. október. 11. 01:20
Oscee
#4443 :: NightBagoly (2006. október. 11. 01:10)
Akkor te még mindig jó vagy. 98' körül kaptam meg - mint azt már írtam is talán - de a végigjátszásra kisebb-nagyobb megszakításokkal egy, másfél év után szakítottam időt. De akkor aztán adtam a "kopasznak" a pajszerrel rendesen, hehe ))
Én a HL2-vel voltam úgy, hogy rohantam a boltba a megjelenéskor, de azóta se jutottam az első missionnál tovább (Ghost Recon1-nél szintúgy...). Mindegy, Source rox, van hozzá SourceForts mod

Amúgy a HL2-höz nem adtak HL1 source-ot? Mert mintha távolról rémlene, hogy én egyszer játszottam HL1 source-al, de a steam szerint nekem 10 dolcsimba fájna, hogy ezt most megtegyem...
#4443 NightBagoly 2006. október. 11. 01:10
NightBagoly
#4408 :: sleazy (2006. október. 10. 22:43)
Hát nekem még nehezebben ment. Mivel hozzád képest gondolom jóval fiatalabb vagyok (18 ) nekem ez volt az első fps-em (ehhez kapcsolódik első Guru: 2000/02). Be kell vallanom viszont, hogy mivel akkoriban csak németet tanultam ha nagyon árnyalt akarok lenni akkor nem teljesen volt tiszta a sztori (magyarul kb. annyit értettem belőle, hogy ami nem tudós meg biztonsági őr az írtani kell). A nyelvi és egyéb nehézségek (mint elítettem első fps) miatt kb. 1 teljes hónap alatt sikerült végigvinnem. Csak valamikor 2002 második felében vittem végig újra a Blue Shifttel együtt és akkor kristályosodott ki minden és akkor kedveltem meg igazán.
Akkor te még mindig jó vagy. 98' körül kaptam meg - mint azt már írtam is talán - de a végigjátszásra kisebb-nagyobb megszakításokkal egy, másfél év után szakítottam időt. De akkor aztán adtam a "kopasznak" a pajszerrel rendesen, hehe ))
#4408 sleazy 2006. október. 10. 22:43
sleazy
#3732 :: NightBagoly (2006. október. 10. 09:42)
Hozzáteszem, hogy én nehezen tudnék elfogultság nélkül nyilatkozni a Half-life első részéről. Annak idején ez volt az egyik első "normális" PC-s játék (98'-at írunk...) amelyet megkaptam az akkori számítógépemre, és egészen megdöbbentem: "rögtön az elején nem lehet lövöldözni, mi ez?!". Majd sok sok héttel később ismét nekiveselkedtem, és rádöbbentem, hogy rabul estem
Hát nekem még nehezebben ment. Mivel hozzád képest gondolom jóval fiatalabb vagyok (18 ) nekem ez volt az első fps-em (ehhez kapcsolódik első Guru: 2000/02). Be kell vallanom viszont, hogy mivel akkoriban csak németet tanultam ha nagyon árnyalt akarok lenni akkor nem teljesen volt tiszta a sztori (magyarul kb. annyit értettem belőle, hogy ami nem tudós meg biztonsági őr az írtani kell). A nyelvi és egyéb nehézségek (mint elítettem első fps) miatt kb. 1 teljes hónap alatt sikerült végigvinnem. Csak valamikor 2002 második felében vittem végig újra a Blue Shifttel együtt és akkor kristályosodott ki minden és akkor kedveltem meg igazán.
#3732 NightBagoly 2006. október. 10. 09:42
NightBagoly
Hozzáteszem, hogy én nehezen tudnék elfogultság nélkül nyilatkozni a Half-life első részéről. Annak idején ez volt az egyik első "normális" PC-s játék (98'-at írunk...) amelyet megkaptam az akkori számítógépemre, és egészen megdöbbentem: "rögtön az elején nem lehet lövöldözni, mi ez?!". Majd sok sok héttel később ismét nekiveselkedtem, és rádöbbentem, hogy rabul estem
#3547 sleazy 2006. október. 09. 20:57
sleazy
#3322 :: mini (2006. október. 09. 18:27)
Nah, álljon meg a menet, ez nemigaz! Én például megvettem a Half-Life Generationt, ami tartalmazza az összes HL1 kiegészítőt! Igaz, hogy még a kiegeket nemvittem végíg, de viszont a HL1-et már kétszer is !
Héhé nyugi . Nem azt írtam, hogy senki se, vagy konkrétan te nem, csak azt írtam, hogy nem nagyon akad. Itt van ez a kis HL1 topik és tegnap estig én írtam ide egyedül, de látom, hogy már más figyelmét is felkeltette és ebből a szempontból örülök. És inkább ne legyen igazam és minnél többen jöjjenek és írják meg vélemyényüket vagy élményüket a HL1-el kapcsolatban...
#3322 mini 2006. október. 09. 18:27
mini
#2918 :: sleazy (2006. október. 09. 00:11)
azért fogalmazok sötéten, mert mint látod nem nagyon akad, akit érdekelnek 1-2 évesnél régebbi játékok és főleg még kevesebben játszanak ilyen "őskövületekkel". Amőgy én a HL2 után játsztottam végig, bár igaz, hogy fordítva kellett volna .
Nah, álljon meg a menet, ez nemigaz!
Én például megvettem a Half-Life Generationt, ami tartalmazza az összes HL1 kiegészítőt!
Igaz, hogy még a kiegeket nemvittem végíg, de viszont a HL1-et már kétszer is !
#3038 sleazy 2006. október. 09. 14:28
sleazy
#2922 :: NightBagoly (2006. október. 09. 00:27)
Attól, hogy más nem játszik vele, neked még élmény marad, nemigaz?
Írtam én valaha az ellenkezőjét?
#2963 wolfs 2006. október. 09. 09:21
wolfs
A Half LIfe 1-nek tényleg nagyonjo a hangulata az egyik kedvenc játékom.
#2922 NightBagoly 2006. október. 09. 00:27
NightBagoly
#2918 :: sleazy (2006. október. 09. 00:11)
azért fogalmazok sötéten, mert mint látod nem nagyon akad, akit érdekelnek 1-2 évesnél régebbi játékok és főleg még kevesebben játszanak ilyen "őskövületekkel". Amőgy én a HL2 után játsztottam végig, bár igaz, hogy fordítva kellett volna .
Attól, hogy más nem játszik vele, neked még élmény marad, nemigaz?
#2918 sleazy 2006. október. 09. 00:11
sleazy
#2909 :: NightBagoly (2006. október. 09. 00:00)
Eléggé sötéten fogalmazol :/ Én most, így a leadások után tervezem, hogy végigviszem újra a HL1-et, küldetéslemezestűl. Lehet, hogy sok mai játék ezerszer szebb, de az a hangulat, istenem... imádom!
azért fogalmazok sötéten, mert mint látod nem nagyon akad, akit érdekelnek 1-2 évesnél régebbi játékok és főleg még kevesebben játszanak ilyen "őskövületekkel". Amőgy én a HL2 után játsztottam végig, bár igaz, hogy fordítva kellett volna .
#2909 NightBagoly 2006. október. 09. 00:00
NightBagoly
#2894 :: sleazy (2006. október. 08. 23:18)
szegény hl 1. így múlnak el a legendák. itt a fórum topikja és egyedül én szóltam hozzá (na jó meg a téma indító). ez a játék alapozta meg az fps új generációját, valami egészen hihetetlen dolognak számítottak a scriptelt események, a fantasztikus AI (ami sok mai fps-ben is megállná a helyét) és minden apró kis dolog azt hitegette nekünk, hogy ez a világ él és lélegzik... de ma már mind ennek vége. vándor ki erre jársz 1 perc néma csenddel adózz ennek a csodának és emlékezz mit jelentett anno neked a Half-Life
Eléggé sötéten fogalmazol :/

Én most, így a leadások után tervezem, hogy végigviszem újra a HL1-et, küldetéslemezestűl. Lehet, hogy sok mai játék ezerszer szebb, de az a hangulat, istenem... imádom!