Kérjük jelentkezz be!

Xbox, Xbox 360, Xbox One

A Microsoft konzoljai
#652946 Dlork 2011. augusztus. 21. 16:21
Dlork
#652916 :: adocsokkente (2011. augusztus. 21. 12:57)
Illetve ha ez nem lehetséges, meg lehet-e oldani PC-ről egy XBox Live account átmenedzselését egy másik Windows Live ID-re? Továbbá, ha áthelyezek egy XBox Live accountot egy másik Windows Live ID-re, akkor a "megszabadított" ID-hez ismét lehet majd kapcsolni egy XBox accountot? A válszokat előre is köszönöm!
Az Xbox-on a "My Xbox" menün belül az accodra mész és ott lehet Windows Live ID-t változtatni. (Ha jól emlékszem én így tudtam) Sajnos most nem tudom megnézni az Xbox-on, de elvileg így kell.
#652916 adocsokkente 2011. augusztus. 21. 12:57
adocsokkente
Illetve ha ez nem lehetséges, meg lehet-e oldani PC-ről egy XBox Live account átmenedzselését egy másik Windows Live ID-re?
Továbbá, ha áthelyezek egy XBox Live accountot egy másik Windows Live ID-re, akkor a "megszabadított" ID-hez ismét lehet majd kapcsolni egy XBox accountot?

A válszokat előre is köszönöm!
#652910 adocsokkente 2011. augusztus. 21. 12:41
adocsokkente
Sziasztok!

Hogyan tudok egy Windows Live ID mellé csatolt XBox Live accountot törölni?
#652698 geri97 2011. augusztus. 20. 11:21
geri97
Köszönöm a segítséget!
#652697 Chocho 2011. augusztus. 20. 11:16
Chocho
#652693 :: geri97 (2011. augusztus. 20. 10:08)
Üdv, lenne hozzátok egy kérdésem! Van egy Benq monitorom, amiben található 2 db. hangszóró. Ha HDMI kábellel csatlakoztatom az X-boxra, akkor lesz-e hang?
geri97 írta:

Van egy Benq monitorom, amiben található 2 db. hangszóró. Ha HDMI kábellel csatlakoztatom az X-boxra, akkor lesz-e hang?


Igen.
Gaming is believing.
#652693 geri97 2011. augusztus. 20. 10:08
geri97
Üdv, lenne hozzátok egy kérdésem!

Van egy Benq monitorom, amiben található 2 db. hangszóró. Ha HDMI kábellel csatlakoztatom az X-boxra, akkor lesz-e hang?
#652339 betolyuk 2011. augusztus. 18. 16:18
betolyuk
#652336 :: Mark94 (2011. augusztus. 18. 16:13)
nekem is pont azért nem lehet magyarítást telepíteni
ez aztán a kreténség
A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van.
#652336 Mark94 2011. augusztus. 18. 16:13
Mark94
nekem is
pont azért nem lehet magyarítást telepíteni
"Oh, I'm not gonna kill you, I'm just gonna hurt you, really, really, bad!"
#652298 betolyuk 2011. augusztus. 18. 12:18
betolyuk
#652296 :: Mark94 (2011. augusztus. 18. 12:00)
ezt már én is kérdeztem és azt volt a válasz h mindjárt kibannolnak aztán elmagyarázta vki hogy csak kalóz xbox-hoz lehet magyarítást szerezni
nekem mindenem eredeti
A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van.
#652296 Mark94 2011. augusztus. 18. 12:00
Mark94
ezt már én is kérdeztem és azt volt a válasz h mindjárt kibannolnak
aztán elmagyarázta vki hogy csak kalóz xbox-hoz lehet magyarítást szerezni
"Oh, I'm not gonna kill you, I'm just gonna hurt you, really, really, bad!"
#652294 betolyuk 2011. augusztus. 18. 11:55
betolyuk
#651962 :: betolyuk (2011. augusztus. 16. 22:40)
ha már controller akkor ezt nézzétek: LINK Baromi fölösleges, de nem egy átlagos darab
lehet hogy hülye kérdés, de LIVE-on keresztül lehet magyarítást szerezni a játékokhoz? vagy esetleg más úton.módon?
A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van.
#651962 betolyuk 2011. augusztus. 16. 22:40
betolyuk
ha már controller akkor ezt nézzétek:
LINK
Baromi fölösleges, de nem egy átlagos darab
A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van.
#651956 Plo Koon 2011. augusztus. 16. 22:15
Plo Koon
Nem, nincs vezeték nélküli pont azért amit írtam hogy kiküszöbölje a késést (bármilyen minimális is). Engem annyira nem zavar. Azt csináltam hogy alapból fel van tekerve az a közel 5 méter, letekertem 1,5-2 métert a maradék feltekert részt pedig egy celleuxal össze kötöztem és bevágtam a bpx mögé.
#651954 betolyuk 2011. augusztus. 16. 22:10
betolyuk
#651940 :: Plo Koon (2011. augusztus. 16. 21:17)
Nos, Két fajtája van az alap és a Tournament Edition. Én az utóbbit vettem és meg kell mondjam elégedett vagyok vele. Hogy mivel jobb mint egy sima xbox kontroller? -Az X,Y,A,B gombok mikro kapcsolósak lettek és ezáltal valami hihetetlen érzékeny az egész és hátulról meg van világítva ezáltal a sötétben sem téveszted el a sorrendet + iszonyat jól néz ki. ( a világítás nincs benne az alap csomagban csak a TE-ben.) -Az LB és RB gombokat tulajdon képpen megfelezték és így négy gomb lett. LB,RB,RMFB és LMFB ( az MF a Multi-function rövidítése) ez a 2 plusz gomb programozható amit a kontroller hátulján 2 kis gombbal és 1 led kijelzővel lehet tetszés szerint beállítani. Sok esetben hasznos, javítja a reakció idődet, persze csak miután megszokod hogy ott vannak... -Az egész felülete gumírozott (csak TE edition-ön) és egy nagy Razer logo van a kontroller jobb oldalán. A 2 thumbstick teteje szintén gumírozott amit elsőre nem gondolunk nagy dolognak de miután kipróbálod egyből rájön az ember hogy sokkal kényelmesebb vele a játék. - A D-pad most már nem 1 műanyag darabból áll hanem 4-ből ezáltal sokkal kényelmesebb és jobban kezelhetőbb az egész. Főleg a retro verekedős játék fanboy-ok fogják kedvelni. -Kábeles, kb 5 méter hosszú és textillel befont a külseje (csak TE edition-ön). Ez is azt szolgálja hogy a vezeték nélküli kontroller okozta késést ki küszöböljék. - A ravaszok meg lettek hosszabbítva a kényelem érdekében és rövidebb távon mozognak ezáltal jobban lehet spammolni... - A Start és a Back gombok lekerültek a mikrofon csatlakozó fölé. Kényelmesnek nem kényelmesebb de gondolom ennek hardver felőli okai vannak miért kerültek oda. -Most jön a lényeg ami a legnagyobbat dobja az egészen: a thumbstick-ek en lehet változtatni a keménységet. Az egészhez csak néhány csavarás kell a thumbstick alatti gyűrűn és máris érződik a hatása. Több mint 30 féle fokozata van így mindenki megtalálhatja a maga beállítását.(sajnos ez is csak a TE edition-ben van) -PC kompatibilis (és olvastam valahol hogy egy konvertáló kábellel meglehet oldani hogy ps3-on is működjön) -ergonómikus és nem úgy mint a Teleshoppos szuper kés. 3 nap után mikor kezembe fogtam a régi kontrollert valami borzalmasan nyomta a középső ujjamat és nehéznek találtam (az elemek miatt) Az egyetlen negatívum amit feltudok hozni ellene hogy az xbox guide button csak egy sima lapos gomb és egy xbox lógós matrica ami egy ilyen minőségű kontrollernél eléggé elrontja az összképet... 13k az alap kontroller 14790 HUF a TE szállítás nélkül. Szerintem simán megéri ha új kontrollert tervezel venni és ha napi másfél óránál többet játszol. 9/10 Ui.: Kaptam matricát is
totál jól hangzik az olvasottak alapján. Nekem csak a kábellel van bajom, nem tudom valahogy idegesít hogy ott van, és gondolom vezeték nélküli nem létezik ilyenbe.
A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van.
#651940 Plo Koon 2011. augusztus. 16. 21:17
Plo Koon
Nos, Két fajtája van az alap és a Tournament Edition. Én az utóbbit vettem és meg kell mondjam elégedett vagyok vele.
Hogy mivel jobb mint egy sima xbox kontroller?
-Az X,Y,A,B gombok mikro kapcsolósak lettek és ezáltal valami hihetetlen érzékeny az egész és hátulról meg van világítva ezáltal a sötétben sem téveszted el a sorrendet + iszonyat jól néz ki. ( a világítás nincs benne az alap csomagban csak a TE-ben.)
-Az LB és RB gombokat tulajdon képpen megfelezték és így négy gomb lett. LB,RB,RMFB és LMFB ( az MF a Multi-function rövidítése)
ez a 2 plusz gomb programozható amit a kontroller hátulján 2 kis gombbal és 1 led kijelzővel lehet tetszés szerint beállítani.
Sok esetben hasznos, javítja a reakció idődet, persze csak miután megszokod hogy ott vannak...
-Az egész felülete gumírozott (csak TE edition-ön) és egy nagy Razer logo van a kontroller jobb oldalán. A 2 thumbstick teteje szintén gumírozott amit elsőre nem gondolunk nagy dolognak de miután kipróbálod egyből rájön az ember hogy sokkal kényelmesebb vele a játék.
- A D-pad most már nem 1 műanyag darabból áll hanem 4-ből ezáltal sokkal kényelmesebb és jobban kezelhetőbb az egész. Főleg a retro verekedős játék fanboy-ok fogják kedvelni.
-Kábeles, kb 5 méter hosszú és textillel befont a külseje (csak TE edition-ön). Ez is azt szolgálja hogy a vezeték nélküli kontroller okozta késést ki küszöböljék.
- A ravaszok meg lettek hosszabbítva a kényelem érdekében és rövidebb távon mozognak ezáltal jobban lehet spammolni...
- A Start és a Back gombok lekerültek a mikrofon csatlakozó fölé. Kényelmesnek nem kényelmesebb de gondolom ennek hardver felőli okai vannak miért kerültek oda.
-Most jön a lényeg ami a legnagyobbat dobja az egészen: a thumbstick-ek en lehet változtatni a keménységet. Az egészhez csak néhány csavarás kell a thumbstick alatti gyűrűn és máris érződik a hatása. Több mint 30 féle fokozata van így mindenki megtalálhatja a maga beállítását.(sajnos ez is csak a TE edition-ben van)
-PC kompatibilis (és olvastam valahol hogy egy konvertáló kábellel meglehet oldani hogy ps3-on is működjön)
-ergonómikus és nem úgy mint a Teleshoppos szuper kés. 3 nap után mikor kezembe fogtam a régi kontrollert valami borzalmasan nyomta a középső ujjamat és nehéznek találtam (az elemek miatt)

Az egyetlen negatívum amit feltudok hozni ellene hogy az xbox guide button csak egy sima lapos gomb és egy xbox lógós matrica ami egy ilyen minőségű kontrollernél eléggé elrontja az összképet...

13k az alap kontroller 14790 HUF a TE szállítás nélkül.
Szerintem simán megéri ha új kontrollert tervezel venni és ha napi másfél óránál többet játszol.
9/10

Ui.: Kaptam matricát is



#651880 Chocho 2011. augusztus. 16. 19:25
Chocho
#651874 :: Plo Koon (2011. augusztus. 16. 19:23)
Jut eszembe vettem egy Razer Onza kontrollert. Szóljatok ha írjak egy kisebb 5-6 mondatos "tesztet".
Írjál.
Gaming is believing.
#651874 Plo Koon 2011. augusztus. 16. 19:23
Plo Koon
Jut eszembe vettem egy Razer Onza kontrollert. Szóljatok ha írjak egy kisebb 5-6 mondatos "tesztet".
#651789 Chocho 2011. augusztus. 16. 16:59
Chocho
#651787 :: Landser. (2011. augusztus. 16. 16:50)
Akkor most bannolni fogsz?
Persze!
Gaming is believing.
#651787 Landser. 2011. augusztus. 16. 16:50
Landser.
Akkor most bannolni fogsz?
#651782 Landser. 2011. augusztus. 16. 16:43
Landser.
Hát a garancia már alapból nincs meg rajta, mert csak 2 évet adtak rá, az enyém meg már 3 éves. Meg már beadtam arra helyre az Oktogon környékén és ott elég normálisnak néztek ki. Éppen javítottak egyet, és próbára hozták ki, melegedik-e. Meg alapjáraton javítással foglalkoznak. Amúgy 7 vagy 12 ezer lesz majd összesen, attól függően mi a baja. De még így is jobb mint ha vennem kéne egy vadi újat, vagy egy használtat...
#651758 Landser. 2011. augusztus. 16. 14:53
Landser.
Hát teljesen elhűltem mikor kijelentette, hogy teljesen kampec. Amikor kijött először a hiba, akkor kerestem youtube-on rá megoldást. Végül is leltem. Xbox bekapcs, kikapcs, HDMI kábel kihúz, bekapcs, HDMI kábel vissza... és működött mintha semmi baja nem lenne. Semmi csíkozódás, melegedés. Ment negyed órát, kikapcsoltam, azt másnap elvittem. Azért nem hiszem, hogy olyan javíthatatlan lenne.

szerk: Meg megnéztem egy másik HDMI kábellel, mert az is hibaforrás lehetett.
#651749 Landser. 2011. augusztus. 16. 14:15
Landser.
Na a 2. helyen biztató jeleket adtak. Nagyon ritka, hogy E74-et nem lehet kijavítani. Csak attól félnek, hogy kiloptak belőle pár alkatrészt és javíthatatlannak titulálták, de nem emlékeztek melyik szerviznél csináltak ilyet. Remélem nem jártam így, ha igen akkor minimum szétverem azt a szervizt.
#651715 Landser. 2011. augusztus. 16. 11:16
Landser.
Hívtak a szervizből hogy javíthatatlan.... Na jó, szerviz 2.0. - Hátha nagyobb sikerrel járok
#651217 Chocho 2011. augusztus. 13. 19:40
Chocho
Na, már csak egy acsi kell a Forza 3-hoz. A Solid Gold. Igaz, az nem nehéz, mindössze időigényes.
Gaming is believing.