Kérjük jelentkezz be!

Xbox, Xbox 360, Xbox One

A Microsoft konzoljai
#628830 Chocho 2011. június. 02. 18:23
Chocho
Hanyadikán is lesz a konferencia? 7-én? És az MS-é?
Gaming is believing.
#628828 csga 2011. június. 02. 18:21
csga
Legalább 10 olyan exkluzív játék van amiről tudjuk, hogy biztosan ott lesz. Legalább 5 új PS3-as bejelentés lesz. Ott van még a PS Vita +a rá megjelenő játékok is, ami önmagában is min 3 óra.....
#628823 Chocho 2011. június. 02. 18:19
Chocho
#628815 :: Auchen (2011. június. 02. 18:11)
Mellesleg ezt a warrior-os játékot Crytek Budapest fejleszti, úgyhogy érdemes lesz rá odafigyelni. A Sony előadása meg bő 5 óra lesz állítólag, szóval lesz ott durrantás dögivel.
Auchen írta:

Mellesleg ezt a warrior-os játékot Crytek Budapest fejleszti, úgyhogy érdemes lesz rá odafigyelni.


A Crytek Frankfurt csinálja, a Crytek Budapest nemrég csődbe ment.

Auchen írta:

A Sony előadása meg bő 5 óra lesz állítólag, szóval lesz ott durrantás dögivel.


Ezt honnan veszed?

Citro írta:

Ott már nem csak az NGP-ről lesz szó... PS4???


Áh, a Sony nem saját maga ellensége.
Gaming is believing.
#628819 kacsurka 2011. június. 02. 18:17
kacsurka
3 óra néma csend a PSN-en elveszett adatok emlékére.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#628815 Auchen 2011. június. 02. 18:11
Auchen
Mellesleg ezt a warrior-os játékot Crytek Budapest fejleszti, úgyhogy érdemes lesz rá odafigyelni.

A Sony előadása meg bő 5 óra lesz állítólag, szóval lesz ott durrantás dögivel.
#628752 Chocho 2011. június. 02. 17:17
Chocho
#628676 :: wildstorm (2011. június. 02. 14:18)
Chocho írta: Ami az MS E3-as felhozatalát illeti, félek, hogy egy rakás kaki kinectes izét kapunk.
Szerintem is csak arról fog szólni...
Chocho írta: wildstorm, ez WTF?
Nem vágod a sárgakazettás időszakot???
Borsodi írta: wildstorm: Ez a te gyűjteményed?
Nem, de volt nekem is. Mekkora király volt. Volt, hogy egy hétvége alatt 6 "joystick" ment a kukába, mert mi a GOAL 3-t nyomtuk állandóan.
wildstorm írta:

Nem vágod a sárgakazettás időszakot???


Hogyne vágnám, de ezt a klón gépet speciel még nem láttam. Ezen is NES játékok mennek?

Citro írta:

Szerintem meg nem lesz rossz. Lesz ott 1-2 jó dolog, kíváncsi vagyok arra a Crytekes warrioros játékra, elvileg X360 exkluzív lesz. Forza 4 meg Kinect játékok lesznek, de remélem, hogy valami komolyabb Kinect játékot is bemutatnak, és szerintem lesz megint Halo (mert régebben olvastam, hogy egyre gyakrabban lesz). Talán készül még valami, és talán lesz árcsökkenés. A gond az, hogy ha ez mind bejön, amit most leírtam, még mindig kevés ahhoz, hogy rávegyenek arra, hogy majd beszerezzek egy X-et, és még így is el fog maradni a Sony konferenciájától, amiről nagyon durva pletykák vannak (de tényleg!), és ha csak a fele igaz, már vert mindent.
(úgy akartam, hogy generációváltáskor vagy beszerzek egy X720-at, ha lesz, vagypedig egy rövid időre lecserélem a PS3-at X360-ra mielőtt PS4-re váltok, amennyiben visszafele kompatibilis)


Az a crytekes izé állítólag egy kinectes harcjáték... Remélem, a források tévednek. A pletykált Halo-remake és egyéb mellékszálak, előzmények nem érdekelnek, szóval hacsak nem egy tényleges Halo 4 lesz, akkor ez is kimarad. A Forza 4... na AZ király.

Ami a PS3-at és a Sonyt illeti, én pár exkluzív címet, sok-sok bocsánatkérést, pár új online feature-t és mindent elsöprő NGP bemutatót várok -- azaz olyan dolgokat, amik szintén hidegen hagynak.

wildstorm írta:

De mondjuk XBOX-n már fater nem focizik velem, pedig láttam rajta mikor bejött a szobába, hogy tetszene neki, csak bonyolult. Mert ugye a Fifában már nem csak annyi van, hogy lősz mész!


Nekem annak idején édesapám mutatta az első játékokat, szóval ezt a szenvedélyt neki köszönhetem. De a mai játékok már neki is bonyolultak, nehezen élvezhetőek. Az L.A. Noire lenyűgözte, ahogy a Forza 3 is, de se ideje, se türelme nem maradt már ahhoz, hogy újra beletanuljon ezekbe a játékokba.

Legion írta:

Ha az NGP 100k körül lesz akkor kemény konkurencia lehet az Iphoneok, vagy az erősebb Androidos telefonoknak. Erősebbet, komolyabbat, nagyobbat (képernyő) kapsz kevesebbért.


Ez hülyeség, a mobiloknak sosem lesz konkurencia a PSP, maximum ha Andoridot kap és telefon... hopp, Xpreia Play!
Gaming is believing.
#628704 kacsurka 2011. június. 02. 15:53
kacsurka
Ilyen gépem nekem is volt(vagy valami hasonló), csak nem volt sok játékom hozzá. Emlékszem piacon vettem valami játékot, ami 2 az egyben volt, valami róka volt rajta. Beraktam a gépbe, erre Back to the Future játék. (mondjuk akkor nem tudtam mi az)
Családdal nem igen játszottam, inkább haverommal régen, de ott is már PS1-en, bár előtte ha jól emlékszem nyomtuk ilyennek is párszor.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#628684 wildstorm 2011. június. 02. 14:29
wildstorm
#628680 :: fyktyvf (2011. június. 02. 14:26)
Arra emlékszem, hogy ez még anyámékat is a tv elé ültette sokszor, pedig ők aztán sose voltak ilyen nagy videójátékos típusok
Nálunk is beült az egész család. Szerették az ősök, mert nem volt bonyolult.

De mondjuk XBOX-n már fater nem focizik velem, pedig láttam rajta mikor bejött a szobába, hogy tetszene neki, csak bonyolult. Mert ugye a Fifában már nem csak annyi van, hogy lősz mész!

Bár muterral MW2-ztem vagy 20 meccset.
-.-
#628680 fyktyvf 2011. június. 02. 14:26
fyktyvf
#628676 :: wildstorm (2011. június. 02. 14:18)
Chocho írta: Ami az MS E3-as felhozatalát illeti, félek, hogy egy rakás kaki kinectes izét kapunk.
Szerintem is csak arról fog szólni...
Chocho írta: wildstorm, ez WTF?
Nem vágod a sárgakazettás időszakot???
Borsodi írta: wildstorm: Ez a te gyűjteményed?
Nem, de volt nekem is. Mekkora király volt. Volt, hogy egy hétvége alatt 6 "joystick" ment a kukába, mert mi a GOAL 3-t nyomtuk állandóan.
Arra emlékszem, hogy ez még anyámékat is a tv elé ültette sokszor, pedig ők aztán sose voltak ilyen nagy videójátékos típusok
#628676 wildstorm 2011. június. 02. 14:18
wildstorm
#628672 :: Chocho (2011. június. 02. 14:12)
fyktyvf írta: De csak azért mert a gonosz zsi... szóval a gonoszok be akarják dönteni a Microsoftot és ezért kilóra vásárolják fel a PS3-at
Igen, biztos így van, én láttam is őket!
Citro írta: Nem beszélve arról, hogy bő 1 év után már árban többnél jársz, mint bármelyik konkurencia.
Igen, ez igaz. Az Xbox 360 egy szemét rendszer, de ha olcsón akarsz hardcore gépet, még mindig a legjobb választás. A PS3 nagyon jó gép, de a PSN összeomlása nem volt jó reklám, és az E3-on is nagyon sok múlik a gép jövőjét illetően. Ami az MS E3-as felhozatalát illeti, félek, hogy egy rakás kaki kinectes izét kapunk. szerk.: wildstorm, ez WTF?
Chocho írta:

Ami az MS E3-as felhozatalát illeti, félek, hogy egy rakás kaki kinectes izét kapunk.


Szerintem is csak arról fog szólni...

Chocho írta:

wildstorm, ez WTF?


Nem vágod a sárgakazettás időszakot???

Borsodi írta:

wildstorm: Ez a te gyűjteményed?


Nem, de volt nekem is.

Mekkora király volt. Volt, hogy egy hétvége alatt 6 "joystick" ment a kukába, mert mi a GOAL 3-t nyomtuk állandóan.
-.-
#628674 fyktyvf 2011. június. 02. 14:13
fyktyvf
Áhh a régi kazettás tv-re kötős nintendo (vagy mi )... Régi szép emlékek

Tényleg Citro, neked az Xbox topicba postolni az nem olyan, mint az ördögnek átlépni egy templom küszöbét?
#628673 Borsodi 2011. június. 02. 14:13
Borsodi
Hát nem tudom gyerekek, majd kiderül később hogy mi lesz. Mert a PS3 exkluzív játékai sokkal jobban bejönnek mint az Xbox-é de a PS3 olyan drága meg minden.

wildstorm: Ez a te gyűjteményed? Nekem is ilyen SEGA utánzatú konzolom volt régen, csak amilyen ideges voltam szétvertem a gépet. Pedig azok a régi szép idők istenem. Az unokatesómmal állandóan nyomattuk a Contra-t.
#628672 Chocho 2011. június. 02. 14:12
Chocho
#628669 :: fyktyvf (2011. június. 02. 13:59)
Al_Lah írta: Chocho írta:A PS3-nak is elkélne a PSN fiaskó után. Sokan félnek most gépet venni. ..ennek ellenére a PSN fail ideje alatt, előtte, és még most utána is az összes konzol közül a ,,legdrágább" vezet heti eladásokban. De tényleg ráférne már egy komolyabb árcsökkenés így két év után. De akkor az tudod mit jelentene...
De csak azért mert a gonosz zsi... szóval a gonoszok be akarják dönteni a Microsoftot és ezért kilóra vásárolják fel a PS3-at
fyktyvf írta:

De csak azért mert a gonosz zsi... szóval a gonoszok be akarják dönteni a Microsoftot és ezért kilóra vásárolják fel a PS3-at


Igen, biztos így van, én láttam is őket!

Citro írta:

Nem beszélve arról, hogy bő 1 év után már árban többnél jársz, mint bármelyik konkurencia.


Igen, ez igaz. Az Xbox 360 egy szemét rendszer, de ha olcsón akarsz hardcore gépet, még mindig a legjobb választás. A PS3 nagyon jó gép, de a PSN összeomlása nem volt jó reklám, és az E3-on is nagyon sok múlik a gép jövőjét illetően.

Ami az MS E3-as felhozatalát illeti, félek, hogy egy rakás kaki kinectes izét kapunk.

szerk.:

wildstorm, ez WTF?
Gaming is believing.
#628671 wildstorm 2011. június. 02. 14:10
wildstorm
Ilyet kell venni és akkor nem lesz drága:



Hozzá játékok, darabja 500 ft:



Multi is ingyen van!
-.-
#628661 Borsodi 2011. június. 02. 13:52
Borsodi
#628657 :: Chocho (2011. június. 02. 13:49)
Al_Lah írta: Várd meg az E3-at. Valószínűsítem, hogy mindkettőnek hivatalosan le fog menni az ára valamennyit. Persze erre inkább az Xboxnak volna szüksége, ha az eladásokat nézzük, de mivel PS3 árcsökkenés is lassan 2 éve volt utoljára, elég sanszos...
A PS3-nak is elkélne a PSN fiaskó után. Sokan félnek most gépet venni.
Borsodi írta: Akkor marad az amerikai bolt. Úgy már jó mert dollárban nézik, nem?
Ja, csak ugye vám+adók.
Chocho írta:

A PS3-nak is elkélne a PSN fiaskó után. Sokan félnek most gépet venni.

Ja igen, pont ezt akartam még mondani hogy most a PSN elég instabil lett. És ha a Sony-nál nem tesznek valamit akkor a hackerek kezébe kerül az egész rendszer és a Sony-nál baszhatják (már bocsánat), és csinálhatnak egy teljesen új rendszert ami meg egy jó kis időbe belefog telni.

Az Xbox Live meg igaz hogy fieztős de mégis eléggé stabil a rendszer plusz az az évi 10 ezer nem is olyan sok érte (szerintem).
#628649 Borsodi 2011. június. 02. 13:42
Borsodi
#628598 :: Chocho (2011. június. 02. 10:04)
Az nálunk úgyis 300 euró lesz.
Akkor marad az amerikai bolt. Úgy már jó mert dollárban nézik, nem?

Amúgy ez az alacsony ár(50 ezer forint) most nagyon felnyitotta a szememet. Eddig PS3-at akartam venni, de most elbizonytalanodtam.
#628598 Chocho 2011. június. 02. 10:04
Chocho
#628597 :: wildstorm (2011. június. 02. 09:24)
HakunaMatata írta: Egyes pletykák (és egyes boltok árlistája) szerint a Microsoft 300 dollárra csökkenti majd a Kinect + 250 gigás 360 árát.
Ezt én is hallottam. Hátha.
Az nálunk úgyis 300 euró lesz.
Gaming is believing.
#628597 wildstorm 2011. június. 02. 09:24
wildstorm
#628591 :: HakunaMatata (2011. június. 02. 08:55)
Ricco írta: És tényleg lol A 4Gb-os meg csak 40k. Ezek valami ideiglenes akciók vagy van rá esély, hogy tartani fogják ezt az árat?
Elég valószínű, hogy tartják, sőt... Egyes pletykák (és egyes boltok árlistája) szerint a Microsoft 300 dollárra csökkenti majd a Kinect + 250 gigás 360 árát. ~56000 Huf
HakunaMatata írta:

Egyes pletykák (és egyes boltok árlistája) szerint a Microsoft 300 dollárra csökkenti majd a Kinect + 250 gigás 360 árát.


Ezt én is hallottam. Hátha.
-.-
#628591 HakunaMatata 2011. június. 02. 08:55
HakunaMatata
#628566 :: Ricco (2011. június. 01. 23:35)
És tényleg lol A 4Gb-os meg csak 40k. Ezek valami ideiglenes akciók vagy van rá esély, hogy tartani fogják ezt az árat?
Ricco írta:

És tényleg lol

A 4Gb-os meg csak 40k. Ezek valami ideiglenes akciók vagy van rá esély, hogy tartani fogják ezt az árat?

Elég valószínű, hogy tartják, sőt...

Egyes pletykák (és egyes boltok árlistája) szerint a Microsoft 300 dollárra csökkenti majd a Kinect + 250 gigás 360 árát.

~56000 Huf
#628566 Ricco 2011. június. 01. 23:35
Ricco
És tényleg lol

A 4Gb-os meg csak 40k. Ezek valami ideiglenes akciók vagy van rá esély, hogy tartani fogják ezt az árat?
#628565 Martinus 2011. június. 01. 23:32
Martinus
wildstorm: Én általában nem szokta hülyeségeket beszélni, hanem utána nézek a dolgoknak, és csak akkor szólok hozzá valami értelmeset is. Konzolstúdió és Konzolokszervize, én ezt a két helyet nézem, mert mind a kettőnél más akciók vannak.
Amúgy meg tavaly én is drágán vettem decemberben a 250Gb slimet, akkor még 65e Ft volt, de most már eléggé baráti áron árulják őket.
Ha esetleg valaki fent van livon és sokat multizik, akkor a pm.ben keressen meg.