Kérjük jelentkezz be!

Xbox, Xbox 360, Xbox One

A Microsoft konzoljai
#639905 xear 2011. július. 03. 19:01
xear
Mert szar a grafikád.:>
#639854 ChelseaKid 2011. július. 03. 18:40
#639837 Mark94 2011. július. 03. 18:29
Mark94
Box-ra hogy tudok magyarítást telepíteni?
"Oh, I'm not gonna kill you, I'm just gonna hurt you, really, really, bad!"
#639809 adocsokkente 2011. július. 03. 17:37
adocsokkente
Hello srácok (megint)!

Gond van a kontrollerrel. Tegnap javában toltam a Forzát, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy gyakorlatilag nem rezeg, amikor kéne. Sőt, ma beruháztam a Gears of War 1. részére is, és gyakorlatilag bármit csinálok ezen játékokban, semmit nem reagál a cucc rezgésügyileg (ettől eltekintve kifogástalan). Viszont észrevettem, hogy az akkumulátor - illetve ez még alapelem - töltése elég gyér. Szerintetek lehetséges, hogy azért nem működik a kontroller rezgése, mert olyan 30% körül van a töltöttsége (mind a játékokon belül, mind a preferences menüpont alatt be van állítva on-ra a vibration).
#639198 Plo Koon 2011. július. 01. 22:37
Plo Koon
Ha jól tudom regisztrálás után ha nem te adtad meg a gamertag-ed hanem random nevet kértél akkor egy bizonyos ideig tudsz ingyen változtatni.
#639090 Chocho 2011. július. 01. 15:09
Chocho
#639087 :: adocsokkente (2011. július. 01. 15:03)
Köszi Chocho, kielégítő volt a válasz. És köszönöm szépen ChelseaKid-nek is a választ! Amúgy első profil.
Igazán nincs mit, jó játékot kívánunk!
Gaming is believing.
#639087 adocsokkente 2011. július. 01. 15:03
adocsokkente
#639046 :: Chocho (2011. július. 01. 12:57)
adocsokkente írta: Sziasztok! Ma kaptam meg születésnapi ajándékom: egy újabb fajta Xbox 360-ast, 250 GB HDD-vel és Kinect szenzorral (+3 játék). Nagyon jó az egész, nem is a hardverrel lenne a gondom. Szüleim a konzolcsomagot aukciós portálról, "használtan" vették (1 hónapot volt használva csak), és elindítva a készüléket az előző tulaj profilja fogadott. Nos ez nem baj, ugyanis a profilt a saját emailjéről áthelyezte egy hotmailes címre, amiről én már igazából nem is helyezném át, mert nem szúrja a szemem. Az viszont zavar, hogy más profilja alatt játszok, de mivel LIVE-ra is előfizetett, és azt is eladta, azt szeretném megtudni, hogy a profil LIVE előfizetését át lehet-e helyezni? Amennyiben ez nem lehetséges, szerintetek a profil gamertagének beállítása után (ha nem számítjuk azt a néhány achievementet amit megszerzett az előző tulajdonos), illetve az egyéb nyalánkságok (téma, csávóka kinézete ) személyre szabása után már mondhatom azt, hogy ez a profil már teljesen a személyemhez van igazítva (tehát már nincs köze az előző tulajhoz)?
Szia! Először is boldog születésnapot és gratula a szerzeményhez, a szüleidnek jó ízlése van. Másodszor közlöm a rossz hírt: sajnos nem lehet a Gold előfizetést más profilokra átruházni. Az viszont 800 MS pontért megoldható, hogy a Gamertaget átírd valami másra, s ha már az e-mail cím is a Te tulajdonodban van (azért javaslom, hogy helyezd át egy másikra), a profil teljes egészében a tiéddé válik.
Köszi Chocho, kielégítő volt a válasz. És köszönöm szépen ChelseaKid-nek is a választ! Amúgy első profil.
#639086 ChelseaKid 2011. július. 01. 14:49
ChelseaKid
#639073 :: Grunter (2011. július. 01. 13:59)
Emlékszem egyszer a tesóm átírta, és ingyen csinálhatta, ez volt kb. olyan 5 hónapja..azóta már lehet változott.
lehet, hogy account-tól függ, nekem 3 éve amerikai és mindig fizetős volt a gt átírása.

adocsokknete: nem tudod, hogy hanyadik profil a mostani? mert a 3. regisztrációig kapsz mindig egy hónap ingyenGoldot. ha az első, vagy a második, akkor játssz a mostani acc-al amíg lejár a multi, aztán meg csinálsz egyet a saját e-mail-edre a saját szájízed szerint. de ha nem a zavar a név akkor (és tudod, hogy nem is fog) akkor hagyd meg ezt fő profilodnak. amúgy a winchester "megosztott", szóval ha vannak DLC-k az "x" profiloddal letöltve, akkor a másikkal is tudod használni.
#639073 Grunter 2011. július. 01. 13:59
Grunter
#639072 :: Chocho (2011. július. 01. 13:54)
Igen? Én a minap néztem meg az opciót, puszta kíváncsiságból, és már csak 800 MS pontért állíthattam volna rajta bármit is, holott a kezdetektől fogva Chocho86 a tagom.
Emlékszem egyszer a tesóm átírta, és ingyen csinálhatta, ez volt kb. olyan 5 hónapja..azóta már lehet változott.
#639072 Chocho 2011. július. 01. 13:54
Chocho
#639060 :: Grunter (2011. július. 01. 13:23)
Én úgy tudom, hogy egyszer ingyen is át lehet írni a Gamertag nevét.
Igen? Én a minap néztem meg az opciót, puszta kíváncsiságból, és már csak 800 MS pontért állíthattam volna rajta bármit is, holott a kezdetektől fogva Chocho86 a tagom.
Gaming is believing.
#639060 Grunter 2011. július. 01. 13:23
Grunter
#639046 :: Chocho (2011. július. 01. 12:57)
adocsokkente írta: Sziasztok! Ma kaptam meg születésnapi ajándékom: egy újabb fajta Xbox 360-ast, 250 GB HDD-vel és Kinect szenzorral (+3 játék). Nagyon jó az egész, nem is a hardverrel lenne a gondom. Szüleim a konzolcsomagot aukciós portálról, "használtan" vették (1 hónapot volt használva csak), és elindítva a készüléket az előző tulaj profilja fogadott. Nos ez nem baj, ugyanis a profilt a saját emailjéről áthelyezte egy hotmailes címre, amiről én már igazából nem is helyezném át, mert nem szúrja a szemem. Az viszont zavar, hogy más profilja alatt játszok, de mivel LIVE-ra is előfizetett, és azt is eladta, azt szeretném megtudni, hogy a profil LIVE előfizetését át lehet-e helyezni? Amennyiben ez nem lehetséges, szerintetek a profil gamertagének beállítása után (ha nem számítjuk azt a néhány achievementet amit megszerzett az előző tulajdonos), illetve az egyéb nyalánkságok (téma, csávóka kinézete ) személyre szabása után már mondhatom azt, hogy ez a profil már teljesen a személyemhez van igazítva (tehát már nincs köze az előző tulajhoz)?
Szia! Először is boldog születésnapot és gratula a szerzeményhez, a szüleidnek jó ízlése van. Másodszor közlöm a rossz hírt: sajnos nem lehet a Gold előfizetést más profilokra átruházni. Az viszont 800 MS pontért megoldható, hogy a Gamertaget átírd valami másra, s ha már az e-mail cím is a Te tulajdonodban van (azért javaslom, hogy helyezd át egy másikra), a profil teljes egészében a tiéddé válik.
Én úgy tudom, hogy egyszer ingyen is át lehet írni a Gamertag nevét.
#639046 Chocho 2011. július. 01. 12:57
Chocho
#639043 :: adocsokkente (2011. július. 01. 12:52)
Sziasztok! Ma kaptam meg születésnapi ajándékom: egy újabb fajta Xbox 360-ast, 250 GB HDD-vel és Kinect szenzorral (+3 játék). Nagyon jó az egész, nem is a hardverrel lenne a gondom. Szüleim a konzolcsomagot aukciós portálról, "használtan" vették (1 hónapot volt használva csak), és elindítva a készüléket az előző tulaj profilja fogadott. Nos ez nem baj, ugyanis a profilt a saját emailjéről áthelyezte egy hotmailes címre, amiről én már igazából nem is helyezném át, mert nem szúrja a szemem. Az viszont zavar, hogy más profilja alatt játszok, de mivel LIVE-ra is előfizetett, és azt is eladta, azt szeretném megtudni, hogy a profil LIVE előfizetését át lehet-e helyezni? Amennyiben ez nem lehetséges, szerintetek a profil gamertagének beállítása után (ha nem számítjuk azt a néhány achievementet amit megszerzett az előző tulajdonos), illetve az egyéb nyalánkságok (téma, csávóka kinézete ) személyre szabása után már mondhatom azt, hogy ez a profil már teljesen a személyemhez van igazítva (tehát már nincs köze az előző tulajhoz)?
adocsokkente írta:

Sziasztok!

Ma kaptam meg születésnapi ajándékom: egy újabb fajta Xbox 360-ast, 250 GB HDD-vel és Kinect szenzorral (+3 játék). Nagyon jó az egész, nem is a hardverrel lenne a gondom. Szüleim a konzolcsomagot aukciós portálról, "használtan" vették (1 hónapot volt használva csak), és elindítva a készüléket az előző tulaj profilja fogadott. Nos ez nem baj, ugyanis a profilt a saját emailjéről áthelyezte egy hotmailes címre, amiről én már igazából nem is helyezném át, mert nem szúrja a szemem. Az viszont zavar, hogy más profilja alatt játszok, de mivel LIVE-ra is előfizetett, és azt is eladta, azt szeretném megtudni, hogy a profil LIVE előfizetését át lehet-e helyezni? Amennyiben ez nem lehetséges, szerintetek a profil gamertagének beállítása után (ha nem számítjuk azt a néhány achievementet amit megszerzett az előző tulajdonos), illetve az egyéb nyalánkságok (téma, csávóka kinézete ) személyre szabása után már mondhatom azt, hogy ez a profil már teljesen a személyemhez van igazítva (tehát már nincs köze az előző tulajhoz)?


Szia!

Először is boldog születésnapot és gratula a szerzeményhez, a szüleidnek jó ízlése van. Másodszor közlöm a rossz hírt: sajnos nem lehet a Gold előfizetést más profilokra átruházni. Az viszont 800 MS pontért megoldható, hogy a Gamertaget átírd valami másra, s ha már az e-mail cím is a Te tulajdonodban van (azért javaslom, hogy helyezd át egy másikra), a profil teljes egészében a tiéddé válik.
Gaming is believing.
#639043 adocsokkente 2011. július. 01. 12:52
adocsokkente
Sziasztok!

Ma kaptam meg születésnapi ajándékom: egy újabb fajta Xbox 360-ast, 250 GB HDD-vel és Kinect szenzorral (+3 játék). Nagyon jó az egész, nem is a hardverrel lenne a gondom. Szüleim a konzolcsomagot aukciós portálról, "használtan" vették (1 hónapot volt használva csak), és elindítva a készüléket az előző tulaj profilja fogadott. Nos ez nem baj, ugyanis a profilt a saját emailjéről áthelyezte egy hotmailes címre, amiről én már igazából nem is helyezném át, mert nem szúrja a szemem. Az viszont zavar, hogy más profilja alatt játszok, de mivel LIVE-ra is előfizetett, és azt is eladta, azt szeretném megtudni, hogy a profil LIVE előfizetését át lehet-e helyezni? Amennyiben ez nem lehetséges, szerintetek a profil gamertagének beállítása után (ha nem számítjuk azt a néhány achievementet amit megszerzett az előző tulajdonos), illetve az egyéb nyalánkságok (téma, csávóka kinézete ) személyre szabása után már mondhatom azt, hogy ez a profil már teljesen a személyemhez van igazítva (tehát már nincs köze az előző tulajhoz)?
#638254 wildstorm 2011. június. 29. 10:06
wildstorm
#638250 :: Ez_meg_az (2011. június. 29. 10:03)
Szerintetek elég egy 4GB-os X-box vagy kell a 250?
Kell a 250 szerintem.
Fel tudod rá rakni a játékokat, így csak indításkor használja a lemezt. Ami azért jó, mert kíméli az olvasófejet, kevesebb hőt termel, csendesebb.
Ha pedig mondjuk még LIVE-zol is, akkor is van hova rakni a cuccokat.
Ráadás a Kinect (ha akarsz) sokkal többször fagy egy 4GB-son.
-.-
#638252 Grunter 2011. június. 29. 10:04
Grunter
#638250 :: Ez_meg_az (2011. június. 29. 10:03)
Szerintetek elég egy 4GB-os X-box vagy kell a 250?
Ha majd akarsz Live-ot,és töltögetni az Xbox-ra, akkor mindenképp 250 gb-sat vegyél, ha nem akkor a 4gb is elég.
#638250 Ez_meg_az 2011. június. 29. 10:03
Ez_meg_az
Szerintetek elég egy 4GB-os X-box vagy kell a 250?
2 banán jobb mint 1
#638141 Landser. 2011. június. 28. 22:50
Landser.
Ha az konzolban leformáztam egy pendrive-ot, akkor azt hogy kell újra működőképessé PC-n? Mert a sima formázás nem segített rajta. Teljesen üres és bármit próbálok rámásolni, azt írja hogy tele van. Tipp?
#637769 HakunaMatata 2011. június. 28. 11:35
HakunaMatata
#637697 :: Chocho (2011. június. 28. 07:34)
Szerintem meg sehogy sem kell értelmezni, egyszerű porhintésről van szó. Az MS sem gondolhatja komolyan, hogy évekig támogatja még a 360-at. Sőt, ők az első Xboxot is hagyták elsorvadni 2005 után.
Chocho írta:

Szerintem meg sehogy sem kell értelmezni, egyszerű porhintésről van szó. Az MS sem gondolhatja komolyan, hogy évekig támogatja még a 360-at. Sőt, ők az első Xboxot is hagyták elsorvadni 2005 után.
Annak meg is volt az oka.

A Boxot viszont jól veszik, és most a Kinecttel nagyot nyitottak a casual réteg felé.
Nem lepődnék meg, ha a 360-at megtartanák következő generációs Wii-nek.
#637697 Chocho 2011. június. 28. 07:34
Chocho
#637680 :: HakunaMatata (2011. június. 28. 00:40)
gyarfi írta: http://www.xblafans.com/xbox-360-only-halfway-through-lifecycle-due-to-kinect-17372.html Gyanús ez nekem. Az X360 2005 végén került forgalomba, az azt jelenti, hogy még kb. 4-6 évig ez lesz? Nekem ez túl sok, most vagy tényleg ennyire durván rámennek a casual piacra, vagy csak hazguság hogy jobban fogyjon a gép. Nem akarom elhinni, hogy nem adnak ki 4-6 éven belül új gépet.
Rosszul értelmezed. Az életciklust úgy értsd, mint azt az időt, amíg támogatják a konzolt -> jönnek ki rá játékok. Valószínűleg 2 éven belül kijön az új konzol, de ettől még jönnek a 360-ra címek.
Szerintem meg sehogy sem kell értelmezni, egyszerű porhintésről van szó. Az MS sem gondolhatja komolyan, hogy évekig támogatja még a 360-at. Sőt, ők az első Xboxot is hagyták elsorvadni 2005 után.
Gaming is believing.
#637680 HakunaMatata 2011. június. 28. 00:40
HakunaMatata
#637643 :: gyarfi (2011. június. 27. 23:57)
http://www.xblafans.com/xbox-360-only-halfway-through-lifecycle-due-to-kinect-17372.html Gyanús ez nekem. Az X360 2005 végén került forgalomba, az azt jelenti, hogy még kb. 4-6 évig ez lesz? Nekem ez túl sok, most vagy tényleg ennyire durván rámennek a casual piacra, vagy csak hazguság hogy jobban fogyjon a gép. Nem akarom elhinni, hogy nem adnak ki 4-6 éven belül új gépet.
gyarfi írta:

http://www.xblafans.com/xbox-360-only-halfway-through-lifecycle-due-to-kinect-17372.html

Gyanús ez nekem. Az X360 2005 végén került forgalomba, az azt jelenti, hogy még kb. 4-6 évig ez lesz? Nekem ez túl sok, most vagy tényleg ennyire durván rámennek a casual piacra, vagy csak hazguság hogy jobban fogyjon a gép. Nem akarom elhinni, hogy nem adnak ki 4-6 éven belül új gépet.
Rosszul értelmezed.
Az életciklust úgy értsd, mint azt az időt, amíg támogatják a konzolt -> jönnek ki rá játékok.
Valószínűleg 2 éven belül kijön az új konzol, de ettől még jönnek a 360-ra címek.
#637643 gyarfi 2011. június. 27. 23:57
gyarfi
http://www.xblafans.com/xbox-360-only-halfway-through-lifecycle-due-to-kinect-17372.html

Gyanús ez nekem. Az X360 2005 végén került forgalomba, az azt jelenti, hogy még kb. 4-6 évig ez lesz? Nekem ez túl sok, most vagy tényleg ennyire durván rámennek a casual piacra, vagy csak hazguság hogy jobban fogyjon a gép. Nem akarom elhinni, hogy nem adnak ki 4-6 éven belül új gépet.
#632708 Oregem00 2011. június. 14. 15:25
Oregem00
hol lehet megnézni a wpa2 kódot?? mert haverommal nem találjuk sehol
#631571 Landser. 2011. június. 10. 23:07
Landser.
Gondoltam, nem Wi-Fi-s routerre van, mert azt csak megosztotta volna velünk, ez a csekély információt Lopott Wi-Fi-re rálehetne csatlakoztatni, csak mondom lehet, hogy nem menne neki.

Olvastad már? ×