Kérjük jelentkezz be!

Xbox, Xbox 360, Xbox One

A Microsoft konzoljai
#684911 Simba 2012. február. 26. 19:35
Simba
#684910 :: Chocho (2012. február. 26. 19:33)
Simba írta: Nem egyértelmű.
Dehogynem. Mindenki azon sír, hogy konzolon nem lehet majd rendesen irányítani. Erre írtam, hogy csak azért, mert PC-n sikerült túlbonyolítani, még nem kell leírni a konverziókat: megannyi játékstílus bebizonyította, hogy remekül működik kontrollerrel. Egyedül az RTS-eknek nem jött össze. Igaz, a közönség sem igényelte a dolgot olyan nagyon (a Halo Wars és az EndWar is csupán mérsékelt sikereket ért el).
Hát erre csak azt lehet mondani majd kiderül a beborul.

De egyenlőre borul mert ki tudja mikkor lesz belőle valami.
#684910 Chocho 2012. február. 26. 19:33
Chocho
#684906 :: Simba (2012. február. 26. 19:31)
Nem egyértelmű.
Simba írta:

Nem egyértelmű.


Dehogynem.

Mindenki azon sír, hogy konzolon nem lehet majd rendesen irányítani. Erre írtam, hogy csak azért, mert PC-n sikerült túlbonyolítani, még nem kell leírni a konverziókat: megannyi játékstílus bebizonyította, hogy remekül működik kontrollerrel.

Egyedül az RTS-eknek nem jött össze. Igaz, a közönség sem igényelte a dolgot olyan nagyon (a Halo Wars és az EndWar is csupán mérsékelt sikereket ért el).
Gaming is believing.
#684906 Simba 2012. február. 26. 19:31
Simba
#684898 :: Chocho (2012. február. 26. 19:24)
Simba írta: Nem a programmal van a gebasz, hanem a kontrolleres irányítással.
Szerinted én mégis miről beszélek?
Nem egyértelmű.
#684898 Chocho 2012. február. 26. 19:24
Chocho
#684896 :: Simba (2012. február. 26. 19:21)
Nem a programmal van a gebasz, hanem a kontrolleres irányítással. Biztos ki találnak valamit, de én maradok PC-nél. Egyébként én meg mondhatnám kb az összes stratégiát ide. Jó az Tom Clancy's End War bepróbálkozott itt a hang alapú vezérléssel, ami azért nem váltotta meg a világot.
Simba írta:

Nem a programmal van a gebasz, hanem a kontrolleres irányítással.


Szerinted én mégis miről beszélek?
Gaming is believing.
#684896 Simba 2012. február. 26. 19:21
Simba
#684894 :: Chocho (2012. február. 26. 19:13)
Simba írta: Az még lehet hogy lesz egyszer. Bár konzolon nem tudom hogy fogják megoldani a dolgot.
Jaj, ne már! Olyan nevetséges ez az egész "a Diablo III túl bonyolult a konzoloknak" duma. Egy hack 'n slashről beszélünk, amit megtömtek RPG elemekkel. Sosem volt egy hú, de milyen összetett cucc. A Blizzard ráadásul okos cég, megtalálja a módját a portolásnak.
Nem a programmal van a gebasz, hanem a kontrolleres irányítással. Biztos ki találnak valamit, de én maradok PC-nél.

Egyébként én meg mondhatnám kb az összes stratégiát ide. Jó az Tom Clancy's End War bepróbálkozott itt a hang alapú vezérléssel, ami azért nem váltotta meg a világot.

#684894 Chocho 2012. február. 26. 19:13
Chocho
#684893 :: Simba (2012. február. 26. 19:12)
Az még lehet hogy lesz egyszer. Bár konzolon nem tudom hogy fogják megoldani a dolgot.
Simba írta:

Az még lehet hogy lesz egyszer. Bár konzolon nem tudom hogy fogják megoldani a dolgot.


Jaj, ne már! Olyan nevetséges ez az egész "a Diablo III túl bonyolult a konzoloknak" duma. Egy hack 'n slashről beszélünk, amit megtömtek RPG elemekkel. Sosem volt egy hú, de milyen összetett cucc. A Blizzard ráadásul okos cég, megtalálja a módját a portolásnak.
Gaming is believing.
#684893 Simba 2012. február. 26. 19:12
Simba
#684890 :: Plo Koon (2012. február. 26. 19:09)
Chocho írta: Illetve van-e olyan játék, amire emlékeztek, hogy vártátok, de sosem jött ki?
Diablo III
Az még lehet hogy lesz egyszer. Bár konzolon nem tudom hogy fogják megoldani a dolgot.
#684890 Plo Koon 2012. február. 26. 19:09
Plo Koon
#684882 :: Chocho (2012. február. 26. 18:52)
FIushUP írta: Baszna el téged egy gecis kamion.
Ha már kamion! Eszembe jutott egy régi xboxos játék, cirka 2002-ből. Volt benne kamion, bigfoot, sportkocsi és valami városban kellett randalírozni. Valami Yakuza akármi volt a címe, de a Google nem talál semmit. Valaki esetleg emlékszik? Illetve van-e Xboxos játék, amire emlékeztek, hogy vártátok, de sosem jött ki?
Chocho írta:


Illetve van-e olyan játék, amire emlékeztek, hogy vártátok, de sosem jött ki?

Diablo III
#684889 Chocho 2012. február. 26. 19:09
Chocho
#684887 :: Kronnas (2012. február. 26. 19:05)
Bár én PlayStation 2-n játszottam vele, de szerintem egyre gondolunk, az alany a Wreckless: The Yakuza Missions. Nekem tetszett, mondjuk PlayStation 2-n én szinte mindegyik versenyjátékot bepusziltam. És hogy mi az, amit sajnálok, hogy végül nem jelent meg? Nagy hirtelen "only" cím nem ugrik be, de az Elveon ígéretesnek tűnt. Még anno a Play! magazin egyik DVD-mellékletén is volt róla egy előzetes, igaz csak CGI, de már ennek láttán a "várós" kategóriába került. Aztán semmi sem lett belőle...
Azaz! Tényleg az volt! Köszi.

Nekem a The Abducted és a Good Cop, Bad Cop hiányoznak. Mindkettő ígéretesnek tűnt -- előbbi ráadásul exkluzívnak készült.
Gaming is believing.
#684887 Kronnas 2012. február. 26. 19:05
Kronnas
Bár én PlayStation 2-n játszottam vele, de szerintem egyre gondolunk, az alany a Wreckless: The Yakuza Missions. Nekem tetszett, mondjuk PlayStation 2-n én szinte mindegyik versenyjátékot bepusziltam. És hogy mi az, amit sajnálok, hogy végül nem jelent meg? Nagy hirtelen "only" cím nem ugrik be, de az Elveon ígéretesnek tűnt. Még anno a Play! magazin egyik DVD-mellékletén is volt róla egy előzetes, igaz csak CGI, de már ennek láttán a "várós" kategóriába került. Aztán semmi sem lett belőle...


#684754 fox55 2012. február. 26. 01:24
fox55
#684745 :: Seashine (2012. február. 25. 23:55)
senki nem vitázik,csak mindenki elmondta a véleményét.tőlem távol álljon a grafika b-uziság,gamernek sem nevezném magam,egyszerűen csak ha megnézed a multiplatform játékokat,akkor xboxon jobb az összkép.sok helyen láthatatlan a különbség,van ahol nincs is,de van amikor szembeötlő.nekem mind1,a PS-as is megfelelne,de mivel az volt a kérdés,hogy miben jobb a box,leírtam rá a szimpla tényeket.
Ha az xbox-ot monitorra akarom rákötni akkor melyik a legjobb? a VGA a DVI vagy a HDMI kábel? (tehát melyik adja a legjobb képet).
és a hangot azt, hogy lehetne megoldani, hogy legyen az is?
#684745 Seashine 2012. február. 25. 23:55
Seashine
#684736 :: Auchen (2012. február. 25. 23:22)
Most azon a lepkefingnyi különbségen vitáztok? Box-on egy hajszálnyival szebbek a textúrák, PS-en meg a szín kontraszt a szebb, nekem az utóbbi a fontosabb, de gondolom a grafika buziknak jobban számít az első . Az extra tartalom meg szubjektív, a PS3-as Assassin's Creed Revelations-höz csomagolták hozzá az első részt ajándékba nem a Box-oshoz, ezzel szemben minden szaros CoD DLC elöbb jön az utóbbira mint a többi platformra.
senki nem vitázik,csak mindenki elmondta a véleményét.tőlem távol álljon a grafika b-uziság,gamernek sem nevezném magam,egyszerűen csak ha megnézed a multiplatform játékokat,akkor xboxon jobb az összkép.sok helyen láthatatlan a különbség,van ahol nincs is,de van amikor szembeötlő.nekem mind1,a PS-as is megfelelne,de mivel az volt a kérdés,hogy miben jobb a box,leírtam rá a szimpla tényeket.
#684736 Auchen 2012. február. 25. 23:22
Auchen
Most azon a lepkefingnyi különbségen vitáztok?

Box-on egy hajszálnyival szebbek a textúrák, PS-en meg a szín kontraszt a szebb, nekem az utóbbi a fontosabb, de gondolom a grafika buziknak jobban számít az első . Az extra tartalom meg szubjektív, a PS3-as Assassin's Creed Revelations-höz csomagolták hozzá az első részt ajándékba nem a Box-oshoz, ezzel szemben minden szaros CoD DLC elöbb jön az utóbbira mint a többi platformra.