Kérjük jelentkezz be!

Xbox, Xbox 360, Xbox One

A Microsoft konzoljai
#700616 HakunaMatata 2012. június. 08. 19:43
HakunaMatata
#700615 :: HakunaMatata (2012. június. 08. 19:41)
Chocho írta: Limbo? Vagy az van PS-en?
PC-n van. Ps-re asszem valamikor nyáron jön.
HakunaMatata írta:


Chocho írta:
Limbo? Vagy az van PS-en? PC-n van. Ps-re asszem valamikor nyáron jön.
Nem, múlt nyáron jött ki PS-re
#700615 HakunaMatata 2012. június. 08. 19:41
HakunaMatata
#700614 :: Chocho (2012. június. 08. 19:40)
Limbo? Vagy az van PS-en?
Chocho írta:

Limbo? Vagy az van PS-en?
PC-n van. Ps-re asszem valamikor nyáron jön.
#700614 Chocho 2012. június. 08. 19:40
Chocho
#700613 :: HakunaMatata (2012. június. 08. 19:34)
freeeman írta: Mondjatok jó exkluzívokat.
Fable 2 (valakinek bejön, valakinek nem) Forza 3/4 Halo címek XBLA Arcade játékok: Trials HD, Trials Evolution, Fez, The Diswasher Vampire Smile, The Dishwasher Dead Samurai.
Limbo? Vagy az van PS-en?
Gaming is believing.
#699572 kacsurka 2012. június. 01. 22:19
kacsurka
#699509 :: Chocho (2012. június. 01. 18:22)
Nem akarlak kiábrándítani, de szerintem Moebius csak ironizált és nem érdekelte ténylegesen, hogy mit éreztél. Én mindenesetre nem adnám el az enyémet sosem. Ha már beruháztam rá, hát maradjon is az enyém, ki tudja, évekkel később még kellemes nosztalgia lehet pár játék újbóli kipróbálása.
Chocho írta:

Én mindenesetre nem adnám el az enyémet sosem. Ha már beruháztam rá, hát maradjon is az enyém, ki tudja, évekkel később még kellemes nosztalgia lehet pár játék újbóli kipróbálása.


Én se adnék el semmi ilyen cuccot, egy rész érzelmi okokból(), másrészt meg nem bírnám ki, hogy sokat bukok vele anyagilag. Egyik ismerősöm eladott egy 1 gigás MP3-at 800 Ft-ért. Ez két okból is hülyeség, mert 800-ból mit veszel? 3 gombóc fagyit édes tölcsérben. Inkább porosodjon a szekrényben hátha jó lesz még valamire.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#699547 betolyuk 2012. június. 01. 19:54
betolyuk
#699546 :: HakunaMatata (2012. június. 01. 19:47)
Az XBLA Arcade Compilation miafenén (amit alapon adtak az Arcade konzolokhoz) van egy Feeding Frenzy nevű játék, amit sehogy sem tudok elindítani. Azt írja ki, hogy váltsak PAL 50 módból PAL 60-ra, ami hülyeség, ugyanis a konzol HDMI/DVI kábelen keresztül van kötve egy 1080p-s monitorhoz, tehát alapból 60Hz-esnek kell lennie. Mikor átállítom egy másik felbontásra, a dashboard azt írja, hogy nem is támogatja a PAL 50-et. Másrészt pedig nincs a PAL 50/60 váltására lehetőség a beállításoknál. Ebből valószinűleg az lesz , hogy teszek rá, és nem játszik unokaöcsém azzal a játékkal.
Chocho írta:

Én mindenesetre nem adnám el az enyémet sosem. Ha már beruháztam rá, hát maradjon is az enyém, ki tudja, évekkel később még kellemes nosztalgia lehet pár játék újbóli kipróbálása.



Ezzel én is így vagyok. Igaz hogy nem nagy a kollekcióm, de próbáltam minél jobb játékokat venni rá.
na most megint más kérdés ha valakinek anyagi körülmények miatt kell megválnia...
( amúgy szerintem füstöl a gépházam )
A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van.
#699546 HakunaMatata 2012. június. 01. 19:47
HakunaMatata
Az XBLA Arcade Compilation miafenén (amit alapon adtak az Arcade konzolokhoz) van egy Feeding Frenzy nevű játék, amit sehogy sem tudok elindítani. Azt írja ki, hogy váltsak PAL 50 módból PAL 60-ra, ami hülyeség, ugyanis a konzol HDMI/DVI kábelen keresztül van kötve egy 1080p-s monitorhoz, tehát alapból 60Hz-esnek kell lennie.
Mikor átállítom egy másik felbontásra, a dashboard azt írja, hogy nem is támogatja a PAL 50-et. Másrészt pedig nincs a PAL 50/60 váltására lehetőség a beállításoknál.

Ebből valószinűleg az lesz , hogy teszek rá, és nem játszik unokaöcsém azzal a játékkal.
#699509 Chocho 2012. június. 01. 18:22
Chocho
#699504 :: töfi (2012. június. 01. 17:52)
Arra még nem válaszoltam hogy milyen érzés volt a konzolomtól megválni. Hát mit mondjak fájt egy kicsit a szívem.Bár már nem játszottam,de jó érzés volt ránézni a boxomra ami a TV-m alatt volt. Most már nincs ott... De racionálisan kellett döntenem,és mivel nagyon nagy szükségem van azokra a forintokra amiket kapok érte,az eladása mellett döntöttem!
Nem akarlak kiábrándítani, de szerintem Moebius csak ironizált és nem érdekelte ténylegesen, hogy mit éreztél.

Én mindenesetre nem adnám el az enyémet sosem. Ha már beruháztam rá, hát maradjon is az enyém, ki tudja, évekkel később még kellemes nosztalgia lehet pár játék újbóli kipróbálása.
Gaming is believing.
#699504 töfi 2012. június. 01. 17:52
töfi
Arra még nem válaszoltam hogy milyen érzés volt a konzolomtól megválni.
Hát mit mondjak fájt egy kicsit a szívem.Bár már nem játszottam,de jó érzés volt ránézni a boxomra ami a TV-m alatt volt.
Most már nincs ott... De racionálisan kellett döntenem,és mivel nagyon nagy szükségem van azokra a forintokra amiket kapok érte,az eladása mellett döntöttem!
#699496 töfi 2012. június. 01. 16:51
töfi
Moebius: 11 db eredeti játékom volt X-box 360-on.Igyekeztem csak konzol exklúziv címeket összeválogatni.Nagy élmény volt játszani az akkor még csak konzolokon next gen Fifa 08-al,és a PC-re még ki nem adott NBA 2K7-el.Mindig is a sportjátékok voltak a kedvenceim.
Megvolt még a Fifa 11 és az NBA 2 K10 de szerintem azok nem voltak olyan jók mint a régebbi részek.
Autós játékokból nagyon tetszett a Forza 2 és a Project Gotham Racing 4.Rengeteget játszottam velük.
Ami a sportjátékokon kívül a legnagyobb játékélményt nyújtotta nekem X-box 360-on,az a Halo3 és a Halo Reach
Szerintem ez a 2 Fps a mai napig a legjobb játék a műfajban
Emellett nagyon lenyűgözött a Final Fantasy XIII Grafikája dízánja és a története,viszont az nem tetszett benne hogy monoton volt,mindig menni csak egy irányban lehetett menni és le kellet küzdeni az ellenfeleket.Ezért ezt a játékot kb12-14. óra játékidő után abbahagytam.
A történet végére kíváncsi voltam,ezt megnéztem egy videomegosztó portálon.Valaki összeválogatta az összes cutscenet,és abból egy kis angol tudással meg lehetett érteni a sztorit.Meg valahol elolvastam magyarul is.
Emellett meg volt még a Fight Night Round 3,ami nem igazán jött be ezért keveset játszottam vele.
És hogy írjak a 11. eredeti játékomról megvolt még a Skate 3 is.Sokat szórakoztam vele,szerintem egy nagyon jól sikerült program.Csak a feladatok nehézségi szintjét találtam kicsit soknak.
Ezek voltak a játékaim boxon.Mind eredeti volt.A Konzolomhoz amit eladtam ahhoz amikor megvettem kaptam egy Final Fantasy XIII-at ajándékba,a többit mind úgy vettem.
Tavaly karácsony körül vettem meg a Halo Reach-et és remekül szórakoztam vele.Szerintem jobb mint a harmadik rész.
Szóval a Halo Reach volt az utolsó játékom amit végigjátszottam boxon. 5 hónapja nem játszok.
31 éves vagyok és már úgy érzem hogy már komolyabb dolgokkal kell töltenem az időmet mint a videojátékok.
Egészségügyi termékek forgalmazásával kezdtem el foglalkozni,és ebből szeretnék megélni!
Ez nem jelenti azt hogy többet soha sem játszom majd.A Jó öreg PC-m megmaradt,és idén nagyon várom az új Tomb Raidert!
A GURUT meg továbbra is veszem,annak ellenére hogy nem játszom,mert remek kikapcsolódás olvasni ezt a magazint!
Röviden ennyi Moebius.Most hogy nem játszom,egy kicsit többet hallgatok zenét,de semmi különösebb változás nem történt.
#699469 Slaughteratthebrisz 2012. június. 01. 15:25
Slaughteratthebrisz
ÓÓÓ 20 ezerért nekem is kellett volna...
#699456 Moebius 2012. június. 01. 13:41
Moebius
#699455 :: töfi (2012. június. 01. 13:19)
40000Ft ért! Arcade volt Jasper alaplapos 2 gamepaddel Hdmi kábellel 512 MB memoriakártyával és 11 eredeti játékkal. És volt egy akksi és töltő az egyik gamepadhez.Ez a második x-boxom volt,az első tönkrement másfél év után,az még nem volt Jasper alaplapos. Ezt 2010 nyarán vettem de 3-4 játékkal játszottam csak rajt.Úgy hirdettem meg hogy alig használt,de ez igaz is! 20K ért adtam a konzolt a 11 eredeti játék darabjáért felszámoltam 2000 Ft-ot és egy játékot ingyen adtam.Így jött ki a 40 ezer forintos ár!
Esetleg tudnál egy kis leírást adni, hogy mikkel játszottál a boxodon anno és hogy mit is éreztél, amikor ezekkel a játékokat toltad. Illetve, hogy most mit érzel, hogy meg kellett tőle válnod. Szerintem ez sok embert érdekelne.
#699455 töfi 2012. június. 01. 13:19
töfi
40000Ft ért! Arcade volt Jasper alaplapos 2 gamepaddel Hdmi kábellel 512 MB memoriakártyával és 11 eredeti játékkal.
És volt egy akksi és töltő az egyik gamepadhez.Ez a második x-boxom volt,az első tönkrement másfél év után,az még nem volt Jasper alaplapos. Ezt 2010 nyarán vettem de 3-4 játékkal játszottam csak rajt.Úgy hirdettem meg hogy alig használt,de ez igaz is!
20K ért adtam a konzolt a 11 eredeti játék darabjáért felszámoltam 2000 Ft-ot és egy játékot ingyen adtam.Így jött ki a 40 ezer forintos ár!
#699454 Seashine 2012. június. 01. 13:04
Seashine
#699433 :: töfi (2012. június. 01. 06:39)
Sziasztok! Sikerült eladnom az X-box 360-amat.Ma veszek végső búcsút tőle,és küldöm postai csomagként a vevőnek. Azért adtam el mert már ritkán játszottam,és ezenkívül szükségem van mostanában minden forintra fontos célok miatt,
mennyiért adtad el?
#699452 Chocho 2012. június. 01. 12:14
Chocho
#699433 :: töfi (2012. június. 01. 06:39)
Sziasztok! Sikerült eladnom az X-box 360-amat.Ma veszek végső búcsút tőle,és küldöm postai csomagként a vevőnek. Azért adtam el mert már ritkán játszottam,és ezenkívül szükségem van mostanában minden forintra fontos célok miatt,
töfi írta:

Sziasztok! Sikerült eladnom az X-box 360-amat.Ma veszek végső búcsút tőle,és küldöm postai csomagként a vevőnek.
Azért adtam el mert már ritkán játszottam,és ezenkívül szükségem van mostanában minden forintra fontos célok miatt,


Ööö... és?
Gaming is believing.
#699433 töfi 2012. június. 01. 06:39
töfi
Sziasztok! Sikerült eladnom az X-box 360-amat.Ma veszek végső búcsút tőle,és küldöm postai csomagként a vevőnek.
Azért adtam el mert már ritkán játszottam,és ezenkívül szükségem van mostanában minden forintra fontos célok miatt,
#697477 adocsokkente 2012. május. 18. 10:47
adocsokkente
Sziasztok!

Kérlek benneteket, segítsetek! Elővettem ismét a polcról (fél éve vettem meg, eddig nem volt vele gond) az új Mortal Kombatet, de amikor berakom a lejátszóba és eljutok a főmenüig, a játék kb. 5 másodperc után kifagy, a kontrollerre nem reagál a konzol, csak kivenni tudom a lemezt, illetve kikapcsolni a gépet... Néhány napja Forza 3-aztam, az prímán futott. Van valami tippetek, hogy mitől viseledik így a Mortal?

Segítségeteket előre is köszönöm!
#697427 szkot 2012. május. 17. 20:59
szkot
Benyaltam egy olyat, hogy Status Code 397F-0000-D080-0200-8007-274C, kb abban mutatkozik, hogy a játékokhoz nem tudom levenni a frissítéseket, valamint az egész rendszer csigalassú, ha be vagyok jelentkezve Xbox Liveba. Elvileg a legutolsó dashboard frissítéshez járt ez a kis ajándék, másnak is volt hozzá szerencséje innen?
#694877 szkot 2012. május. 01. 13:55
szkot
Az utóbbi néhány hétben eléggé belassult az alig másfél éves xboxom. Indítás után kb 6-7 perc mire megjelenik a dashboard, és a játékok is eléggé lomha tempóban akarnak elindulni. Ez mitől lehet, kezdjek el félni?