A cím egy kicsit félreérthető, hiszen nem aerobikórát tartunk. Három nagy focisztár, egy piszok jó játék, és egy 11 MB terjedelmű videó gondoskodik most a szórakozásról.
Mindannyian várjuk, sokunk számolja a napokat, de a lényeg persze minden éven ugyanaz: az ősz meghozza a hideget, de vele együtt érkezik rendre mindig egy minőségi FIFA-rész is. Sajnos ezúttal is elmarad a forradalmi grafika, hiszen míg az Xbox 360 tulajok egy igencsak pofás játékot kapnak a pénzükért, addig a PC-seknek továbbra is egy PS2-átirattal kell majd megelégedniük. Természetesen a hangulat továbbra is kárpótol minket, ahogy a csodás labdajáték is megér egy misét, de azért egynéhány "next-gen" videó után az ember kelletlenül is felsóhajt azért az áhított változatért.
Nem áll módomban felpörgetni az idő kerekét, hogy gyorsabban jussunk el szeptember utolsó napjaihoz, helyette azonban boldogítalak titeket egy friss videóval a játékból, mely a cselezgetésekre összpontosít. Három nagy sztár mozdulatait - Klose, Ribery, Ronaldinho - tekinthetjük végig a pályán, melyből többek között kiderül, hogy a labdajáték sokkal jobban kibontakozik majd a következő részben - tehát a FIFA 08-ban.
A szerkesztőségi anyagok vírusellenőrzését az ESET programcsomagokkal végezzük, amelyet a szoftver magyarországi forgalmazója, a Sicontact Kft. biztosít számunkra.
Hirdetés