Hitman: Absolution -- Hány életet ér, hogy megóvj egyet?

A címben feltett, nehezen megemészthető, morális kérdés a 47-es ügynököt is próbatételek elé állítja a Hitman: Absolutionben, ám a játék új videója alapján úgy tűnik, megleli a választ. Kötelező anyag! <br />

Új trailert kapott a novemberben megjelenő Hitman: Absolution, mely a sorozat eddigi legjobb részének ígérkezik. A sztori szerint a kopasz, kiégett bérgyilkosnak egy fiatal lány életét kell megvédenie, minden áron. Hogy miért akarja a fél alvilág holtan látni az árvaházban nevelkedő szerencsétlent, nem tudjuk, de az biztos, hogy ha 47-es nem siet a segítségére, kutyaeledelként végzi.

Még szerencse, hogy antihősünk megbízója utolsó kívánságaként rábólint a megbízásra, ami azonban fontos morális kérdést vet fel: hány ember megölését éri meg egyetlen egy másik megóvása? A videó nagyon látványos, reméljük, a program is képes lesz megfelelni a magas elvárásoknak.