Halász Samu, miután kirúgták cégétől, a házát pedig elorozta a lakásmaffia, beköltözött az Arany Alkony hajléktalanszállóra, és szögre akasztotta híres senki nem látja, ahogy zölden világít a sötétben kartávolságnyira sapkáját.
Már majdnem elfelejtette, ki is ő valójában, amikor pár hajléktalan társa az egyik éjszaka meglepte, és elrabolta kedvenc munkaeszközét. Ezt még a megtépázott becsületű Halász Samu sem hagyhatta, ezért frissen növesztett és alig öt hónapja mosott szakállában, szakadt rongyaiban nyakába vette a várost, hogy megtalálja az elkövetőket. Na jó, a Conviction sztorija valójában minden bizonnyal nem ez lesz, de a képek és koncepciók alapján szinte adta magát a szituációs komédia. Nem fogunk kacagni azonban akkor, ha Samu bácsi lángoló szemekkel ránk zuhan a plafonról, hogy közölje: késni fog a legújabb szám szerint ötvenedik? - Splinter Cell játék, a Conviction, legkorábban valamikor 2008 januárja és márciusa között találkozhatunk Samuval.
Az okokkal sem ő, sem a kiadó nem traktált minket, legyen elég annyi, hogy minden bizonnyal az igen korrekt Ubisoft pénzügyi mutatók miatt történhetett a hirtelen halasztás 2006 negyedik pénzügyi negyedévének végében ugyan is igen jól álltak a fejlesztőként is munkálkodó brigád adatai, így valószínűsíthető, hogy a karácsonyi szezonra datált Assasin's Creed mellé nem érzik szükségesnek egy meglehetősen szűk piacon az új generációs konzolok, valamint a gamer PC-k két tripla A kategóriás (prémium) szoftver kiadását. Csak nehogy valami gond legyen látatlanban is sokunk kedvenc orgyilkosával, mert bizony csúnya lenne, ha a fa alá se mindenki csövesét, se mindenki kis drogos asszaszinját sem rakhatnánk be.
A szerkesztőségi anyagok vírusellenőrzését az ESET programcsomagokkal végezzük, amelyet a szoftver magyarországi forgalmazója, a Sicontact Kft. biztosít számunkra.
Hirdetés