Három ember már Counter-Strike 2 csapatnak számít?

A Passion UA-ben nem, de a BC.Game-ben megtalálta a számítását Senzu?

A mai napig nem tudni, hogy miért került ki a The MongolZból Senzu. Pedig a mongol Counter-Strike nagy reménysége tavaly ilyenkor még a BLAST.tv Austin Major döntőjébe is berepítette a csapatát. Sőt, az ő hátán megnyertek egy Esports World Cupot is, ami szaúdiak ide, olajpénz oda, a világ legjobb CS2-es felállásáit tartalmazta, bitang kemény mezőny volt. De mindez most már mindegy is, hiszen kivásárolta a BC.Game az ottani szerződéséből a játékost fél évvel azután, hogy a mongol kispadról a nemzetközi vizekre evezett. Senzu először a Passion UA-ben fordult meg, ahol ukrántól az argentínig mindenféle nemzetiség reprezentálta magát. Ezt követően érkezett kölcsönbe s1mple és electroNic mellé a BC.Game-be, ahol most valamiért annak ellenére is maradni fog, hogy nincs ki még a létszám sem, meghívásokat pedig tuti nem kapnak sehová:

Borítókép: PGL Esports