Trófea helyett a rendőrséggel szórakozott a Vitality szombat este

A sztori főszereplője a Vitality egyik játékosa, ropz és egy Porsche. Nem hajtottak gyorsan, de a bírságot így sem úszták meg.

Maradjunk annyiban, hogy a vasárnap véget ért IEM Köln 2026 CS2 Major finoman szólva sem úgy zajlott, ahogy azt a Vitality várta. Nem elég, hogy nem sikerült megnyerniük a versenyt, de meglehetősen hamar búcsúztak attól, sőt, szombat este egyik játékosuknak még a rendőrséggel is meggyűlt a baja.

Na nem kell azért mindjárt a legrosszabbra gondolni, ropz egyetlen bűne az volt, hogy túl hangos kocsija van.