Újrajátszották a Titanicot a CS2 LAN-on: IceBerg kiütötte az edzőjét

Jéghegynek ütközött az edző. Vagyishát, inkább a jéghegy ütközött az edzőnek.

Szó szerint kiütéssel végződött a Super DraculaN egyik CS2 mérkőzése. Az Echo játékosa, IceBerg, annyira megörült, hogy bejutottak a FOKUS ellen a rájátszásba, hogy konkrétan kiütötte Rejint és eltörte az orrát, amikor felugrott a székéből. Szerencsére a mindezt elszenvedő edző a törött orr ellenére is viccesen fogta fel a történteket a holnapi elődöntő előtt. Sőt, az incidenst követően nyertek még egy meccset a srácok, így sikerült elérniük azt, hogy átugorhatták a negyeddöntőket. Az igazán furcsa az egészben pedig az, hogy még csak nem is először történt hasonló a Counter-Strike történetében, tudunk legalább egy másik hasonló esetről 2022-ből. Szóval ha érdekel az orrtörések története vagy csak azt szeretnéd felgöngyölíteni, hogy hogyan jön be ebbe a képbe még egy magyar játékos is, sl3nd, akkor az alábbi cikk minden kérdésedet megválaszolja:

Borítókép: Valve