Másfél millió játékos már beszállt, de a Gray Zone Warfare még csak most melegít be

Újabb nagy mérföldkőhöz ért a Gray Zone Warfare, amit új frissítésekkel és steames akciókkal ünnepelnek a fejlesztők.

Miközben számos túlélő- és extraction shooter néhány hónap után eltűnik a süllyesztőben, a Gray Zone Warfare továbbra is stabilan építi a saját közösségét. A Madfinger Games taktikai lövöldéje már átlépte az 1,5 milliós eladási határt, ami különösen figyelemre méltó egy még mindig fejlesztés alatt álló játék esetében. A stúdió ráadásul nem lépett a fékre egy picit sem: új frissítések, új tartalmak és hosszú távú tervek érkeznek a következő időszakban is.

A történet érdekessége, hogy a Gray Zone Warfare nem egy sokmillió dolláros marketingkampánnyal tűnt fel a láthatáron, hanem folyamatosan próbálja bővíteni és megtartani a játékosbázisát. Az idei nagyobb frissítések például látványos aktivitásnövekedést hoztak, ami arra utal, hogy a projekt még korántsem érte el a plafonját. 

Most pedig itt a legújabb nagy update, ami ezúttal a PvP harcokat rázza gatyába.