Nyomozónak álltak a játékosok, mindenki a GTA 6 gameplay videók után kutat

Előrendelést igen, gameplayt még mindig nem kaptunk a GTA 6-hoz és sokan máris az ördögöt festik a falra.

A GTA 6 minden új képkockáját nagyítóval vizsgálja a közösség, és most ismét egy érdekes elmélet kapott szárnyra. Egyes rajongók szerint a Rockstar eddig tudatosan kerüli a gameplay videók publikálását, mert biztosan valami baj van a játékkal.

Bár sosem árt óvatosnak lenni, valószínűleg semmi rejtegetnivalója nincs a Rockstarnak, egyszerűen csak úgy intézik a dolgaikat, ahogy ők azt megtehetik. Ez persze furcsa, hiszen kevés olyan fejlesztőcsapat és játék van, ami annyira különc lehet, mint a Rockstar Games és a GTA 6.