A csapból is a Grand Theft Auto 6 folyik, amióta hivatalosan is elindultak a november 19-én érkező játék előrendelései, a PlayStation 5-ös és Xbox Series X/S-es tábor pedig egy egészen pofás kis bónuszcsomaggal gazdagodhat, ha a megjelenés előtt megválik attól a borsos ártól, ami Magyarországon még magasabb, mint szinte bárhol máshol. A digitális előrendelők a Vintage Vice City kozmetikai pakk mellett ugyanis egy egyhónapos GTA+ előfizetést is kapnak. A kód egyenesen az e-mail fiókodban fog landolni, és bár eladni vagy elajándékozni nem tudod, hiszen kőkeményen az előrendelői fiókhoz kötik, egészen 2027. március 31-ig bármikor beválthatod majd.
Azonban van a dologban egy hatalmas csavar, amivel a Rockstar egyértelműen a feledékeny játékosok pénztárcájára pályázik. Az aktiválást követően ugyanis a GTA+ automatikusan megújuló fizetésre áll át. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy ha az egyhónapos próbaidőszak végén elfelejted lemondani a szolgáltatást, a rendszer magától levonja a havi 7,99 eurós díjat.
Maga a GTA+ egyébként nem egy rossz dolog, hiszen egy rakás extra cuccot, ingyen verdákat és ruhákat ad a GTA Online-ban, ráadásul olyan klasszikusokhoz is ingyenes hozzáférést biztosít, mint a Bully vagy a Red Dead Redemption, de mégis, a legtöbb játékos számára közel sem kötelező, mint minden hónapban megújuló ajánlat. Amikor tehát eljön az év végén ennek az ideje ne felejtsd el lemondani a GTA+ előfizetést, ha nem szeretnél minden hónapban váratlan kiadások miatt bosszankodni! Ne te legyél az a játékos, akin a Rockstar bevasalja ezt a sunyi kis trükköt!
Borítókép forrása: Rockstar Games