Most fillérekért szerezhetitek be a világ legjobb akciójátékait

Szeptember elejéig mindhárom Max Payne az eredeti ár töredékéért vásárolható meg Steamen, így ha kimaradt a széria, most érdemes bedobnotok a kosárba.

Ezen a GTA 6 szivárgásokban gazdag hosszúhétvégén is érdemes lehet ellátogatni Steamre, hiszen a fantasztikus SEGA akciók mellett a Max Payne trilógia is óriási kedvezménnyel kerülhet a könyvtáratokba. A látványos időlassítás miatt instant klasszikussá vált első rész mindössze 3,49 euróba (~ 1270 forint) kerül a Valve áruházában, míg a még nagyobb sikert aratott Max Payne 2: The Fall of Max Payne csupán 2,49 eurót (~ 905 forint) kóstál 9,99 euró helyett.

A valódi sztár viszont még így is a 2012-ben bezárt Rockstar Vancouver (Bully) fejlesztette Max Payne 3, amiért csak 5,99 eurót (~ 2180 forint) kell otthagyni a kasszánál. Bár a remekül öregedő TPS-t rengeteg rajongó kritizálta anno a merőben más atmoszféra és helyszín miatt, mostanra éppúgy szeretik az emberek, mint a Remedy Entertainment formabontó lövöldéit, így ennyi pénzért szinte ajándéknak számít.

Ami a széria jövőjét illeti, az épp a Control Resonant megjelenésére készülő Remedy már gőzerővel dolgozik a Max Payne 1 & 2 Remake-en, ám egyelőre nem tudni, mikor lát napvilágot a felújítás. Annyi biztos, hogy a Northlight motor alatt még jobban mutatnak majd a lassítva leadott fejlövések, szóval van miért vágnunk a centit. Szerencsére az eredeti alkotások sem sokat veszítettek a régi fényükből, így ha kimaradt az életetekből a címadó zsaru cseppet sem vidám története, itt a tökéletes alkalom a pótlásra. Ha érdekel a szeptember 3-ig tartó ajánlat, ERRE tessék.

Borítókép forrása: Steam