Ha van Resident Evil-játék, amelynek a remake-jét a rajongók évek óta szinte könyörögve várják, az a Code: Veronica. Most pedig végre megmozdult valami a jó irányba. A jól ismert bennfentes, Dusk Golem szerint a a következő remake nem más lesz, mint a Resident Evil Code: Veronica Remake. Továbbá, ha minden jól megy, akkor már jövő év elején megkaphatjuk a játékot. Szóval ha ez igaz, akkor a Capcom egy igazi jubileumi nagyágyút tartogat a sorozat 30. évfordulójára. A szivárogtató korábban már megerősítette, hogy a játék hivatalos bejelentése 2026-ban várható, most pedig további részleteket is megosztott a projektről. A játék felújításának állítólag már 2022 második felében nekiláttak, vagyis tényleg jócskán dolgoztak vele a fejlesztők. Amit pedig nem szabad elfelejteni, hogy a Veronica jelenleg gyakorlatilag elérhetetlen a modern konzolokon, miközben a rajongók szemében ez a rész az egyik legfontosabb láncszem a szériában.
Címkék
Esport1 Hírek
Ajánló
-
Akinek a Plus kevés és az Ultra sok, az is talál magának Samsung telefont 2027-ben
-
Kiszúrtak valamit A leleplezés napjában, és ennek Magyarországhoz van köze
-
Hardcore mazochizmus vagy modern kényelem? Te döntöd el, hogyan játszod a Thief remastert
-
Tim Burton legalulértékeltebb filmje felnőtt változatot kap... és animációs lesz
-
Már 10 millió felett jár az idei év egyik legnagyobb meglepetés-játéka
-
Lesz Pindúr Pandúrok-film, de nem úgy
-
Tűzifát hasogatnál, de 40 fok van? Ebben a böngészős játékban megteheted!
-
TikTok-hoz hasonló in-game applikáció is helyet kap az új GTA-ban
-
A múmialány hamarosan bekopog az HBO Maxra is
-
28 év után végre megoldódott a Resident Evil egyik legnagyobb rejtélye
Legfrissebb játékmegjelenések
Minden jog fenntartva © 2026