Mozgásban a The Surge

Egy pre-alfa gameplay-videó került ki a netre a Lords of the Fallen fejlesztőinek műhelyében készülő RPG-ről, a The Surge-ről.

A The Surge egy olyan disztópikus világban játszódik, ahol a Föld törékeny klímáját óriásvállalatok robothadserege őriz, miközben az emberek szépen, lassan elveszítik emberi mivoltukat és groteszk gépszörnyekké válnak. Bizarr és baromira lehangoló jövőkép, az fix, de igencsak egyedi megközelítés a sok atomháború után maradt romok és zombiapokalipszis között.

Eddig viszont még nem láthattuk a Deck 13 legújabb játékát mozgásban, ám most ez nap is eljött. A fejlesztés korai szakaszában járó The Surge-ről kiadott gameplay-videó természetesen távolról sem tükrözi a végleges produktumot, de a látványról és arról, hogy milyen lesz az „exo-anzugban” harcolni, tökéletes képet kaphatunk.