Ha eddig nem voltál biztos abban, hogy elindul-e a gépeden a Street Fighter IV, akkor neked találták ki a játék teljesítménymérőjét, amivel kiderül az igazság.
Megállíthatatlanul közelít a Street Fighter IV PC-s megjelenése, hiszen jövő hónapban már a kezünkben tarthatjuk az áhított korongot, sőt ha pénztárcánk engedi és nem riadunk vissza az online vásárlástól, egy speciális játékvezérlővel felszerelt verzió is a miénk lehet potom 60 dollárért, ám ha ezt sokallnánk, a szimpla kiadás csak 40 dollárt kóstál, de akármennyibe is kerüljön a játék, érdemes megbizonyosodni arról, hogy elég jó-e gépünk hozzá, hiszen nincs annál rosszabb, mint kipengetni a sok pénzt csak azért, hogy otthon kiderüljön, meg sem mozdul az adott program. Szerencsére a Capcom gondolt az óvatos játékosokra, és ma kiadták a Street Fighter IV teljesítménymérő programját (egy demó azért jobb lett volna), ami egy számszerű értékekké konvertálja gépünk teljesítményét, majd ad egy betűjelet annak függvényében, hogyan teljesített.
A szerkesztőségi anyagok vírusellenőrzését az ESET programcsomagokkal végezzük, amelyet a szoftver magyarországi forgalmazója, a Sicontact Kft. biztosít számunkra.
Hirdetés