EverQuest II: Echoes of Faydwer béta
Már nem kell sokat várni azoknak, kik kiszeretnék próbálni az EverQuest II: Echoes of Faydwer című MMORPG játékot. A népszerű EverQuest II sokadik kiegészítője béta fázisba ért...
Már nem kell sokat várni azoknak, kik kiszeretnék próbálni az EverQuest II: Echoes of Faydwer című MMORPG játékot. A népszerű EverQuest II sokadik kiegészítője béta fázisba ért...
Úgy tűnik, hamarabb megkapjuk az első Faces of War patchünket, mint hittük volna! Nemrég jelent meg a játék, de máris készülget az első javítás.
A Freegamer fejlesztőgárdája egy igen egyedi játékkal rukkolt elő, melynek demóváltozatát most ti is kipróbálhatjátok.
Ahogy azt a Sproing Entertainment hivatalos honlapján is láthatjuk, eddig fejlesztés alatt álló játékuk, az Undercover: Operation Wintersun elérte az aranylemez státuszt, így egy boldog sofőr kíséretében el is indult a sokszorosító üzem irányába.
Ki hitte volna hogy épp a mai nap debütál a sokak által várt Call of Juarez szeretett kontinensünkön? Pedig így van, a vadnyugati FPS készen várja az akciójátékok szerelmeseit...
Sokáig vártuk a 3DRealms üdvöskéjét, húzták-halogatták, de végül csak megjelent. Ami ennél is fontosabb, sikeres lett! Nos, a fejlesztőgárda nem felejti el a sok-sok rajongót. Mi sem bizonyítja ezt jobban annál, mint az, hogy hamarosan ingyenes extrákat kapunk a játékhoz.
Kane-t remélem senkinek nem kell bemutatni, de ha valaki lemaradt volna a C&C eredeti történetét fejtegető játékokról, ő a NOD terrorista szervezet feje. Az ellentétes oldalon álló GDI pedig mindent megtesz, hogy megakadályozza galád terveit.
Novemberben jelenik meg a DeepSilver gondozásában a Warhammer univerzum számítógépes játékadaptációja, melyben különböző fajok irtják egymást a hatalomért.
Egy igen titkos cég, titkos sorsolásán, ennél még titkosabb fanatikusai a játéknak betekintést nyerhettek szeretett játékuk új részének grafikai teljesítményébe.
A Cauldron és az Activision kezet ráztak egy új, polgárháborús játék létrejöttének érdekében, mely a History Channel: Civil War címet viseli! Egyelőre nem sok dolgot lehet tudni róla, ám az bizonyos, hogy végre újfajta színterek válnak elérhetővé.
A Company of Heroes minden jel szerint jó eséllyel pályázhat az év stratégiai játék címre! A Relic Entertainment által fejlesztett játék hihetetlenül változatos lett, bár sokan húzzák a szájukat a kor miatt. Mindenesetre piros pont jár a fejlesztőgárdának az első javítás miatt!
Eddig a Microsoft előtt senki sem próbálkozott meg új játékkonzolnak csaknem egy időben történő világpremierével. A Nintendo azonban nem hagyja cserben európai rajongóit sem, a korábban Revolution néven futó konzolja még idén decemberben elérhető lesz az Ókontinensen is.
A KievGames által fejlesztett Silverfall immár nem csak Európában hódíthat, hiszen az Atari eljuttatja a játékot a tengerentúlra is! A kérdés csupán az, hogy megéri-e nekik?
Még mindig életben van a Novitas kiadó cég 3D lövöldözős játéka, a Gunship Apocalypse. Jó ideje nem hallhatunk róla, ámde ezúttal a mai napon megjelenő friss kép visszaadhatja reményünket, talán még játszhatunk is vele valamikor.
Habár október 23-a még messze van, de talán rövidebb lesz azzal, hogy kiadásra került a Heroes of Annihilated Empires demó változata. A kedves fejlesztők betekintést adnak minden várakozónak ebbe az RTS/RPG játékba.
Bizonyára nagy sikerrel fogják vetíteni a mozik szerte a világon a Flyboys című eposzt, amely az első világháború légi csatáit dolgozza majd fel, valószínűleg dögös trükkökkel és minimális történettel. Ahogy az lenni szokott, játék is készül...
Ki ne emlékezne a Codname: Panzers-re? A magyar játékfejlesztők gyermeke, a Stormregion első számú húzócíme 2007-ben újabb felvonással bővül. Megváltozik a helyszín és a kiadó is, úgyhogy minden adott a földrengéshez.
Bármit is mondanak a Blizzardnál, a világ híroldalainak szerkesztői csüngenek a szavaikon. Nincs ez másképp most sem, amikor mindannyiunk kedvenc játékfejlesztője közölte, egy unalmas pillanatában bevásárol...
Mit eszik ma a STEAM, a Valve játékfejlesztő Half-life 2 készítői saját bejáratú internetes terjesztői hálózata? A kérdés már-már tényleg időszerű, ugyanis hetente jönnek az új csatlakozókról a hírek, lassan elmondhatjuk: STEAM az egész világ...
Ki ne olvasott volna már - akár csak itt a PGO-n is - hírt a Heroes of Might and Magic című játékról? A sokunk által imádott stratégiai játékhoz megjelent az első foltocska, amely nem csak hibákat javít, de teljesíti sokak álmát is.
Mi is jut eszébe az embernek, ha magyar fejlesztésű játékról hall? Optimális esetben az Imperium Galactica sorozat, kevésbé optimistában pedig "azok a tankos RTS"-ek. Ám most megremeg a föld, hiszen a honi brigád szerepjátékon dolgozik, Nemes István Káosz-regényei nyomán!
Rég láttunk olyan egyedi és hangulatos stratégiai játékot, mint a Paraworld - a demó után végre aranylemezre került a dínós RTS, amelyet, bár minden bizonnyal nem túl sokan vártatok, de talán érdemes lesz adni neki egy esélyt, hiszen a grafikája lélegzetelállító.
Bár a mostani hetek egyértelműen a Gothic harmadik részéről szólnak, azért érdemes megemlítenünk a játék legrettegettebb ellenfelét, az Elder Scrolls negyedik részét, az Obliviont. A programról mostanság olyan pletykák olvashatóak, hogy készül a küldetéslemez – de vajon mi lehet ebből az igazság?
Ezt is megéltük, kedves olvasóink, végre a német szerepjátékos reménység, a Gothic 3 készítői is hátradőltek székeikben, és átadták terméküket a sokszorosító üzemeknek: bizony, aranylemezre került a legendás szoftver!