Kérjük jelentkezz be!

300

"Madness? This is Sparta!" Egy film Frank Miller képregénye alapján.
#4705 NightBagoly 2006. október. 11. 15:54
NightBagoly
Fejezzük be az offolást plíz, lehet erről a filmről is eleget beszélni...
#4607 Seka 2006. október. 11. 14:26
Seka
Na! Csak tudok valamit! Figyelek törin, nahát!
#4557 -=Mura Közlegény=- 2006. október. 11. 12:30
-=Mura Közlegény=-
Seka:Ja de ez azEzzelm vagy ezen!(inkább ezzel)
#4556 -=Mura Közlegény=- 2006. október. 11. 12:26
-=Mura Közlegény=-
Seka:Nem tom vmi hosszabra emlékszek UIzámtech ről írok
#4432 NightBagoly 2006. október. 11. 01:01
NightBagoly
Mindenesetre történelmi hűséget ne várjatok - orkok az ellenfélnél? oszt'? - ez egy képregény adaptáció... és ne lepődjetek meg a lenge öltözéken, a képregényben fele ennyire sincsenek túlöltözve a szereplők
#4404 Seka 2006. október. 10. 22:24
Seka
Nem az "Ezzel, vagy ezen!" szállóigére(bocs, ha nem az) gondolsz? Azt én sem tudom latinul, Che megosztanád, ha tudod?

Ja nem latinul kérdezte Mura. Akkor meg én oldottam meg! De attól még elmondanád latinul?
#4369 -=Mura Közlegény=- 2006. október. 10. 21:42
-=Mura Közlegény=-
Che!Hogy van aza Spártai mondás ami ilyesmi:Inkább látják a fiaikat pajzson halottan mint legyőzötten"Vmi ilyesmi pls Mondel ha tudod ha meg nem derítsd ki
#4366 -=Mura Közlegény=- 2006. október. 10. 21:38
-=Mura Közlegény=-
Ez a film AZ ISTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!ALIG VÁROM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HŐSIES HARC ÉS NAGY HARCOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TTUUTTII SSIIKKEERR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#4183 Tenebra 2006. október. 10. 19:13
Tenebra
#4125 :: BreakDown (2006. október. 10. 18:42)
Nagyon nagy film lesz! Anno az első trailert vagy 10x megnéztem, utoljára talán Star Wars EPIII-nál tettem ilyet. Azóta ugye kijött a jobb minsőgű trailer, nah azt meg vagy 20x megnéztem! A zene, a vágás, meg az egész együtt valami nagyon brutál! Csak remélni tudom hogy maga a film is ott lesz a toppon, és nem csak a trailer gyönyörű összerakása és az odaillő zene miatt habzik a szám esténként! Szívem szerint azonnal kiraktam volna hírnek a guru oldalra, csak hát eszembe jutott hogy mi nem pont ezzel foglalkoznuk! Mondtam is magamban hogy ez ellen tenni kéne, legalább az ilyen "év filmje várományos" trailereket kihírezhetnénk... Mellesleg én még attól tartok hogy a történetet elcseszik. Szóval láttam hogy lesz itt minden, kicsit talán el is túlozzák majd a dolgot. Szóval voltak olyan fejek, amik nem egy történelmi ütközetbe illettek bele, persze tudom hogy ez képregény alapján lesz összerakva. Remélem hogy a film 90%-át a spártaiak története és a csata fogja kitenni, nem pedig "3D Orkfejű Abdul" nyívása... De nem tudom miért írok ilyen pesszimistán, hiszen úgy várom a filmet mint etióp gyerek a segélycsomagot!
Gyűlnek a fanok! <taps>

Igen, attól én is megrémültem, az orkfejű Abduhl-tól Remélem nem ezek lesznek az "überperzsák", mert akkor igencsak bedurvulok. Egyébként én úgy kezeltem őket, hogy sehogy. 1-2 másodpercre bukkan fel az egyik, tehát a trailer-ben nem zavarnak. De remélem nem cseszik el valami elmebeteg gagyisággal... Én egy ízig-vérig történelmi filmet várok ettől a filmtől, némi képregény-beütéssel (tehát ha lesz egy deformált alak, nem fogom a hajam tépni...). Szerintem ha nem ezrével jönnek Abduhl-ék, akkor minden rendben lesz. Hiszen a Sin City-ben is volt Yellow Bastard, aki nem éppen emberi alkatot öltött.

Szóval én bízok a filmben...
Post tenebras lux
#4125 BreakDown 2006. október. 10. 18:42
BreakDown
#4069 :: Tenebra (2006. október. 10. 18:12)
Na, örülök, hogy azért felkeltette néhány ember érdeklődését. A rendezővel kapcsolatban én is egy kicsit szkeptikus vagyok... Hmmm... Most lehet, hogy nagy baromságot mondok, de Robert Rodriguez-nek és Frank Miller-nek együtt kellett volna maradnia e film erejéig... Bár tudjuk, hogy Rodriguez a Sin City 2-n dolgozik (vagy tud valaki fejleményt?). Szerintem a főhős azért ordítozik, mert a legjellemzőbb részeket emelték ki a trailer-ben.... Nem rakhattak bele magas röptű párbeszédeket, mert akkor szerintem halálra untuk volna magunkat. Az Unofficial Trailer így is kicsit vontatottabb számomra (persze az alapján estem bele a filmbe ). Egyébként szerintem nagyon cool a két beordítás: "Spartnas! The night, we die in Hell!!!" illetve a "Madness?! This-is-Spar-ta!!!". De hát egy kemény spártai hadvezértől csata előtt, illetve az ellenség hírnökével (vagy kijével) szembenézve nem várhatunk költői, réthori szavakat Egyébként remélem, hogy ){redencnek nem lesz igaza, s nem akarnak majd a neves filmek koppintásai alapján kreálni egy képregény-adaptációt... Főleg nem a SZVSZ elég gyengus és patetikus Gladiátor című "eposzból" (muhaha). Attól meg Isten ments, hogy Gyűrűk Ura, vagy Trója koppintás legyen... Bár én Frank Miller asszisztálása miatt nyugodt vagyok... Mindegy, a jelmondatom: "Aut cum hoc, aut in hoc" - "Ezzel, vagy ezen!" (spártai csatakiáltás, a pajzsokon volt, és ki lehet találni, mire vonatkozik...)
Nagyon nagy film lesz!

Anno az első trailert vagy 10x megnéztem, utoljára talán Star Wars EPIII-nál tettem ilyet. Azóta ugye kijött a jobb minsőgű trailer, nah azt meg vagy 20x megnéztem! A zene, a vágás, meg az egész együtt valami nagyon brutál! Csak remélni tudom hogy maga a film is ott lesz a toppon, és nem csak a trailer gyönyörű összerakása és az odaillő zene miatt habzik a szám esténként!

Szívem szerint azonnal kiraktam volna hírnek a guru oldalra, csak hát eszembe jutott hogy mi nem pont ezzel foglalkoznuk! Mondtam is magamban hogy ez ellen tenni kéne, legalább az ilyen "év filmje várományos" trailereket kihírezhetnénk...

Mellesleg én még attól tartok hogy a történetet elcseszik. Szóval láttam hogy lesz itt minden, kicsit talán el is túlozzák majd a dolgot. Szóval voltak olyan fejek, amik nem egy történelmi ütközetbe illettek bele, persze tudom hogy ez képregény alapján lesz összerakva. Remélem hogy a film 90%-át a spártaiak története és a csata fogja kitenni, nem pedig "3D Orkfejű Abdul" nyívása...

De nem tudom miért írok ilyen pesszimistán, hiszen úgy várom a filmet mint etióp gyerek a segélycsomagot!
#4069 Tenebra 2006. október. 10. 18:12
Tenebra
Na, örülök, hogy azért felkeltette néhány ember érdeklődését.

A rendezővel kapcsolatban én is egy kicsit szkeptikus vagyok... Hmmm... Most lehet, hogy nagy baromságot mondok, de Robert Rodriguez-nek és Frank Miller-nek együtt kellett volna maradnia e film erejéig... Bár tudjuk, hogy Rodriguez a Sin City 2-n dolgozik (vagy tud valaki fejleményt?).

Szerintem a főhős azért ordítozik, mert a legjellemzőbb részeket emelték ki a trailer-ben.... Nem rakhattak bele magas röptű párbeszédeket, mert akkor szerintem halálra untuk volna magunkat. Az Unofficial Trailer így is kicsit vontatottabb számomra (persze az alapján estem bele a filmbe ). Egyébként szerintem nagyon cool a két beordítás: "Spartnas! The night, we die in Hell!!!" illetve a "Madness?! This-is-Spar-ta!!!". De hát egy kemény spártai hadvezértől csata előtt, illetve az ellenség hírnökével (vagy kijével) szembenézve nem várhatunk költői, réthori szavakat

Egyébként remélem, hogy ){redencnek nem lesz igaza, s nem akarnak majd a neves filmek koppintásai alapján kreálni egy képregény-adaptációt... Főleg nem a SZVSZ elég gyengus és patetikus Gladiátor című "eposzból" (muhaha). Attól meg Isten ments, hogy Gyűrűk Ura, vagy Trója koppintás legyen... Bár én Frank Miller asszisztálása miatt nyugodt vagyok...

Mindegy, a jelmondatom: "Aut cum hoc, aut in hoc" - "Ezzel, vagy ezen!" (spártai csatakiáltás, a pajzsokon volt, és ki lehet találni, mire vonatkozik...)
Post tenebras lux
#3932 NightBagoly 2006. október. 10. 15:34
NightBagoly
#3926 :: Oscee (2006. október. 10. 15:27)
írta:{redencMeglátjuk, a viszonylag tapasztalatlan Zack Snyder mit hoz ki belõle (õ eddig a Romero-feldolgozás Holtak hajnalát jegyzi, és õ fogja rendezni a Rainbow Six filmet is).
Bizony. A Dawn of the Dead-el egy csapásra bekerült a kedvenc rendezőim közé. Szerintem most is ki fog hozni mindent a filmből, amit csak lehet. Mióta láttam a két trailert (itt a "nem hivatalos"), azóta engem is elfog a hév néha és karddal a kezemben rámjön a "This is SPARTAAA" láz.
Ehh, ezzel kapcsolatban csak azt nem értem, a főhős miért mindig artikuláltan, TOROKHANGBÓL üvölt bármilyen párbeszédnél?
#3926 Oscee 2006. október. 10. 15:27
Oscee
#3835 :: ]{redenc (2006. október. 10. 12:38)
Miller ezt közvetlenül a Sin City befejezése után írta, és ugyanúgy, mint FM más művei, ma már kultnak számít. Valóban a thermopülai csatáról szól. Ott van a tréler, bár volt benne némi Gladiátoros búzamező , és néhol nekem nagyon kilógott az animációs lóláb, de jó lesz ez. Meglátjuk, a viszonylag tapasztalatlan Zack Snyder mit hoz ki belőle (ő eddig a Romero-feldolgozás Holtak hajnalát jegyzi, és ő fogja rendezni a Rainbow Six filmet is). Megjegyzem, volt már '62-ben egy film The 300 Spartans címmel, amit történetesen egy félig magyar koma, Rudolph Mate rendezett. "Itt fekszünk, vándor, vidd hírül a spártaiaknak, Megcselekedtük, mit megkövetelt a haza."
írta:

{redencMeglátjuk, a viszonylag tapasztalatlan Zack Snyder mit hoz ki belõle (õ eddig a Romero-feldolgozás Holtak hajnalát jegyzi, és õ fogja rendezni a Rainbow Six filmet is).



Bizony. A Dawn of the Dead-el egy csapásra bekerült a kedvenc rendezőim közé. Szerintem most is ki fog hozni mindent a filmből, amit csak lehet.

Mióta láttam a két trailert (itt a "nem hivatalos"), azóta engem is elfog a hév néha és karddal a kezemben rámjön a "This is SPARTAAA" láz.
#3922 Seka 2006. október. 10. 15:25
Seka
Egész jónak látszódott a trailer. Ha majd tudnál még infókat, vagy linkeket küldeni a filmről, megköszönném, mert talán vennék akkor még egy mozijegyet a jövőben.