7 év után visszatér a klasszikus pálya a Counter-Strike-ba

Overpass mehet a híd alá, másik pálya érkezik a CS2-es versenyekre a nyáron.

Az IEM Köln Major után mindössze egyetlen napot várt a Valve, máris bejelentette, hogy Overpass megy, Cache jön a versenypályák közé Counter-Strike 2-ben. Július 6-án persze nem csak ez, hanem a Premier mód is átmegy néhány változáson az aktuális szezonváltás során, úgyhogy ideje visszatérni és grindolni azokat a CS Rating pontokat, hogy meglegyen a Premier érme. Cache visszatérésének 7 éves történetéről, valamint arról, hogy mikor és melyik versenyeken láthatjuk még a kimenő Overpasst, majd a bejövő csernobili klasszikust, alább értekeztünk részletesebben:

Borítókép: Valve