Nem tudom, hogy a Doku Games apró indie csapata hol rejtőzködött eddig, de az egészen biztos, hogy komoly tehetségeket sorakoztat a stúdió. A legelső játékuk, az Out of Action ugyanis csak a napokban érkezett meg a Steam Early Access programjába, de amit eddig láttam belőle, attól a legjobb értelemben véve állt égnek a hajam, ráadásul az értékelések alapján a játék pont olyan jó, mint amilyennek kinéz. Nem is húzom tovább az időt, csekkoljátok ezt a gameplay trailert!
Annak ellenére, hogy az Out of Action még nagyon messze áll a kész állapotától, már most kristálytisztán prezentálja a vízióját. Egy eszméletlenül pörgős, futurisztikus lövöldéről van szó, ami elég hatásosan vegyíti a Cyberpunk 2077 stílusjegyeit a Titanfall akrobatikus mozgásával – gyakorlatilag olyan, mintha a Ghostrunner kapott volna egy alaposan kibővített online versus módot.
A szemkápráztató, brutális akciót, őrült akrobatikát, akimbo fegyvereket, katanát, meg egy rakás spéci képességet felvonultató játék még a Max Payne bullet time-mechanikáját is kölcsönvette, amit egészen egyedi módon, a látványos mozdulatokhoz és a jó teljesítményhez kötve hálóz be a multiplayeres akcióba. Már a helyén van egy meglehetősen összetett fejlődési és fejlesztési rendszer is, vagyis az Out of Action jóval többnek ígérkezik egy látványos techdemónál. Nektek hogy tetszik?
Borítókép forrása: Steam