Lightning Returns: trailer a speciális effektusoknak

Bár még messze van a Lightning Returns: Final Fantasy 13 megjelenése, kapott egy újabb trailert, amelyben a speciális effektusokat mutatják be.

A Lightning Returns: Final Fantasy 13 csak jövő év február 14-én fog kijönni Xbox 360-ra és Playstation 3-ra, méghozzá Valentin-napon (vajon ezt a dátumot a főhősnő mellének megnagyobbítása előtt vagy után találták ki?), de ez nem akadályozza a Square Enixet, hogy trailerekkel bombázza a rajongókat.

A mostani videó a speciális effektusokra koncentrál. A látottak alapján igen elborult móka lesz ez, például a főhősnél gyorsabban mozoghat az idő, vagy a karakterek a háttér után távoznak a színről, de az se semmi, amikor a szereplő különböző ruházatban hátrahagyja önmagát, miközben lerohan egy sárkányt.