Hockenheim a Forza Motorsport 4-ben
A Forza Motorsport 4 legújabb fejlesztői videójából kiderült, hogy a legendás Hockenheimring is benne lesz a játékban.
A Forza Motorsport 4 legújabb fejlesztői videójából kiderült, hogy a legendás Hockenheimring is benne lesz a játékban.
A Nintendo még karácsony előtt piacra fog dobni egy új Wii-t. A gép valamelyest kisebb lesz, és nem támogatja a GameCube-játékokat.
Újabb CGI trailerrel jelentkezett a Might & Magic: Heroes VI. A nagyszerű videó a GamesCom alkalmából készült, hogy ismét elmerülhessünk a játék fantasztikusnak ígérkező hangulatában.
Bár a zombihent terén manapság nehéz újat mutatni, teljes játékunknak mégis sikerült: a jól ismert témát ugyanis taktikai RTS formájában tálalja.
Nemsokára elindul a DotA 2 bétatesztje, melyre szabadon lehet jelentkezni a játék hivatalos oldalán. A DotA 2 még 2011-ben meg fog jelenni, ha minden jól megy.
A GDC Europe konferencián az Epic Games elnöke, Mike Capps elárulta, hogy a cége jelenleg öt kisebb játékon dolgozik, s elsősorban a személyi számítógépekre koncentrálnak.
Akárcsak a Bethesda többi játéka, a Rage is steames lesz. A kiadó szerint a döntés a technológiai előnyök miatt született. Végül is mi csak örülhetünk a dolognak.
A Ninja Theory és a Capcom kiadta a DmC: Devil May Cry első játékmenet-videóját, ami bizakodásra adhat okot az eddig fanyalgó rajongók számára.
Felkerült az internetre a Hard Reset hét perces játékmenet-videója, valamint érkezett egy új trailer, benne néhány részlettel a történetről.
Guillermo del Toro az MTV Multiplayernek adott interjújában elárult néhány érdekes információt a Volition berkeiben készülő inSANE-ről.
A napokban feltűnt egy rejtélyes weboldal, ami a Rockstarhoz és a Take-Two-hoz köthető. Új játékkal jelentkeznek a GTA fejlesztői a GamesComon?
A GamesCom közeledtével újabb trailert kapott a Risen 2, valamint kész ténnyé vált a hetekben, hogy a játék Steamworks védelemmel érkezik. Bár a felvételből sok nem derül ki, kétségtelen tény, hogy hangulatos anyaggal van dolgunk.
Legfrissebb pletykák szerint a Valve hamarosan bejelenti új játékát. A nyomok arra utalnak, hogy egy új Counter-Strike van érkezőben!
PC-exkluzív FPS-t fejleszteni manapság öngyilkossággal ér fel, a The Flying Wild Hog csapata mégis belevágott -- az eredmény pedig egy hirtelen bejelentett és nemsokára meg is jelenő játék, aminek előzetes változatát kipróbálva nehezen hisszük el, hogy amatőr csapatról van szó. Bár a Hard Reset nem fogja megváltani a világot, kellemes FPS lehet belőle azoknak, akik belebetegedtek az egymást másoló Call of Dutyk és Battlefieldek háborújába, és inkább visszasírják a régi szép időket.
Új videóval jelentkezett a Call of Duty: Modern Warfare 3! Ezúttal a játék kooperatív Survival módjából kapunk egy kis ízelítőt.
A Valve egy új Steam-szolgáltatást indított, amivel a Team Fortress 2-ben felhalmozott tárgyainkat vagy játékainkat csereberélhetjük a közösség többi tagjával.
A THQ lesújtó negyedéves teljesítménye után a cég vezetősége úgy döntött, változtat az üzleti stratégián, s egyúttal el is küld jó pár dolgozót.
A Resident Evil: Operation Raccoon City egy taktikai TPS játék, mely afféle mellékágként szerepel a sorozatban. A programot még csak kevésszer láttuk futni, most viszont érkezett egy félóra hosszú felvétel.
A semmiből feltűnt ausztrál csapat, a Team Bondi az idei év legérdekesebb játékát hozta el nekünk az L.A. Noire képében. A játék sorban zsebelte be a különböző díjakat, a szakma pedig elégedetten csettintett Cole Phelps kalandja után -- azonban nem minden ilyen rózsás.
Bár az alapjáték 18 civilizációja is elegendő játékidőt biztosított a Civ-rajongóknak, a kiadás óta eltelt időben sorra érkeztek az újabb pakkok -- csütörtökön ráadásul valami egészen új dolog is vásárlásra csábíthat minket.
A politika és a játékok nem egyszer kapcsolódtak már össze, ez alkalommal viszont minden korábbinál bizarrabb esetről számolhatunk be: Észak-Korea, a diktatúra iskolapéldája goldfarmerekkel keresett 6 millió dollárt.
Az elmúlt két napban kiderült, hogy több játék is kéni fog. Csúszik a Might & Magic Heroes VI, a Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad és a Dark Souls megjelenése.
Augusztus 3-án jelent meg, s még mindig ingyen hozzáférhető a Brink legújabb DLC-je, az Agents of Chance. A DLC tartalma impresszív, a játék megvásárlói tehát jobban teszik, ha mihamarabb lecsapnak rá.
Bár a BioWare korábban cáfolta a pletykát, egy kiszivárgott újságcímlap valószínűsíti, hogy lesz többjátékos mód a Mass Effect 3-ban. Bízzunk benne, hogy nem valami kinectes arcade cuccal szúrják ki a szemünket...