Hírek

Ütős trailerrel jelentkezett a Heroes VI

Ütős trailerrel jelentkezett a Heroes VI

Újabb CGI trailerrel jelentkezett a Might & Magic: Heroes VI. A nagyszerű videó a GamesCom alkalmából készült, hogy ismét elmerülhessünk a játék fantasztikusnak ígérkező hangulatában.

Jelentkezz Te is a DotA 2 bétára!

Jelentkezz Te is a DotA 2 bétára!

Nemsokára elindul a DotA 2 bétatesztje, melyre szabadon lehet jelentkezni a játék hivatalos oldalán. A DotA 2 még 2011-ben meg fog jelenni, ha minden jól megy.

Öt játékon dolgozik az Epic

Öt játékon dolgozik az Epic

A GDC Europe konferencián az Epic Games elnöke, Mike Capps elárulta, hogy a cége jelenleg öt kisebb játékon dolgozik, s elsősorban a személyi számítógépekre koncentrálnak.

Steamet használ a RAGE

Steamet használ a RAGE

Akárcsak a Bethesda többi játéka, a Rage is steames lesz. A kiadó szerint a döntés a technológiai előnyök miatt született. Végül is mi csak örülhetünk a dolognak.

Sandbox-játék lesz az inSANE

Sandbox-játék lesz az inSANE

Guillermo del Toro az MTV Multiplayernek adott interjújában elárult néhány érdekes információt a Volition berkeiben készülő inSANE-ről.

Mi az a Citizen Skywatch?

Mi az a Citizen Skywatch?

A napokban feltűnt egy rejtélyes weboldal, ami a Rockstarhoz és a Take-Two-hoz köthető. Új játékkal jelentkeznek a GTA fejlesztői a GamesComon?

Új trailert kapott a Risen 2: Dark Waters

Új trailert kapott a Risen 2: Dark Waters

A GamesCom közeledtével újabb trailert kapott a Risen 2, valamint kész ténnyé vált a hetekben, hogy a játék Steamworks védelemmel érkezik. Bár a felvételből sok nem derül ki, kétségtelen tény, hogy hangulatos anyaggal van dolgunk.

Hard Reset bemutató

Hard Reset bemutató

PC-exkluzív FPS-t fejleszteni manapság öngyilkossággal ér fel, a The Flying Wild Hog csapata mégis belevágott -- az eredmény pedig egy hirtelen bejelentett és nemsokára meg is jelenő játék, aminek előzetes változatát kipróbálva nehezen hisszük el, hogy amatőr csapatról van szó. Bár a Hard Reset nem fogja megváltani a világot, kellemes FPS lehet belőle azoknak, akik belebetegedtek az egymást másoló Call of Dutyk és Battlefieldek háborújába, és inkább visszasírják a régi szép időket.

Itt a Steam Trading!

Itt a Steam Trading!

A Valve egy új Steam-szolgáltatást indított, amivel a Team Fortress 2-ben felhalmozott tárgyainkat vagy játékainkat csereberélhetjük a közösség többi tagjával.

Mozgásban a Resident Evil: Operation Raccoon City

Mozgásban a Resident Evil: Operation Raccoon City

A Resident Evil: Operation Raccoon City egy taktikai TPS játék, mely afféle mellékágként szerepel a sorozatban. A programot még csak kevésszer láttuk futni, most viszont érkezett egy félóra hosszú felvétel.

Felvásárolták a Team Bondit?

Felvásárolták a Team Bondit?

A semmiből feltűnt ausztrál csapat, a Team Bondi az idei év legérdekesebb játékát hozta el nekünk az L.A. Noire képében. A játék sorban zsebelte be a különböző díjakat, a szakma pedig elégedetten csettintett Cole Phelps kalandja után -- azonban nem minden ilyen rózsás.

Újabb Civilization 5 DLC-k a kanyarban

Újabb Civilization 5 DLC-k a kanyarban

Bár az alapjáték 18 civilizációja is elegendő játékidőt biztosított a Civ-rajongóknak, a kiadás óta eltelt időben sorra érkeztek az újabb pakkok -- csütörtökön ráadásul valami egészen új dolog is vásárlásra csábíthat minket.

Kim Dzsong-Il a játékokon élősködik

Kim Dzsong-Il a játékokon élősködik

A politika és a játékok nem egyszer kapcsolódtak már össze, ez alkalommal viszont minden korábbinál bizarrabb esetről számolhatunk be: Észak-Korea, a diktatúra iskolapéldája goldfarmerekkel keresett 6 millió dollárt.

Brink: Még ingyenes az Agents of Change

Brink: Még ingyenes az Agents of Change

Augusztus 3-án jelent meg, s még mindig ingyen hozzáférhető a Brink legújabb DLC-je, az Agents of Chance. A DLC tartalma impresszív, a játék megvásárlói tehát jobban teszik, ha mihamarabb lecsapnak rá.

Mégis lesz multi a Mass Effect 3-ban?

Mégis lesz multi a Mass Effect 3-ban?

Bár a BioWare korábban cáfolta a pletykát, egy kiszivárgott újságcímlap valószínűsíti, hogy lesz többjátékos mód a Mass Effect 3-ban. Bízzunk benne, hogy nem valami kinectes arcade cuccal szúrják ki a szemünket...