Az EA alapítója szerint haldokolnak a konzolexkluzív játékok
A független kiadók játékai egyre kevésbé lesznek egy-egy konzol sajátjai, állítja az EA-t alapító Trip Hawkins. Véleménye szerint a platformokon átívelő játékélményé a jövő.
A független kiadók játékai egyre kevésbé lesznek egy-egy konzol sajátjai, állítja az EA-t alapító Trip Hawkins. Véleménye szerint a platformokon átívelő játékélményé a jövő.
A GameInformer következő számából kiszivárgott pár részlet az Arkham City történetéről és arról, hogy milyen újdonságok várhatóak a játékmenet terén.
Az Amanita Design nevű független fejlesztő stúdió, melynek a Machinarium című kalandjátékot köszönhetjük, megdöbbentő jelentést tett közzé.
A Sonic Colors a SEGA nagy forradalmának ígérkezik a 3D-s Sonic-játékok történetében, és most végre azt is tudjuk, mikor tehetjük rá a mancsunkat.
A tavalyi Operation Flashpoint nem nyerte el maradéktalanul a rajongók tetszését, de talán a folytatásnak majd sikerül, a Red Riverben ugyanis egy új helyszínre látogatunk el, ahol egy hangsúlyosabb történet és számos játékmenetbeli újítás vár majd.
Az utóbbi években közhellyé vált, hogy a PC, mint játékplatform haldoklik, sőt egyenesen halott, a helyét pedig a konzolok vették át, ám a szeretett platformunkat védő és építeni szándékozó PC Gaming Alliance-nek számszerű adatai vannak ennek ellenkezőjéről.
Egyes híresztelések szerint már javában készül a World of Darkness MMOG, mely felett az EVE-et is fejlesztő CCP bábáskodik. A játékot lehet, hogy még kora ősszel bemutatják.
A Halo-széria két Xboxra is meghatározó játékokat hozott, a Bungie pedig ígéri, hogy új sorozatukkal a következő konzolgenerációt is meg fogják hódítani.
Jobb később mint soha alapon kilenc hónappal a teljes játék megjelenése után befutott a Modern Warfare 2 szólista demója.
Lehet örvendeni, bejelentették a Torchlight II-t! A játék nagy fejlődésen megy keresztül az első részhez képest...
A már javában készülő Mass Effect 3 több mint ezer döntést vesz majd figyelembe a végigjátszás előtt, így szinte biztos, hogy nem lesz két ugyanolyan játékélmény.
A Sony bemutatta a Gran Turismo 5 különleges kiadásait. A játék két gyűjtői kiszerelésben is kapható lesz, a drágábbhoz még makett Merci is jár.
Az EA egy újabb negyedéves gazdasági jelentést tett közzé, amely a száraz pénzügyi adatok mellett azt is tartalmazza, hogy a cég játékai mikor fognak megjelenni.
A SEGA szerint nem könnyű egy 2D-s legendát 3D-be konvertálni, s emiatt a viszonylag gyenge, 3D-s Sonic játékokkal is elnézőbbnek kellene lenni.
Hiába a gatyarohasztó hőség, a Gurut semmi nem akadályozhatja meg a megjelenésben, augusztus első csütörtökén érkezik a friss szám, tele játékos tartalommal, és egy izgalmas akciójátékkal a DVD-mellékleten, melynek neve: Dark Sector (méghozzá magyar felirattal).
Óvatosságra int a Blizzard, mert a napokban elszaporodtak az account-lopásos ügyek. Minden Battle.net játékosra érvényes, hogy adataikat senkinek se adják ki.
Az EA Play Label tegnap bejelentette a legújabb, elsősorban családoknak szánt játékát, a Create-et.
Öt játék után a Bungie által megálmodott, vegytiszta Halo-szériának vége. A fejlesztést a Microsoft belső cége, a 343 Industries veszi át és nincs ki megmondja, hogy tudnak-e a sorozathoz méltó játékot készíteni -- ám korai még ezen agyalni, hiszen itt van előttünk a Reach alcímmel ellátott felvonás, mely nagyon úgy néz ki, hogy a sorozat legjobb darabja lesz -- ráadásul úgy, hogy Master Chiefnek ismét se híre, se hamva.
A Bethesda nem tervezi, hogy bármit is fejleszt a Wii-re vagy az iPhone-ra, lévén játékaik grafikai színvonala messze meghaladja az adott platformok teljesítményét.
A tavalyi év végén megjelent Divinity II kellemes játék volt, viszont, ahogy a magazinban megjelent tesztemben is írtam, átvitt és konkrét értelemben egyaránt befejezetlen. Nos, ahogy az várható volt, a készítők mindazt, ami le- és kimaradt, egy kiegészítő csomag formájában nyújtják át számunkra.
Szeptember 4-én a Penny-Arcade Expón az Insomniac Games leleplezi az új, PlayStation 3-exkluzív játékát.
Az ígéreteknek megfelelően a PopCap elkezdte árusítani a Plants vs. Zombies „Év játéka” kiadását, ám nem olyan formában, mint ahogy eddig hittük.
A StarCraft 2, a játék, ami miatt lázban ég a fél világ, rekorddal indított, és nem is akármilyennel.
Hancuék FrostShockján közölték le a srácok a hírt, miszerint elkészült Ács Dániel gondozásában az 576 hétfőre időzített StarCraft 2 partyjának videóösszefoglalója, ahol megannyi játékos gyűlt össze és még pár régi PC Gurus munkatárs is tiszteletét tette.