Újabb kiegészítőnek örülhetnek a Sins of a Solar Empire rajongói. A Rebellion című csomag kizárólag a többjátékos módra koncentrál majd.
<br />
Újabb kiegészítő érkezik a Sins of a Solar Empire-höz, jelentette be a Stardock. A Rebellion című expanzió nem DLC, hanem rendes, régimódi kiegészítőlemez lesz, melyben nem kap helyet egyjátékos kampány, hanem teljes egészében a többjátékos módra koncentrál. A játék támogatja majd az achievementeket és a komolyabb online ligákat, egyéb részletek viszont még nem ismertek.
A Rebellion hivatalosan 2011 végére lett belőve, de a Stardock szerint majd akkor adják ki, ha elkészülnek vele, szóval az idei dátum egyáltalán nem szentírás.
A szerkesztőségi anyagok vírusellenőrzését az ESET programcsomagokkal végezzük, amelyet a szoftver magyarországi forgalmazója, a Sicontact Kft. biztosít számunkra.
Hirdetés