Az AT&T eladta a Warner Mediát
Az AT&T 2018-ban vásárolta fel a Warner Mediát, a cégóriás most pedig bejelentette, hogy túl is adtak relatíve friss szerzeményükön.
Az AT&T 2018-ban vásárolta fel a Warner Mediát, a cégóriás most pedig bejelentette, hogy túl is adtak relatíve friss szerzeményükön.
Már tíz éve, hogy megjelent a Witcher 2, a fejlesztők pedig ezt megünnepelendő ingyenes tartalmakkal kedveskednek mindenkinek.
Nálunk járt a Samsung egyik felsőkategóriás Neo QLED TV-je, amin mind a filmezés, mind a játék valódi élményszámba megy.
A hollywoodi legendák eddig egyetlen egyszer találkoztak a filmvásznon, huszonhét év után viszont újra együtt játszanak.
Elkezdődött a GOG következő heti vására, melyben a független fejlesztésű címek legjavát árazta le a digitális áruház.
Ezúton is boldog születésnapot kívánunk torzsinak!
Az ingyenesen elérhető csatorna a következő napokban is sportműsorokkal és közvetítésekkel vár benneteket.
A Huawei tovább terjeszkedik a laptopok piacán, legújabb MateBookjuk pedig felülmúlni látszik a korábbi modelljeiket.
Megérkezett a Nomádok földje új magyar előzetese. Chloé Zhao filmje az idei fesztiválszezon minden nagy dját megnyerte.
Hamarosan mindkét újgenerációs konzol kapható lesz az ázsiai országban, a héten indul az előrendelés.
Budapesten is lehet vagány autós üldözést forgatni: hosszú jelenet érkezett a nyáron debütáló Fekete Özvegyből.
A kiadó bejelentette, hogy az eladások már 700 ezer felett járnak.
Kikötőmenedzselés és mindenféle izgalmas küldetés vár ránk a Games Box S.A. jövőre megjelenő játékában.
Váratlanul befutott az új G.I. Joe film látványos előzetese. Nyáron már Magyarországon is láthatjuk a címszereplő előzménytörténetét.
Felbukkantak a játék PS5-ös trófeái.
Az új író-rendező, Misha Green felfedte, milyen néven fut jelenleg a 2018-as film folytatása
A legszigorúbb korhatár-besorolást kapta meg a bővített verzió.
A fejlesztők már több mint félmillió játékost tiltottak ki.
Továbbra is jól tartja magát a Resident Evil Village, ám az egyik újonc sikeresen megelőzte őt.
Hétindítóként összegyűjtöttük nektek, hogy milyen címek várhatóak a következő néhány napban. Lássuk a heti játékpremiereket!
Újra a legendás kehely nyomába eredhetünk, de úgy, mint még soha.
A Bethesda új sci-fi RPG-je, a Starfield még mindig nem mutatta meg magát, de van, aki már biztosra veszi, hogy elkerüli a PlayStationt.
Megkapta második évadát a Love, Death + Robots, a kérdés már csak az, hogy sikerült-e méltó módon folytatni a zseniális első szezont.
Ezúttal nem mondták meg előre, mi lesz a következő ingyenes játékuk.